Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Kenan Türegün Olympus `70 9,63 -0.5 m/s--- 537
2 Yvo van den IJssel De Liemers 9,97 -0.5 m/s--- 483
3 Otto Fuhring AV Fortuna 10,20 -0.5 m/s--- 448
4 Boele Böhm De Spartaan 10,25 -0.5 m/s--- 441
5 Nils Eerhart Olympus `70 10,47 -0.5 m/s--- 409
6 Milan van Holsteijn AV `40 10,64 -2.6 m/s--- 386
7 Niels van der Pijl Olympus `70 12,46 -2.6 m/s--- 175

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jessy van der Vegt PAC 9,13 -0.3 m/s--- 624
2 Florian Vriezen GACH 9,41 -0.3 m/s9,28 574
3 Wesley Monster Voorne 9,54 -0.3 m/s9,31 552
4 Brett van Os AV Fortuna 9,93 -1.5 m/s--- 489
4 Jamie de Koning CAV Energie 9,93 -0.3 m/s--- 489
6 Melle Sjardijn AV Fortuna 10,01 -1.6 m/s--- 476
7 Luuk Doodeman AV `40 10,20 -1.5 m/s--- 448
8 Wessel Jaakke AV Fortuna 10,65 -1.5 m/s--- 384
9 Valentino ...enarduzzi AV Fortuna 10,68 -1.5 m/s--- 380
10 Thijs Starink AV Fortuna 10,82 -1.5 m/s--- 362
11 Sven de Bie AV Fortuna 11,05 -1.6 m/s--- 332
Tim Kremer AV Fortuna DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam Res OBP
1 Isis Tinneveld Olympus `70 9,00 -1.2 m/s8,86
2 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 9,32 -1.0 m/s---
3 Shanna Haars AV Fortuna 9,33 -1.0 m/s---
4 Donna Aalbregt Olympus `70 9,40 -1.5 m/s9,46
5 Jelka Böhm De Spartaan 9,45 -1.5 m/s---
6 Femke van Schalkwijk AV Astylos 9,48 -1.2 m/s9,43
7 Lois Doornheim GACH 9,50 -1.2 m/s9,39
7 Erin Doornhof Typhoon 9,50 -1.0 m/s---
9 Anna Lusthof Olympus `70 9,51 -1.2 m/s9,40
10 Iris Zoetmulder AV Fortuna 9,53 -3.6 m/s---
11 Fleur Smeets De Spartaan 9,58 -1.5 m/s---
12 Maud van S...rtensdijk Voorne 9,62 -3.6 m/s---
13 Amber Koekkoek Typhoon 9,63 -1.5 m/s---
14 Anouk van der Meer De Spartaan 9,67 -1.0 m/s---
15 Carlijn Dellebeke AV Fortuna 9,88 -1.0 m/s---
16 Mandy van der Meer AV Fortuna 9,91 -3.6 m/s---
16 Noa de Roode AV Fortuna 9,91 -1.0 m/s---
18 Tessa Molenaar Olympus `70 9,98 -1.5 m/s9,85
19 Luna Poot Olympus `70 10,00 -1.5 m/s9,95
20 Marieke Verlinden AV Fortuna 10,26 -3.6 m/s---
21 Roos Smith AV Fortuna 11,17 -3.6 m/s---
Loeka Slob AV Fortuna DNS ---
Bibienne d...Brabander Olympus `70 DNS 8,91
Nathalia Montijn CAV Energie DNS 8,98
Bodhy Christiaans CAV Energie DNS 8,73

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Floortje Lusthof Olympus `70 9,94 -2.6 m/s--- 487
2 Ròbin Martha PAC 9,96 -0.5 m/s--- 484
3 Evie de Roos Fit 10,24 -0.5 m/s9,63 442
4 Anne Favre AV `40 10,49 -0.5 m/s--- 406
5 Robin van Haaften AV Fortuna 10,55 -2.6 m/s--- 398
6 Tess Homan AV `40 10,65 -2.6 m/s--- 384
7 Lianne den Dekker AV Fortuna 10,68 -0.5 m/s--- 380
8 Pippa Chadwick AV `40 10,77 -2.6 m/s--- 368
9 Frieda Hummelen AV Fortuna 10,94 -0.5 m/s--- 346
10 Dewina Holstein AV Sparta 11,09 -0.5 m/s10,56 327
11 Femke du Mortier AV Fortuna 11,22 -0.5 m/s--- 311
12 Zosja Könemann AV Fortuna 11,55 -0.5 m/s--- 272
13 Sophie van der Wilde AV Fortuna 11,65 -0.5 m/s--- 260
14 Sara Gerritse Olympus `70 12,51 -0.5 m/s--- 170
Fleur van Zon ARV Ilion DNS --- 0
Yade Balaban AV Fortuna DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Florianne van Uden PAC 9,38 -0.3 m/s9,21 580
2 Lente de Lange AV Fortuna 9,70 -0.3 m/s--- 526
3 Norah van den Berg AV Fortuna 9,89 -1.5 m/s--- 495
4 Isa Janse AV Fortuna 9,99 -0.3 m/s--- 480
5 Sophie Le Blansch Hollandia 10,15 -0.3 m/s10,13 455
6 Lisa Gerritse Olympus `70 10,66 -1.6 m/s--- 383
7 Luna Pedemonte Olympus `70 10,67 -1.6 m/s--- 382
8 Natasja Meuldijk AV Fortuna 10,79 -1.5 m/s--- 366
9 Saskia Otten Olympus `70 11,01 -1.6 m/s--- 337
10 Eline Beeloo Olympus `70 11,21 -1.6 m/s--- 312