Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Scott Boon Flevo Delta 1,85 ---

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Johan Polet AV Impala 1,30 1,35
2 Jarin van der Kooi AV Impala 1,15 ---

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Thorsten Zuidema SPWS 0,85 --- 232
2 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 0,80 --- 196
3 Reinier Sibeijn Groningen 0,75 --- 159
4 Sander van...aalduinen Groningen 0,70 --- 122
5 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 0,65 --- 86
6 Kian Sportel Groningen 0,60 --- 49

Uitslagen Masters mannen Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Vince Cairo SV Veendam 1,55 1,50
2 Koen de Langen AV Feniks 1,35 ---
3 Sjoerd Gardien SV Veendam 1,10 ---

Uitslagen Masters vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Serevia Adjako SV Veendam 1,40 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Diede van der Meer Flevo Delta 1,60 1,70
2 Nikki Boon Flevo Delta 1,50 ---
3 Eva Stienstra Groningen 1,35 1,35
4 Janiek Fennema ChiTA 1,30 ---
5 Afke Ligthart HRRR 1,25 ---
6 Mandy Zijlstra HRRR 1,15 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 1,40 1,40 641
2 Maud van Bentem AV NOP 1,20 --- 489
2 Martje ter Doest AV Impala 1,20 1,15 489
2 Veronique Nijland SPWS 1,20 --- 489
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,15 1,10 452
5 Lisa Komduur SPWS 1,15 --- 452
5 Loes Rode SPWS 1,15 --- 452
5 Sascha Keukenkamp Groningen 1,15 --- 452
9 Sophie le Blansch Hollandia 1,10 1,05 416
9 Marit Janszen Fivelstreek 1,10 --- 416
9 Sam Venema AAC `61 1,10 --- 416
9 Daniek Hingstman AAC `61 1,10 --- 416
9 Jill Eelen SPWS 1,10 --- 416
14 Celine Dijkstra AAC `61 1,05 --- 379
14 Mayke Ruige AV Lionitas 1,05 1,00 379
16 Tessa van ...aalduinen Groningen 0,95 --- 306
16 Imke Gardien SV Veendam 0,95 --- 306
18 Fay Eelen SPWS 0,90 --- 269
19 Helen de Vries SV Veendam 0,85 --- 232
Annika Asmussen SPWS DNS --- 0
Lise Luursema Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noa de Boer HRRR 1,10 --- 416
2 Fieke Sportel Groningen 1,05 --- 379
3 Eva-Sofie Elferink AAC `61 1,00 --- 342
4 Jara de Boer Groningen 0,95 --- 306
4 Eliza Huizinga Groningen 0,95 --- 306
4 Laura Nieborg Groningen 0,95 --- 306
4 Evon Everts HAC `63 0,95 --- 306
8 Suzanne de Jong AV Jahn II 0,90 --- 269
8 Meike Adriaanse Groningen 0,90 --- 269
8 Eline Urban Groningen 0,90 --- 269
11 Hannah van Elselo AV Impala 0,85 --- 232
11 Isa Asmussen SPWS 0,85 --- 232
11 Sarah Steens SPWS 0,85 --- 232
11 Inez Keun Groningen 0,85 --- 232
11 Lynn Norde HAC `63 0,85 --- 232
11 Jolijn de Vries SV Veendam 0,85 --- 232
11 Ninthe Oosterveld SV Veendam 0,85 --- 232
18 Nesrine Tammes AAC `61 0,80 --- 196
18 Lorraine v...er Meulen AAC `61 0,80 --- 196
20 Nynke Kwak AV Aquilo 0,75 --- 159
21 Inke Meijer AV Aquilo 0,65 --- 86
22 Ammerens v...der Ploeg AV Impala 0,60 --- 49
22 Marije van...aalduinen Groningen 0,60 --- 49
Inez Spijker AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yara Nieuwenkamp AAC `61 0,75 --- 159
1 Elin Thalen Groningen 0,75 --- 159
3 BIne Olthof AV Aquilo 0,70 --- 122
3 Lian Gelen SPWS 0,70 --- 122

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ronald Hinrichs AV Jahn II 1,45 1,52

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten