Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 7,58 --- 647
2 Alexander Rep ChiTA 9,12 --- 202

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jarin van der Kooi AV Impala 7,61 --- 636
2 Geert van Heeringen ChiTA 8,38 --- 395
3 Johan Polet AV Impala 9,22 9,60 179

Uitslagen Jongens Junior D 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mark Scholten AV Impala 8,85 --- 578
2 Milo de Langen AV Feniks 9,20 8,70 512
3 Lars Otten AAC `61 9,28 --- 497
4 Marijn Piek AV Impala 9,29 --- 495
5 Sep van de Gruiter Groningen 9,55 --- 450
6 Leon van der Scheer Groningen 9,65 --- 434
7 Daan Bartelds HAC `63 9,73 --- 421
8 Pjotr ter Doest AV Impala 9,75 9,80 417
9 Ramon Aukes AV Aquilo 9,80 --- 409
10 Wietze Meijer AAC `61 9,83 --- 405
11 Christoph ...oppenburg AV Jahn II 9,97 --- 383
12 Tjeerd Wielinga AV Impala 10,02 --- 375
13 Wu Ping Kuiper Groningen 10,17 --- 352
14 Julian Hogenkamp HAC `63 10,18 --- 351
15 Remco Bontekoe AV Impala 10,22 --- 345
16 Stijn Wilting AV Jahn II 10,32 --- 330
17 Wout Plugge AV Aquilo 10,37 --- 323
18 Maurits Meijerhof Fivelstreek 11,31 --- 200
19 Pascal Hartholt AV Jahn II 12,39 --- 82
Bruce Boon Flevo Delta DNS --- 0
Jasper de Jong Groningen DNS --- 0

Uitslagen Masters mannen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Vince Cairo SV Veendam 7,82 8,77 566

Uitslagen Masters vrouwen 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Serevia Adjako SV Veendam 8,83 --- 550
Eva Mollema VTLS DNS 8,33 0

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Esmee Douma Groningen 8,81 --- 586
2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,96 --- 556
3 Isa Kolle SV Noordkop 8,99 8,68 551
4 Annabel Paul AV Jahn II 9,04 --- 541
5 Noortje Huitema Groningen 9,09 --- 532
6 Danique Huisjes Groningen 9,10 9,01 530
7 Eline Ruige AV Lionitas 9,20 --- 512
8 Lotte Slomp AAC `61 9,24 9,41 504
8 Nikita Nie Groningen 9,24 8,79 504
10 Maureen Rekers AAV SISU 9,53 --- 454
10 Silke Ketting AV Rijssen 9,53 9,21 454
12 Carlijn Loer AV Aquilo 9,71 --- 424
13 Noortje Knoll Groningen 9,75 --- 417
14 Ingrid Koster AV Aquilo 9,80 --- 409
14 Esmee Buitenhuis AV Jahn II 9,80 --- 409
16 Sanne Lahuis AAC `61 9,83 --- 405
17 Indy Hoogeveen SPWS 9,85 --- 401
18 Elin Slagt AAC `61 9,90 --- 394
19 Djamilah Spijker AAC `61 9,99 --- 380
20 Hannah Moll AV Jahn II 10,10 --- 363
21 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 10,25 --- 341
22 Lisanne de Haan Heerenveen 10,31 10,15 332
23 Julia Rinsma AV Impala 10,67 --- 282
24 Sofie Dubbelboer SPWS 10,71 --- 276
25 Nanou Hofmann Heerenveen 10,76 10,60 269
26 Esmee de Vries SPWS 11,14 --- 221
27 Julia Struik SPWS 11,47 --- 181
Renske Drenten AV Lionitas DNS --- 0
Tess Gerdes SPWS DNS --- 0
Nina de Haes HAC `63 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 9,82 9,95 506
1 Sascha Keukenkamp Groningen 9,82 --- 506
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,01 9,50 476
4 Martje ter Doest AV Impala 10,02 10,00 475
5 Celine Dijkstra AAC `61 10,06 --- 469
6 Veronique Nijland SPWS 10,08 --- 466
7 Sam Venema AAC `61 10,10 --- 463
8 Mayke Ruige AV Lionitas 10,15 9,80 455
9 Daniek Hingstman AAC `61 10,29 --- 435
10 Sophie le Blansch Hollandia 10,47 10,14 409
11 Maud van Bentem AV NOP 10,53 --- 401
12 Marit Janszen Fivelstreek 10,70 --- 377
13 Jill Eelen SPWS 10,78 --- 367
14 Loes Rode SPWS 10,99 --- 340
15 Helen de Vries SV Veendam 11,16 --- 318
16 Lisa Komduur SPWS 11,34 --- 296
17 Fay Eelen SPWS 11,51 --- 276
18 Imke Gardien SV Veendam 12,03 --- 219
19 Tessa van ...aalduinen Groningen 12,12 --- 209
Annika Asmussen SPWS DNS --- 0
Lise Luursema Groningen DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Henk-Jan Schaaphok Groningen 7,72 7,71 599
2 Martin Meijer AV Jahn II 8,23 --- 439
3 Ronald Hinrichs AV Jahn II 8,49 --- 365
Jordy Diasonama Phanos DNS --- 0
Mattheus Campbell Phanos DNS 7,39 0
Eric van der Meer VTLS DNS 7,73 0

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Saritsa Adjako SV Veendam 8,97 --- 516