Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Rafael Raap PAC 6,83 7,13 - 7,13 6,95 845
2 Scott Boon Flevo Delta 6,65 X 6,87 6,87 6,58 783
3 Lauri Hulleman DVTR 6,75 X X 6,75 6,76 755
4 Joppe Stokvis Triathlon 6,58 6,66 6,72 6,72 6,51 748
5 Julian Record AV 1923 6,46 X 6,64 6,64 6,56 729
6 Bram van der Jagt AV 1923 6,47 5,10 6,51 6,51 6,50 700
7 Lucas van Klaveren ARV Ilion 6,16 6,31 6,46 6,46 6,13 688
8 Martijn Hoogewerf KAV Holland X X 6,44 6,44 6,85 684
9 Gerwin De Haan Heerenveen X 3,78 6,16 6,16 6,18 621
10 Lars Woudenberg AV34 5,87 6,10 6,13 6,13 6,44 615
11 Jesper Peterse AV Trias 5,92 6,11 X 6,11 5,97 610
12 Niels Verheugd AV Sprint 6,08 6,10 6,00 6,10 6,03 608
13 Arjen de Kock Spado X X 5,83 5,83 5,88 550
14 Mitchell v...den Brink AV34 5,76 5,76 5,75 5,76 6,00 535
15 Arthur van Essen Triathlon 5,57 5,72 4,45 5,72 5,80 527
16 Richard Middelkoop ARV Ilion 5,45 5,31 2,26 5,45 5,95 471

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Sven Jansons Triathlon 6,53 6,39 6,54 6,54 6,47 707
2 Sil Negenman KAV Holland 6,27 5,91 6,10 6,27 5,89 646
3 Sven Roosen Eindhoven X 6,27 X 6,27 6,21 646
4 Léon Mak De Gemzen 5,84 5,72 6,11 6,11 5,58 610
5 Ezra Verboom HLLM 6,05 5,83 5,91 6,05 5,54 597
6 Jos Hoogewerf KAV Holland 5,95 X X 5,95 5,78 576
7 Siem ter Braake GACH 5,78 5,58 5,91 5,91 6,11 567
8 Rick van de Noort AAV `36 5,64 5,84 5,71 5,84 5,87 552
9 Benjamin Coolen Haag X 5,57 5,83 5,83 5,89 550
10 Ferrie Hamer Haag 5,81 5,68 5,60 5,81 5,83 546
11 Daan Schuurman AV `47 5,24 5,80 5,54 5,80 5,71 544
12 Bjorn Sloot AL73 4,51 5,68 5,23 5,68 6,01 519
13 Hans Harting AV `47 5,17 5,56 X 5,56 5,53 494
14 Youri Fransen GACH 5,30 5,35 5,48 5,48 5,50 477
15 Owen Beuckens AV NOP X X 5,32 5,32 5,69 445
Marijn Kriegsman Triathlon X X X NM 5,98 0

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Emma Oosterwegel DVTR 5,50 5,62 5,64 5,64 5,82 741
2 Lena Kater AV PEC 1910 5,45 X 5,19 5,45 5,25 686
3 Iris de Ruiter AV 1923 5,27 5,08 X 5,27 5,34 634
4 Marijke Esselink AV Archeus X 5,08 5,20 5,20 5,43 614
5 Dewi Lafontaine Haag 5,16 5,13 X 5,16 5,37 603
6 Marjolein Bolten HLLM 5,15 5,00 5,07 5,15 5,28 601
7 Danielle Spek AV34 5,14 5,10 5,10 5,14 4,88 598
8 Merel Wevers AV34 4,94 5,10 5,00 5,10 5,14 587
9 Lisanne Brouwer Flevo Delta X 5,06 5,09 5,09 5,18 584
10 Iva Klein Baltink DVTR 2,68 4,64 4,36 4,64 4,66 464
11 Milou van der Schaaf MPM 4,43 4,62 X 4,62 4,82 459
12 Renée Bohnsack AV34 4,44 4,42 X 4,44 4,45 413

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion X 5,24 X 5,24 5,36 626
2 Kadidja Sangare AAV `36 X 5,05 5,22 5,22 5,22 620
3 Amy Hasselton THOR X X 5,21 5,21 5,24 617
4 Zoë Sedney ARV Ilion 5,19 4,92 5,09 5,19 5,05 612
5 Lynn van Zijl DVTR 4,95 5,05 5,09 5,09 4,86 584
6 Nikki Boon Flevo Delta 5,07 X X 5,07 5,25 578
7 Pien Korstanje AV Attila 5,06 4,80 4,73 5,06 5,19 576
8 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus X 4,89 5,03 5,03 5,18 567
9 Sophia Mulder AV34 4,84 4,88 4,96 4,96 5,04 548
10 Lara Owobowale De Spartaan 3,10 4,93 4,95 4,95 5,25 546
11 Vera Derksema Groningen 4,74 4,80 4,95 4,95 5,04 546
12 Kimberley Booij De Spartaan 4,94 4,86 4,84 4,94 4,77 543
13 Pleun Hutten AV Sprint 4,24 4,88 X 4,88 5,28 527
14 Bridget Janssen PAC 4,28 4,05 4,41 4,41 5,06 406
Yara Linnekamp HLLS X X X NM 5,36 0
Danique de Haan AV34 X X X NM 5,04 0

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Ingmar Vos PAC X 7,17 7,29 7,29 7,23 883
2 Bas Markies AV34 7,01 7,07 7,01 7,07 7,33 830
3 Robin Coops HLLS 6,74 6,72 6,75 6,75 6,71 755
4 Trystan de Weerdt AAV `36 5,38 6,57 6,66 6,66 6,97 734
5 Nout Wardenburg AV34 6,56 6,35 6,33 6,56 6,63 711
6 Jan Janssen PH 6,44 6,43 X 6,44 6,67 684
7 Steven Eleonora ARV Ilion 6,04 X 6,31 6,31 6,58 655
8 Ferry van Dipten AAV `36 X - 6,24 6,24 6,66 639
9 Robin Scholten AV Wijchen 6,13 6,18 6,05 6,18 5,99 626
10 Stan Does Leiden 6,11 6,12 X 6,12 6,34 613
11 Gijs Langkamp HLLS 6,00 6,11 5,99 6,11 6,44 610
12 Ronald Kuin DVTR 5,90 5,95 6,01 6,01 6,11 589

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Nadine Visser SAV 6,18 6,16 4,96 6,18 6,35 905
2 Nadine Broersen AV Sprint 6,00 6,12 6,11 6,12 6,38 887
3 Chante Samuel Phanos 5,47 5,61 5,71 5,71 5,83 762
4 Anne van de Wiel AV Sprint X 5,66 4,28 5,66 5,54 747
5 Myke van de Wiel AV Sprint 5,62 X X 5,62 5,87 735
6 Michelle Oud SAV X 5,51 5,61 5,61 5,49 732
7 Lisanne Drost AAV `36 5,38 5,55 - 5,55 5,55 715
8 Eva Tetteroo Olympus `70 5,49 2,40 5,38 5,49 5,64 697
9 Melissa de Haan AV34 4,95 5,10 5,37 5,37 4,84 663
10 Nele van den Broek AV Sprint 5,36 X X 5,36 5,72 660
11 Joanny Loeffen ARV Ilion 5,00 4,66 - 5,00 5,19 559
12 Samyre Wieles Typhoon X 4,53 X 4,53 4,84 436