Uitslagen Jongens Junior C1 4 x 50m

Startnummer Estafette Team Leden Tijd Punten
258 Feniks AV Feniks - JJC1 4 26,67 4
248 AVGouda 1 AV Gouda - JJC1 4 27,02 3
150 Altis JJC1 Altis - JJC1 4 29,61 2
278 AV Atverni JC1 AV Atverni - JJC1 4 DNS 0

Uitslagen Jongens Junior C2 4 x 50m

Startnummer Estafette Team Leden Tijd Punten
28 Fortius AV Parthenon - JJC2 4 25,34 6
213 AV Triathlon JJC2 AV Triathlon - JJC2 4 25,77 5
161 Altis JJC2 Altis - JJC2 4 26,23 4
237 AV'56 AV `56 - JJC2 4 29,11 3
272 ATV Venray JC ATV Venray - JJC2 4 DNS 0
276 Westland Boys AV Olympus `70 - JJC2 4 DNS 0

Uitslagen Jongens Junior D1 4 x 50m

Startnummer Estafette Team Leden Tijd Punten
260 HAC 1 jongens D HAC - JJD1 4 28,75 5
271 De Trojaanse Sprinters ARV Ilion - JJD1 4 28,86 4
79 Altis D1 Altis - JJD1 4 29,12 3
3 Team Zuidwal D1 AV Zuidwal - JJD1 4 30,63 2
196 Running Academy Vught Prins Hendrik - JJD1 4 DQ 0

Uitslagen Jongens Junior D2 4 x 50m

Startnummer Estafette Team Leden Tijd Punten
103 Bliksem CAV Energie - JJD2 4 27,66 7
216 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD2 4 28,48 6
222 Impala boys AV Impala - JJD2 4 29,35 5
43 DAK Devils DAK - JJD2 4 31,02 4
137 Team AV56 - D jongens AV `56 - JJD2 4 31,69 3
112 Runners for Sparta AV Sparta - JJD2 4 DQ 0
275 Haag Atletiek JD jongens Haag Atletiek - JJD2 5 DNS 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 4 x 50m

Startnummer Estafette Team Leden Tijd Punten
238 PH girls Prins Hendrik - MJC1 5 27,92 7
255 Groene Zandkorrels AV `34 Apeldoorn - MJC1 4 28,16 6
166 MJSI AV Haarlemmermeer - MJC1 4 28,63 5
234 Assen Relay AAC `61 - MJC1 4 28,66 4
134 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 29,45 3
77 Meisjes AVGouda AV Gouda - MJC1 4 36,55 2
67 Swift meiden Swift Atletiek - MJC1 4 DNF 0

Uitslagen Meisjes Junior C2 4 x 50m

Startnummer Estafette Team Leden Tijd Punten
211 Holland KAV Holland - MJC2 5 27,28 7
203 Scorpio MC Scorpio - MJC2 4 27,31 6
164 Altis MJC2 Altis - MJC2 4 28,36 5
244 MJC SAV SAV - MJC2 4 28,55 4
176 De Impala's AV Impala - MJC2 4 29,22 3
254 Teampijnenburg AV Pijnenburg - MJC2 5 DQ 0
189 AV Lycurgus C2 AV Lycurgus - MJC2 4 DNS 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 4 x 50m

Startnummer Estafette Team Leden Tijd Punten
253 PH Sprinters Prins Hendrik - MJD1 4 30,43 9
25 Troela's Climax - MJD1 4 30,48 8
190 Altis meiden D1 Altis - MJD1 4 30,50 7
261 Hera Helden AV Hera - MJD1 4 30,88 6
269 Girlpower Sneek AV Horror Sneek - MJD1 4 30,99 5
171 Team Athlos AV Athlos - MJD1 4 31,32 4
226 Gemzen 2 AV De Gemzen - MJD1 4 31,86 3
8 Sparta Sprinters AV Sparta - MJD1 4 35,08 2
268 HAC 2 Meisjes D HAC - MJD1 4 DQ 0