Uitslagen Jongens Junioren A 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 23,95 +4.2 m/s23,70

Uitslagen Jongens Junioren B 200 meter

# Naam Res OBP
1 Rens Groot Startbaan 24,60 +2.0 m/s24,00
2 Thomas Arensman NEAV 25,09 +2.9 m/s---
3 Rik Nobel ClusiusC 25,80 +2.0 m/s25,50
4 Lucas Schram Castricum 25,91 +2.9 m/s---
5 Tristan Duin Castricum 26,75 +1.1 m/s---

Uitslagen Jongens Junioren C 200 meter

# Naam Res OBP
1 Alex Bakker ClusiusC 26,48 +1.4 m/s26,50
2 Milan Biesheuvel Aalsmeer 26,63 +1.4 m/s27,00
3 Pavo Frakstein ClusiusC 27,09 +1.4 m/s28,00
4 Rick Pekel ClusiusC 27,32 +1.4 m/s28,00
5 Chiem van Veen Castricum 30,84 +4.1 m/s---
6 Joost van Vliet Castricum 31,23 +4.1 m/s---
Dirk van Egmond van Castricum DNS ---
Arne Lubbers Castricum DNS ---

Uitslagen Jongens Junioren D 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jur Bakker AV Edam 28,48 +1.4 m/s28,44
2 Lars Boeschoten Castricum 28,71 +0.9 m/s---
3 Sem Verkaart Castricum 30,25 +4.1 m/s---
4 Ties Arensman NEAV 31,87 +4.1 m/s---

Uitslagen Masters mannen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Frank Stam Castricum 26,81 +0.6 m/s26,89

Uitslagen Masters vrouwen 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junioren A 200 meter

# Naam Res OBP
1 Zoe de Jong AV Trias 26,57 +2.0 m/s26,50
2 Maud Feenstra AV Hera 29,22 +1.1 m/s29,01

Uitslagen Meisjes Junioren B 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sarah Dekker AV Trias 26,83 +0.6 m/s26,60
2 Anouk Schoute AV Lycurgus 27,00 +0.6 m/s27,30
3 Leonie Keppel AV Hera 28,81 +1.1 m/s28,95
4 Febora Ridder Castricum 29,62 +2.0 m/s---
5 Sophie de Ruijter Castricum 30,94 +2.9 m/s---
Sienna Klous AV Lycurgus DNS ---
Dora van Kruistum Castricum DNS ---

Uitslagen Meisjes Junioren C 200 meter

# Naam Res OBP
1 Nikola Razic ClusiusC 26,70 +1.4 m/s28,00
2 Jenna Zaagsma AV Suomi 30,12 +0.9 m/s---
3 Lili de Pagter ClusiusC 30,45 +2.0 m/s30,00
4 Nomi Nieuwenhuizen ClusiusC 30,89 +2.0 m/s32,00
5 Rosanne Broek ClusiusC 31,43 +2.0 m/s32,00
6 Desi Verboom ClusiusC 32,06 +0.9 m/s32,00
7 Minouche Steur ClusiusC 32,54 +0.9 m/s33,00
8 Britt Munting Castricum 32,86 +4.1 m/s---
9 Lotte Poelman ClusiusC 33,36 +2.0 m/s32,00
10 Richelle Kanis ClusiusC 33,72 +2.0 m/s32,00

Uitslagen Meisjes Junioren D 200 meter

# Naam Res OBP
1 Franka Holland Castricum 30,02 +4.1 m/s---
2 Djoeke de Ridder Castricum 31,99 +4.1 m/s---
3 Kyara Nijman Castricum 32,76 +2.0 m/s---
4 Cynthia H...n 't Veld Castricum 34,71 +0.9 m/s---
5 Lisa Arts Castricum 37,22 +4.1 m/s---

Uitslagen Senioren mannen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Kaj Emanuel Phanos 23,50 +4.2 m/s22,50
2 Dennis de Groot Utrecht 23,58 +4.2 m/s23,49
3 Mattheus Campbell Phanos 23,70 +4.2 m/s22,50
4 Timo Stam Amsterdam 23,75 +4.2 m/s23,50
5 Lennart de Looze Startbaan 23,81 +4.2 m/s23,50
6 Steven Feenstra Castricum 24,16 +2.0 m/s24,00
Guus Burger Castricum DNS 26,30

Uitslagen Senioren vrouwen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Maaike Eken Phanos 27,49 +0.6 m/s27,19
2 Maaike Schoute AV Lycurgus 27,67 +0.6 m/s27,15
3 Diana Spaargaren Castricum 29,91 +2.9 m/s---
4 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 30,31 +1.1 m/s30,54