Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Glenn Pols Atledo 7,66q ---
2 Michel van der Put Maastricht 7,74q ---
3 Jeffrey van Eijck ATH 8,05q ---
Diego Secci Belgie DNS 8,71

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tygo van de Weijer HAC 7,42q ---
2 Rogier Derksen PAC 7,64q ---
3 Scott Boesten AV Unitas 7,75q 7,63
4 Sam Smit HAC 7,89q ---
5 David van der Lugt GVAC 7,94q 12,64
6 Rens Hoogendorp GVAC 8,02 8,17
Timo Hulst AV Caesar DNS ---
Raoel Hahnraths AV Unitas DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Iris Bastmeijer AV Attila 8,33q ---
2 Judith Verlaek Helden 8,94q ---
3 Kaija Berendschot Maastricht 9,23q ---
4 Inge Hendrix Leudal 9,24q ---

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Janna Doumpas Eindhoven 8,13q 8,14
2 Hannah Cranen Leudal 8,37q ---
3 Sarah Kortland Typhoon 8,39q 8,40
4 Isa Stommels HAC 8,51q ---
4 Denice Jacobs Scopias 8,51q 8,60
6 Melissa Claessens AV Unitas 9,06 ---
7 Nynke Janssen AV Weert 9,25 ---

Uitslagen Meisjes Junior C 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bregje Naus AV Weert 8,39q ---
2 Milou Dirks PH 8,52q 8,79
3 Nienke Meubermans PH 8,56q 8,68
3 Isabel van Bokhoven PH 8,56q ---
5 Sica Verwasch STB 8,59q ---
6 Loren Djolo Swift 8,65 9,09
7 Hanna van der Zalm PH 8,66 8,87
8 Julia Van Dijk JSPR 8,71 ---
8 Laura Büker HAC 8,71 ---
10 Sterre van Bragt PH 8,80 9,46
11 Isa Verberne Swift 8,90 8,82
12 Veerle van Son Scorpio 8,91 8,88
13 Daantje de Vet PH 8,92 ---
14 Naoki Hermans Swift 8,98 ---
15 Lara Willems ATH 9,02 ---
16 Annemiek van Iersel PH 9,03 9,01
17 Noor Stapel Nijmegen 9,13 ---
18 Manon van Rooij Leudal 9,16 9,10
18 Lotte Weevers PH 9,16 9,33
20 Kika Teerink PH 9,18 ---
21 Michelle Weyers AV Unitas 9,21 ---
22 Floor Vervuren STB 9,30 ---
23 Floor Anne Schram PH 9,33 ---
24 Karlijn Hoogendorp GVAC 9,43 ---
25 Veerle Behnke Scopias 9,52 ---
26 Roos Weidema Maastricht 9,56 ---
27 Maud Prickaerts Maastricht 9,92 ---
28 Meike Vermeulen JSPR 10,10 ---
29 Evy Grassi STB 10,16 ---
30 Daphne Kuijpers AV Weert 10,40 ---
Julia Valkenburg VAV DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam ResOBP
1 Fleur Blezer ATOP 8,65q 8,82
2 Jaybre Wau Maastricht 8,68q ---
3 Lina Vercoulen Scopias 8,75q ---
4 Lynn Behnke Scopias 8,85q ---
5 Marit Bremers AV Unitas 8,86q ---
6 Jessica Sluiter PH 8,88 8,90
7 Marijn van Dooren AV Weert 8,92 ---
8 Marit Joris Leudal 9,13 ---
9 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas 9,15 ---
10 Audrey Jacobs Scopias 9,17 9,02
11 Kiki Kooijman AV Weert 9,20 ---
12 Fenne Cantelberg Swift 9,22 ---
13 Grietje Willems ATH 9,25 ---
14 Carlijn Mols ATOP 9,29 ---
15 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,30 ---
16 Merle Büker HAC 9,37 ---
17 Marle Leushuis Maastricht 9,41 ---
18 Sophie Cantelberg Swift 9,44 ---
19 Lisanne de Vreede Swift 9,47 ---
20 Joanne Schaap PH 9,55 ---
21 Eline Prickaerts Maastricht 9,58 ---
21 Saar Stijnen Leudal 9,58 ---
23 Trijn Litjens AV Weert 9,63 ---
24 Isis Levels Scopias 9,65 ---
25 Meike de Graauw PH 9,71 ---
26 Lisa Roumen Leudal 9,79 ---
27 Merlijne Billekens AV Weert 9,87 ---
28 Lidwien Hoogendorp GVAC 9,88 ---
29 Simone Gijzen Maastricht 9,91 ---
30 Lynn Diederen Leudal 9,92 ---
31 Marloes Oomen PH 9,95 ---
32 Meike Janssen AV Weert 9,99 ---
33 Tara van Mil AV Unitas 10,09 ---
34 Lise Kappen PH 10,18 ---
35 Margreet de Vilder Maastricht 10,20 ---
36 Valerie Chu AV Weert 10,22 ---
37 Maureen Mols ATOP 10,30 ---
38 Vera Cox PH 10,40 ---
39 Aleid Jacobs Swift 10,56 ---
40 Kim van der Heijden Maastricht 10,72 ---
41 Lobke Pollen Scopias 10,89 ---
Robin Scheenen Helden DNS ---
Mirre Vissers Helden DNS ---
Xindi Hu Helden DNS ---
Laura Claessen ATH DNS ---

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kaylee van de Par AV Spiridon 8,11q ---
2 Bonnita Leisberger Maastricht 8,21q ---
3 Mariann Smolski Maastricht 8,42q ---
4 Marlou Klaver Nijmegen 9,40q 15,07