Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jasper de Hon AAC 6,20 +2.6 m/s6,10 630

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sil Negenman KAV Holland 6,29 -0.5 m/s--- 650
2 Boris Hoogervorst KAV Holland 5,93 -0.9 m/s5,52 571
3 Maxim Scholma AAV `36 5,91 -1.4 m/s--- 567
4 Jitse van Esch AAV `36 5,83 +0.2 m/s--- 550
5 Tijn Pronk KAV Holland 5,68 +0.0 m/s5,50 519
6 Youri Fransen GACH 5,65 -1.2 m/s--- 512
7 Niels de Groot AAV `36 5,64 -1.3 m/s--- 510
8 Mika Taag KAV Holland 5,63 -0.3 m/s--- 508
9 Hanke Pijlman Castricum 5,60 -0.4 m/s--- 502
10 Mattias Nab AAV `36 5,60 -1.0 m/s--- 502
11 Rick van de Noort AAV `36 5,57 -0.9 m/s--- 496
12 Jesse Pupping AV Lycurgus 5,48 +0.0 m/s--- 477
13 Maarten Quaars KAV Holland 5,24 -2.0 m/s--- 429
14 Joost van Deudekom AV Lycurgus 5,14 -1.1 m/s4,93 409
15 Daan van der Lee AAV `36 5,07 -0.6 m/s--- 396
16 Dennis Van Tilburg AAV `36 4,94 -1.2 m/s--- 371

Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jeff Tesselaar AV Hera 5,42 -1.7 m/s--- 702
2 Joshua Bisseker Phanos 5,40 -0.6 m/s5,21 699
3 Gijs Jansen De Spartaan 5,38 -0.3 m/s5,38 695
4 Yoram Vriezen GACH 5,33 -2.0 m/s5,37 685
5 Dave Boamah AV Feniks 5,23 -1.5 m/s--- 666
6 Bram van Alebeek Nijmegen 4,90 -0.6 m/s4,74 601
7 Rutger Hoekstra Heerenveen 4,81 -1.2 m/s5,07 583
8 Tim Weber Almere `81 4,68 +0.0 m/s--- 556
9 Tim de Wild HLLS 4,63 -0.2 m/s--- 546
10 Bjorn Hulsebos VAV 4,52 -1.1 m/s--- 523
11 Seb Wals AV Lycurgus 4,35 -1.6 m/s4,53 488
12 Lucius Bout Phanos 4,31 -1.1 m/s--- 480
13 Ruben Meijer Pijnenburg 4,14 -2.9 m/s--- 446

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Kosheen Miran Groningen 6,10 +2.9 m/s5,87 828
2 Marnix Kolkman AV Edam 5,96 +2.4 m/s--- 803
3 Geordy Witmond Almere `81 5,45 +2.6 m/s4,65 708
4 Ton van Mameren Triathlon 5,42 +2.5 m/s5,58 702
5 Jochem van Stijn De Spartaan 5,35 +0.9 m/s5,13 689
5 Boas Okken Groningen 5,35 +1.5 m/s4,51 689
7 Sven Hazenoot De Spartaan 5,30 +2.5 m/s5,38 679
8 Benjamin van Altena Phanos 5,29 +2.5 m/s5,46 677
9 Casper Peterse AV Trias 5,25 --- 670
10 Thijmen Hakenkruger GACH 5,22 +2.7 m/s4,98 664
11 Koen Hoedjes AV Hera 5,16 +0.9 m/s5,57 652
12 Luc Blank GACH 5,02 +3.5 m/s--- 625
13 Felix Zwolle AV Feniks 4,99 +1.9 m/s--- 619
14 Jeroen van het Hof AV Edam 4,78 +2.4 m/s--- 576
15 Tom Fontani GACH 4,70 +0.6 m/s--- 560
16 Yoeri Verburg HLLM 4,62 +0.6 m/s--- 544
17 Wessel Steenvoorden De Spartaan 4,60 +2.1 m/s4,62 540
18 Benjamin v... den Berg Startbaan 3,83 +2.1 m/s--- 384
19 Nathan Diependaal De Spartaan 3,49 +2.8 m/s--- 316

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Yannick Rolvink Olympus `70 4,35 -0.8 m/s--- 488
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 4,23 -1.3 m/s--- 464
2 Julius Meijer AV Zuidwal 4,23 -1.4 m/s4,23 464
4 Tim Tempelman SPLS 4,18 -1.7 m/s4,56 454
5 Mike Wennekes De Liemers 4,08 -1.7 m/s3,93 434
6 Simon Mol Almere `81 4,02 +0.3 m/s--- 422
7 Finn Rademaker AV Aalsmeer 3,95 -3.0 m/s--- 408
7 Bruno Bangu De Spartaan 3,95 -1.8 m/s--- 408
9 Joris Cotterink AV Lycurgus 3,84 -0.4 m/s4,02 386
10 Jari Langelaan De Spartaan 3,81 +0.6 m/s--- 380
11 Tijn Berendsen De Liemers 3,72 -2.6 m/s--- 362
12 Max Jongenburger Phanos 3,70 -2.1 m/s--- 358
12 Vincent Franken De Spartaan 3,70 +0.0 m/s4,00 358
14 Thijs ten ...uggencate AV Hera 3,69 -3.3 m/s--- 356
15 Ben Verhoeven AV 1923 3,65 -1.7 m/s--- 348
16 Thijs Huigen AV Sparta 3,63 -2.2 m/s--- 344
17 Casper van Tuijl Almere `81 3,61 -0.4 m/s--- 340
18 Diede van Bergen Startbaan 3,60 -0.1 m/s--- 338
19 Quincy Koeten AV Hera 3,59 -2.3 m/s--- 336
20 Nick Duinkerken De Spartaan 3,54 -1.0 m/s3,82 326
21 Rijk van den Berg Startbaan 2,94 -1.9 m/s--- 206

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Justin Labrijn Almere `81 5,19 +3.0 m/s--- 658
2 Yohannes Hiensch Phanos 4,98 +0.0 m/s4,71 617
2 Mark Scholten AV Impala 4,98 +0.8 m/s4,84 617
4 Jamie Sesay Almere `81 4,90 +1.4 m/s--- 601
5 Milo de Langen AV Feniks 4,85 +3.7 m/s--- 591
6 Jeen Hammink Phanos 4,84 +2.0 m/s4,85 589
7 Martijn Pos HLLS 4,82 +1.4 m/s4,49 585
8 Eyoel Hiensch Phanos 4,67 +2.8 m/s4,49 554
9 Justin van Dooren AV Sparta 4,59 +1.7 m/s--- 537
10 Jelle Müller AV Lycurgus 4,52 +2.9 m/s4,72 523
11 Anders Haringsma AV 1923 4,44 -0.7 m/s--- 506
12 Jared Broers AV Hera 4,41 +1.5 m/s4,33 500
13 Quintin Janse Tempo AV 4,15 +2.1 m/s3,97 448
14 Binne Brok Tempo AV 4,11 +4.0 m/s4,46 440
15 Thomas Fructus AV 1923 3,98 +3.0 m/s4,05 414
16 Mick Baldew Phanos 3,96 +2.5 m/s--- 410
17 Kim Alofsen Startbaan 3,94 +1.3 m/s--- 406
18 Abbe Engers AV 1923 3,88 +1.5 m/s--- 394
19 Olivier Risseeuw AV 1923 3,34 +1.3 m/s--- 286
20 Sem Jongenburger Phanos 2,13 +1.7 m/s--- 44

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 5,31 -1.8 m/s5,33 645
2 Merel Wevers AV34 5,19 +0.9 m/s5,14 612
3 Marjolein Bolten HLLM 5,15 -0.5 m/s--- 601
4 Milou van der Schaaf MPM 4,67 +1.7 m/s--- 472
5 Iva Klein Baltink DVTR 4,48 -4.0 m/s--- 423

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Eveline de Jong De Spartaan 5,23 -0.2 m/s5,13 623
2 Nynke van den Heuvel AAC 5,04 +0.0 m/s5,14 570
3 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 4,98 +0.3 m/s5,35 554
4 Sanne van Drunen Almere `81 4,97 +0.0 m/s5,00 551
5 Jokèh Engelhart AAV `36 4,65 -0.6 m/s4,75 466
6 Simone Winter AV Lycurgus 4,63 +0.2 m/s4,75 461
7 Hieke Böhm De Spartaan 4,42 +0.3 m/s--- 408
8 Meike Hartog AV Zaanland 4,15 +0.8 m/s--- 343
9 Tessa de Ruiter AV 1923 4,06 +1.7 m/s--- 322
10 Mila Kuller NEAV 3,99 -0.1 m/s--- 306
Annerice Bakker Phanos DNS 5,08 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sarah van Tuijl Almere `81 5,06 +1.2 m/s--- 632
2 Femke Jonker AV Hera 4,78 +0.0 m/s4,64 576
3 Isis Hordijk HLLS 4,65 +0.0 m/s4,80 550
4 Nimah Lommerse De Spartaan 4,63 +1.2 m/s4,58 546
5 Linde van Dijken VAV 4,58 -0.8 m/s4,62 535
5 Sabrina Cruden HRRR 4,58 -0.3 m/s4,71 535
7 Joyce Menick HLLM 4,36 +0.0 m/s4,38 490
8 Milou Kaestner HLLM 4,22 +0.8 m/s4,17 462
9 Myrthe Steenbeek Leiden 4,13 +0.0 m/s4,13 444
9 Kim Brouwer HLLS 4,13 -1.5 m/s--- 444
11 Simone Schouws Phanos 4,08 +2.4 m/s4,42 434
12 Phebe Goedhart De Spartaan 4,07 -1.0 m/s--- 432
13 Lois Steenbeek Leiden 4,03 +0.3 m/s4,24 424
14 Charlotte Emanuel AV Feniks 3,99 +0.3 m/s--- 416
15 Fenna Heijbroek Phanos 3,95 -0.8 m/s--- 408
15 Mandy Duinkerken De Spartaan 3,95 +0.2 m/s4,32 408
17 Sylke Start Startbaan 3,70 +0.0 m/s--- 358
18 Demelsia Venetiaan AV Feniks 3,62 -0.5 m/s--- 342
19 Ymke Evovo Trackstars 3,08 +1.6 m/s--- 234
20 Rebecca Spiering Trackstars 2,84 +1.4 m/s--- 186
Julia Jongejeugd NEAV DNS 4,33 0
Jill Cooman AV Feniks DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nikki Taag KAV Holland 5,13 +0.0 m/s4,93 646
2 Robina Negenman KAV Holland 4,94 +0.0 m/s5,24 609
3 Mara Cotterink AV Lycurgus 4,71 +1.3 m/s4,65 562
3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 4,71 -1.7 m/s--- 562
5 Charon Lak AV Lycurgus 4,56 -1.2 m/s4,75 531
6 Amina Maatoug Leiden 4,54 +0.7 m/s3,35 527
7 Amy Walraven Altis 4,53 +1.2 m/s4,64 525
8 Kiki Banning De Spartaan 4,33 -0.4 m/s--- 484
9 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 4,32 -2.0 m/s4,52 482
10 Machteld Hammink Phanos 4,31 +1.0 m/s4,03 480
11 Ilse Hengeveld GACH 4,01 -0.6 m/s4,47 420
12 Femke Daan De Spartaan 3,82 -2.8 m/s--- 382
13 Babet Tabak GACH 3,81 -3.2 m/s4,45 380
14 Shana van Vuuren De Spartaan 3,66 +1.6 m/s4,02 350

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Alyshia Kavehercy NEAV 4,43 +0.8 m/s--- 504
2 Shantell Kwofie Almere `81 4,20 +1.5 m/s--- 458
3 Bente Tuil Hollandia 4,12 -0.2 m/s4,13 442
4 Noëlle Vos AV Aalsmeer 4,11 +1.2 m/s--- 440
5 Ashley Boldewijn AV Feniks 3,87 +1.4 m/s--- 392
6 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 3,81 +0.6 m/s--- 380
7 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 3,73 +0.5 m/s--- 364
7 Anouk van der Meer De Spartaan 3,73 +0.0 m/s--- 364
9 Fleur Dirks Almere `81 3,66 +1.6 m/s--- 350
10 Jasmijn Bakker AV Sparta 3,51 +4.0 m/s--- 320
10 Cassandra Koopman De Spartaan 3,51 -1.2 m/s--- 320
12 Lianne Wuring GACH 3,46 -1.0 m/s--- 310
13 Iris Turksema SPLS 3,43 +2.8 m/s--- 304
14 Nikki Docter AV Sparta 3,42 +3.2 m/s3,98 302
15 Laura Hasse Startbaan 3,39 -0.1 m/s--- 296
15 Marith Scherpenberg Almere `81 3,39 +0.0 m/s--- 296
17 Marit Snoek AV Suomi 3,38 +0.6 m/s3,54 294
18 Ella de Bruijne AV Zuidwal 3,27 -1.0 m/s3,45 272
19 Esmee Weber Almere `81 3,04 +0.0 m/s--- 226
20 Tessa Heijbroek Phanos 2,94 +2.2 m/s--- 206
21 Lotte Favre AV `40 2,87 +1.0 m/s--- 192
Raisa Ellensburg Almere `81 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Fenna Achterberg VAV 4,72 +2.7 m/s4,74 564
2 Babs Koeman AV Haarlem 4,67 +0.2 m/s4,67 554
3 Esther Klok Phanos 4,60 -0.3 m/s--- 540
4 Romee van Dam Startbaan 4,56 +0.1 m/s4,81 531
5 Antonia Benevento Phanos 4,52 +0.3 m/s4,48 523
6 Lara Smits SV Noordkop 4,28 +0.5 m/s--- 474
7 Lianka Wit Hollandia 4,21 +1.9 m/s3,64 460
8 Jelka Böhm De Spartaan 4,05 -2.2 m/s--- 428
9 Nikki van Tienderen HLLM 3,98 +0.0 m/s--- 414
10 Femke Leguit Almere `81 3,97 +0.0 m/s--- 412
11 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 3,96 +0.0 m/s--- 410
12 Tiba Miran Groningen 3,90 -1.2 m/s3,95 398
13 Zoe Terneu SV Noordkop 3,86 +1.6 m/s--- 390
13 Renee de Hon AAC 3,86 +1.1 m/s--- 390
13 Danique Schram DEM 3,86 +2.6 m/s4,14 390
16 Fleur Smeets De Spartaan 3,76 +0.0 m/s--- 370
17 Tessa de Wit De Spartaan 3,74 -0.4 m/s--- 366
18 Daphne Legerstee Trackstars 3,41 -1.0 m/s--- 300
19 Lisa Kraan AV Aalsmeer 3,37 +1.0 m/s--- 292
19 Emma Kamer HLLS 3,37 +2.8 m/s--- 292

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rody de Wolff HRRR 6,91 +0.2 m/s7,16 792
2 Harald Bust HLLS 6,72 +2.7 m/s7,12 748
3 Gijs Langkamp HLLS 6,27 +1.5 m/s--- 646
4 Tim Hoogenboom Olympus `70 6,08 +3.5 m/s5,60 604
5 Kevin Philipsen Olympus `70 6,06 +2.5 m/s5,95 600
6 Steff van de Poel AV Sprint 6,02 +0.0 m/s5,97 591
7 Ronald Kuin DVTR 6,00 +3.6 m/s6,25 587
8 Bart Steehouwer Almere `81 5,73 +2.8 m/s5,70 529
9 Ruben Harmsen Tempo AV 5,42 +0.3 m/s--- 465
10 Ivo Kerklaan Olympus `70 5,15 +0.8 m/s5,54 411
11 Ivar de Kok Olympus `70 5,08 +3.0 m/s4,61 398
12 Sander van Tuijl Almere `81 4,77 +3.5 m/s--- 339

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Zyna van de Poel De Spartaan 5,14 +0.0 m/s--- 598
2 Hanna Knotnerus Feniks 5,01 -0.7 m/s--- 562
3 Mathilde Bakker AV 1923 4,97 +1.6 m/s5,32 551
4 Eline Albers AV Phoenix 4,67 +0.0 m/s--- 472
5 Linda van Berkel AV `40 4,24 -0.9 m/s--- 364