Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jasper de Hon AAC 9,40 --- 450

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yannick Rolvink Olympus `70 9,39 --- 493
2 Jari Langelaan De Spartaan 7,94 --- 418
3 Mike Wennekes De Liemers 7,64 7,00 402
4 Max Jongenburger Phanos 7,20 --- 377
5 Nick Duinkerken De Spartaan 7,09 7,59 371
6 Bruno Bangu De Spartaan 7,05 --- 368
7 Simon Mol Almere `81 6,99 --- 365
8 Finn Rademaker AV Aalsmeer 6,97 --- 364
9 Quincy Koeten AV Hera 6,96 --- 363
10 Vincent Franken De Spartaan 6,89 7,69 359
11 Justin Middelbos AV Zuidwal 6,87 --- 358
12 Julius Meijer AV Zuidwal 6,80 7,39 354
13 Casper van Tuijl Almere `81 6,77 --- 352
14 Joris Cotterink AV Lycurgus 6,72 5,98 349
14 Tim Tempelman SPLS 6,72 --- 349
16 Thijs Huigen AV Sparta 6,39 --- 330
17 Rijk van den Berg Startbaan 6,02 --- 307
18 Tijn Berendsen De Liemers 5,54 --- 277
19 Thijs ten ...uggencate AV Hera 5,53 --- 276
20 Diede van Bergen Startbaan 5,49 --- 274
21 Ben Verhoeven AV 1923 5,33 --- 263

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marjolein Bolten HLLM 11,67 --- 639
2 Lisanne Brouwer Flevo Delta 10,55 10,12 566
3 Merel Wevers AV34 9,91 10,21 524
4 Iva Klein Baltink DVTR 8,55 --- 435
5 Milou van der Schaaf MPM 8,50 --- 432

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Charlotte Emanuel AV Feniks 10,47 --- 545
2 Milou Kaestner HLLM 9,31 10,93 489
3 Linde van Dijken VAV 9,29 10,37 488
4 Lois Steenbeek Leiden 9,24 9,28 485
5 Nimah Lommerse De Spartaan 9,10 9,37 478
5 Sabrina Cruden HRRR 9,10 9,45 478
7 Simone Schouws Phanos 8,76 9,24 461
8 Julia Jongejeugd NEAV 8,57 9,11 451
9 Sarah van Tuijl Almere `81 8,09 --- 426
10 Isis Hordijk HLLS 7,81 7,74 411
11 Mandy Duinkerken De Spartaan 7,71 7,79 405
12 Ymke Evovo Trackstars 7,21 --- 378
13 Sylke Start Startbaan 7,12 --- 372
14 Kim Brouwer HLLS 7,01 --- 366
15 Joyce Menick HLLM 6,86 8,06 358
16 Myrthe Steenbeek Leiden 6,76 8,13 352
17 Demelsia Venetiaan AV Feniks 6,61 --- 343
18 Femke Jonker AV Hera 6,47 6,62 335
19 Phebe Goedhart De Spartaan 6,41 --- 331
20 Fenna Heijbroek Phanos 5,60 --- 281
21 Rebecca Spiering Trackstars 5,58 --- 279
Jill Cooman AV Feniks DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Alyshia Kavehercy NEAV 10,05 --- 525
2 Shantell Kwofie Almere `81 9,09 --- 478
3 Anouk van der Meer De Spartaan 9,04 --- 475
4 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,39 --- 442
5 Esmee Weber Almere `81 8,34 --- 439
6 Bente Tuil Hollandia 8,30 9,20 437
7 Noëlle Vos AV Aalsmeer 7,73 --- 406
8 Fleur Dirks Almere `81 7,72 --- 406
9 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 7,69 --- 404
10 Marith Scherpenberg Almere `81 7,68 --- 404
11 Ella de Bruijne AV Zuidwal 7,51 7,21 394
12 Lianne Wuring GACH 7,21 --- 378
13 Marit Snoek AV Suomi 7,05 6,85 368
14 Iris Turksema SPLS 6,49 --- 336
15 Laura Hasse Startbaan 6,01 --- 307
16 Jasmijn Bakker AV Sparta 5,95 --- 303
17 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 5,84 --- 296
18 Lotte Favre AV `40 5,53 --- 276
19 Nikki Docter AV Sparta 5,42 6,52 269
20 Tessa Heijbroek Phanos 5,30 --- 261
21 Cassandra Koopman De Spartaan 5,22 --- 256
Raisa Ellensburg Almere `81 DNS --- 0

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Zyna van de Poel De Spartaan 12,13 --- 670
2 Mathilde Bakker AV 1923 8,36 8,06 423
3 Hanna Knotnerus Feniks 8,28 --- 417
4 Eline Albers AV Phoenix 7,37 --- 359
5 Linda van Berkel AV `40 7,20 --- 348