Uitslagen Jongens Junior D1 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Yannick Rolvink Olympus `70 14,65 +0.2 m/s--- 430
2 Simon Mol Almere `81 15,22 +0.3 m/s--- 384
3 Jari Langelaan De Spartaan 15,97 +0.2 m/s--- 328
4 Justin Middelbos AV Zuidwal 16,46 +0.3 m/s--- 295
5 Bruno Bangu De Spartaan 16,53 +0.2 m/s--- 290
6 Max Jongenburger Phanos 16,59 +0.2 m/s--- 286
7 Julius Meijer AV Zuidwal 16,64 +0.6 m/s16,65 283
8 Ben Verhoeven AV 1923 16,82 +0.2 m/s--- 271
9 Tijn Berendsen De Liemers 16,91 +0.3 m/s--- 265
10 Mike Wennekes De Liemers 16,94 +0.6 m/s16,65 263
11 Finn Rademaker AV Aalsmeer 17,24 +0.6 m/s--- 245
12 Nick Duinkerken De Spartaan 17,31 +0.3 m/s--- 241
13 Tim Tempelman SPLS 17,32 +0.3 m/s--- 240
14 Thijs Huigen AV Sparta 17,41 +0.6 m/s--- 235
15 Diede van Bergen Startbaan 17,49 +0.2 m/s--- 230
16 Vincent Franken De Spartaan 17,60 +0.6 m/s16,13 223
17 Casper van Tuijl Almere `81 17,63 +0.3 m/s--- 222
18 Quincy Koeten AV Hera 17,84 +0.3 m/s--- 210
19 Thijs ten ...uggencate AV Hera 17,94 +0.2 m/s--- 204
20 Rijk van den Berg Startbaan 18,05 +0.6 m/s--- 198
21 Joris Cotterink AV Lycurgus 18,79 +0.6 m/s--- 158

Uitslagen Jongens Junior D2 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Justin Labrijn Almere `81 12,54 +0.2 m/s--- 638
2 Mark Scholten AV Impala 12,72 -0.8 m/s12,62 618
3 Justin van Dooren AV Sparta 12,87 -0.8 m/s13,15 601
4 Yohannes Hiensch Phanos 13,21 -0.8 m/s14,10 565
5 Jamie Sesay Almere `81 13,26 +0.2 m/s--- 560
6 Eyoel Hiensch Phanos 13,37 -0.8 m/s14,80 549
7 Milo de Langen AV Feniks 13,42 +0.3 m/s--- 544
8 Jared Broers AV Hera 13,58 -0.8 m/s14,84 528
9 Anders Haringsma AV 1923 13,96 +0.3 m/s--- 492
10 Jelle Müller AV Lycurgus 14,60 -0.8 m/s14,27 435
11 Thomas Fructus AV 1923 14,62 +0.3 m/s15,11 433
12 Quintin Janse Tempo AV 14,81 +0.3 m/s--- 417
13 Martijn Pos HLLS 14,86 +0.3 m/s16,28 413
14 Kim Alofsen Startbaan 15,00 +0.2 m/s--- 402
15 Olivier Risseeuw AV 1923 15,52 +0.3 m/s--- 361
16 Abbe Engers AV 1923 16,21 +0.2 m/s--- 312
17 Mick Baldew Phanos 17,23 +0.2 m/s--- 245
Sem Jongenburger Phanos DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nimah Lommerse De Spartaan 12,44 -0.6 m/s12,62 650
2 Sabrina Cruden HRRR 12,94 -0.6 m/s13,10 594
3 Sarah van Tuijl Almere `81 13,04 +2.8 m/s--- 583
4 Isis Hordijk HLLS 13,33 +2.8 m/s--- 553
5 Joyce Menick HLLM 13,53 -0.6 m/s13,42 533
6 Kim Brouwer HLLS 13,97 +1.2 m/s--- 491
7 Simone Schouws Phanos 14,15 -0.6 m/s13,81 474
8 Julia Jongejeugd NEAV 14,29 +2.8 m/s--- 462
9 Linde van Dijken VAV 14,35 -0.6 m/s14,20 456
10 Phebe Goedhart De Spartaan 14,51 +2.8 m/s--- 442
11 Femke Jonker AV Hera 14,73 -0.6 m/s14,81 424
12 Milou Kaestner HLLM 15,27 -0.6 m/s13,00 380
13 Demelsia Venetiaan AV Feniks 15,44 +1.2 m/s--- 367
14 Charlotte Emanuel AV Feniks 15,50 +1.2 m/s--- 363
15 Mandy Duinkerken De Spartaan 15,54 +2.8 m/s--- 360
16 Myrthe Steenbeek Leiden 15,57 +2.8 m/s--- 357
17 Lois Steenbeek Leiden 15,87 +2.8 m/s--- 336
18 Jill Cooman AV Feniks 16,03 -0.6 m/s--- 324
19 Fenna Heijbroek Phanos 16,24 +1.2 m/s--- 310
20 Sylke Start Startbaan 18,34 +1.2 m/s--- 182
21 Rebecca Spiering Trackstars 19,78 +1.2 m/s--- 110
Ymke Evovo Trackstars DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C2 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jonne van ...r Giessen AAV `36 11,79 +1.7 m/s12,20 730
2 Robina Negenman KAV Holland 12,23 +1.7 m/s12,21 675
3 Nikki Taag KAV Holland 12,98 +1.7 m/s13,51 589
4 Amy Walraven Altis 13,26 +1.7 m/s13,34 560
5 Amina Maatoug Leiden 13,48 +1.7 m/s14,36 538
6 Mara Cotterink AV Lycurgus 13,58 +1.7 m/s14,21 528
7 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 13,64 +1.7 m/s14,13 522
8 Machteld Hammink Phanos 13,86 +0.5 m/s15,16 501
9 Kiki Banning De Spartaan 14,04 +0.5 m/s--- 484
10 Babet Tabak GACH 14,05 +0.5 m/s16,28 483
11 Ilse Hengeveld GACH 15,41 +0.5 m/s14,57 370
12 Charon Lak AV Lycurgus 16,28 +0.5 m/s--- 307
13 Femke Daan De Spartaan 17,07 +0.5 m/s16,50 255
14 Shana van Vuuren De Spartaan 18,83 +0.5 m/s15,24 156