Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nelson Moude Foko HLLS 8,94 +1.7 m/s--- 660
2 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,38 +1.4 m/s--- 580
3 Florian Hasse Startbaan 9,49 +0.1 m/s--- 561
4 Mikai Snoek AV Suomi 9,69 +0.6 m/s9,72 527
5 Niels van Bergen Startbaan 9,96 +0.1 m/s--- 484
6 Daniël Westerweel GACH 10,09 +1.7 m/s--- 464
7 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 10,12 +0.1 m/s--- 460
7 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 10,12 +0.0 m/s--- 460
9 Daniel Myles Startbaan 10,48 +1.7 m/s--- 408
10 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 10,50 +0.6 m/s10,10 405
11 Floris van Tuijl Almere `81 10,67 +0.2 m/s--- 382
12 Ruben Bakker Startbaan 11,03 +0.1 m/s--- 335

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maikel Potkamp De Gemzen 8,93 +2.0 m/s9,00 662
2 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,96 +2.0 m/s9,02 656
3 Sam de Wild HLLS 9,05 +1.7 m/s--- 639
4 Floris van der Vijgh HLLS 9,06 +2.0 m/s9,12 637
5 Florian Vriezen GACH 9,16 +2.0 m/s9,23 619
6 Willem Hammink Phanos 9,73 +0.6 m/s9,68 521
7 Tyrone Lak AV Lycurgus 9,99 +0.2 m/s--- 480
8 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 10,10 +2.0 m/s9,60 463

Uitslagen Jongens Pupil B 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Riley Groenbast AV Feniks 9,67 +0.2 m/s--- 530
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 9,71 +0.1 m/s--- 524
3 Tijn Zwerver Startbaan 9,98 +0.1 m/s--- 481
4 Noah Minamimoto Startbaan 10,06 +0.1 m/s--- 469
5 Floris Kamer HLLS 10,65 +0.0 m/s--- 384

Uitslagen Jongens Pupil C 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 9,77 +0.6 m/s10,25 514
2 Ramon Ruiz MPM 9,92 +1.7 m/s--- 490
3 Boris Klaver ARV Ilion 9,96 +1.7 m/s--- 484
4 Jarit Kershof Startbaan 10,70 +2.7 m/s--- 377
5 Florian van Wijchen GACH 10,84 +0.0 m/s--- 359
6 Thijmen van Wijchen GACH 11,03 +0.0 m/s--- 335
7 Silvan Oud AV Aalsmeer 11,17 +0.1 m/s--- 317
8 Sven de Haas SAV 11,39 +1.4 m/s--- 290
9 Leon den Ouden Startbaan 11,50 +2.7 m/s--- 278
10 Victor van der Vijgh HLLS 11,75 +1.7 m/s--- 249
11 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 12,66 +0.1 m/s--- 155
12 Alexander Cook Startbaan 13,06 +1.7 m/s--- 118
13 Bruce Levenswaard AV Fortuna 13,10 +1.7 m/s--- 114
14 Jonathan Cook Startbaan 13,73 +1.7 m/s--- 61
15 Christopher Cook Startbaan 14,06 +1.7 m/s--- 34
16 Waldemar Baumann Startbaan 14,13 +2.7 m/s--- 29
17 Niels van Ginkel Startbaan 14,84 +2.7 m/s--- 0
Taygel Bolsman Phanos DNS --- 0
Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Evie de Roos Fit 9,72 +2.0 m/s9,63 522
2 Elisha Kwofie Almere `81 9,80 +0.0 m/s--- 509
3 Rosara Cooman AV Feniks 9,81 +1.7 m/s--- 508
4 Jackie Vissers HLLS 10,27 +1.7 m/s--- 438
5 Anne Favre AV `40 10,35 +1.4 m/s--- 426
6 Naomi Labrijn Almere `81 10,47 +0.2 m/s--- 409
7 Kiira van Dijk Rijnsoever 10,65 +0.0 m/s--- 384
8 Sacha Oostenbrug Startbaan 10,95 +1.7 m/s--- 345

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 8,92 +1.7 m/s--- 664
2 Jinte Braas SAV 9,09 +2.0 m/s9,25 632
3 Evi Falkena Flevo Delta 9,58 +1.7 m/s--- 545
4 Noelle Veraart AV Lycurgus 9,77 +1.7 m/s--- 514
5 Sophie Le Blansch Hollandia 9,81 +0.6 m/s9,99 508
6 Nikita Vissers HLLS 9,83 +1.7 m/s--- 505
7 Maud Van Bentem AV NOP 10,00 +1.4 m/s--- 478
8 Fanny den Uyl Startbaan 10,40 +0.1 m/s--- 419
9 Isa Schram DEM 10,42 +0.6 m/s9,80 416

Uitslagen Meisjes Pupil B 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 9,38 +0.1 m/s--- 580
2 Maartje Tuil Hollandia 9,97 +2.0 m/s7,01 483
3 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,72 +0.2 m/s--- 375
4 Nora den Ouden Startbaan 10,88 +1.7 m/s--- 354
5 Mayla Veraart AV Lycurgus 11,03 +1.7 m/s--- 335
6 Emma Berendsen De Liemers 11,09 +0.2 m/s--- 327
7 Lisa de Vries AV Aalsmeer 11,42 +0.1 m/s--- 287
8 Nine Berendsen De Liemers 11,71 +0.2 m/s--- 254
9 Larissa Havik Startbaan 12,52 +2.7 m/s--- 169
10 Simone Schenginga Startbaan 12,86 +2.7 m/s--- 136
11 Lisanne Schenginga Startbaan 12,90 +2.7 m/s--- 133

Uitslagen Meisjes Pupil C 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lauren Timucin Startbaan 10,00 +2.7 m/s--- 478
2 Fleur Favre AV `40 10,02 +1.4 m/s--- 475
3 Emma Le Blansch Hollandia 10,15 +0.6 m/s10,35 455
4 Kathelijne...er Huurne U-Track 11,44 +0.0 m/s--- 285
5 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 11,54 +0.1 m/s--- 273
6 Merel de Vries AV Aalsmeer 12,12 +0.1 m/s--- 209
7 Jasmine De Haas SAV 14,54 +1.4 m/s--- 0
Sophia Myles Startbaan DNS --- 0
Caitlin Wismeijer Startbaan DNS --- 0