Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sam de Wild HLLS 1:47,67 --- 679
2 Florian Vriezen GACH 1:51,46 1:50,36 628
3 Floris van der Vijgh HLLS 1:51,96 1:58,74 621
4 Maikel Potkamp De Gemzen 1:52,64 3:18,20 613
5 Sven van Gelderen AV Lycurgus 1:55,94 1:54,17 572
6 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 1:58,46 2,01 543
7 Willem Hammink Phanos 2:04,07 2:03,73 482
8 Tyrone Lak AV Lycurgus 2:11,33 --- 410

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Riley Groenbast AV Feniks 2:01,19 --- 512
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 2:03,81 --- 484
3 Tijn Zwerver Startbaan 2:06,52 --- 456
4 Noah Minamimoto Startbaan 2:08,79 --- 434
5 Floris Kamer HLLS 2:09,79 --- 425

Uitslagen Meisjes Junior C1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Phebe Goedhart De Spartaan 1:45,68 --- 607
2 Sarah van Tuijl Almere `81 1:45,97 --- 602
3 Joyce Menick HLLM 1:47,31 1:52,61 584
4 Fenna Heijbroek Phanos 1:47,45 --- 582
5 Milou Kaestner HLLM 1:49,95 1:53,32 548
6 Mandy Duinkerken De Spartaan 1:51,73 1:51,96 524
7 Femke Jonker AV Hera 1:52,46 1:47,92 515
8 Linde van Dijken VAV 1:54,80 1:53,97 486
9 Simone Schouws Phanos 1:55,38 1:55,84 479
10 Lois Steenbeek Leiden 1:55,50 1:53,53 478
11 Sabrina Cruden HRRR 1:56,17 1:54,68 469
12 Isis Hordijk HLLS 1:56,37 1:57,85 467
13 Nimah Lommerse De Spartaan 1:57,47 2:02,00 454
14 Demelsia Venetiaan AV Feniks 2:01,16 --- 413
15 Sylke Start Startbaan 2:05,06 --- 371
16 Myrthe Steenbeek Leiden 2:05,68 1:56,54 365
17 Charlotte Emanuel AV Feniks 2:21,51 --- 222
18 Rebecca Spiering Trackstars 2:22,87 --- 211
19 Ymke Evovo Trackstars 2:38,42 --- 101
Julia Jongejeugd NEAV DNS 2:00,65 0
Jill Cooman AV Feniks DNS --- 0
Kim Brouwer HLLS DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shantell Kwofie Almere `81 1:47,96 --- 575
2 Ashley Boldewijn AV Feniks 1:50,30 --- 543
3 Lianne Wuring GACH 1:51,49 --- 527
4 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 1:52,25 --- 518
5 Ella de Bruijne AV Zuidwal 1:55,13 2:01,73 482
6 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 1:55,69 --- 475
7 Alyshia Kavehercy NEAV 1:58,60 --- 441
8 Fleur Dirks Almere `81 1:59,64 --- 429
9 Noëlle Vos AV Aalsmeer 2:00,29 --- 422
10 Iris Turksema SPLS 2:00,52 --- 420
11 Nikki Docter AV Sparta 2:02,81 2:19,76 395
12 Jasmijn Bakker AV Sparta 2:03,53 --- 387
13 Cassandra Koopman De Spartaan 2:04,95 --- 372
14 Bente Tuil Hollandia 2:11,38 --- 310
15 Marit Snoek AV Suomi 2:12,90 --- 296
16 Lotte Favre AV `40 2:15,89 --- 269
17 Marith Scherpenberg Almere `81 2:18,92 --- 243
Tessa Heijbroek Phanos DNF --- 0
Laura Hasse Startbaan DNF --- 0
Esmee Weber Almere `81 DNF --- 0
Raisa Ellensburg Almere `81 DNF --- 0
Anouk van der Meer De Spartaan DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evie de Roos Fit 1:59,03 2:01,63 536
2 Jackie Vissers HLLS 2:07,86 --- 443
3 Elisha Kwofie Almere `81 2:08,77 --- 434
4 Kiira van Dijk Rijnsoever 2:10,28 --- 420
5 Rosara Cooman AV Feniks 2:13,17 --- 393
6 Anne Favre AV `40 2:34,02 --- 230
7 Sacha Oostenbrug Startbaan 2:40,95 --- 185
8 Naomi Labrijn Almere `81 2:50,84 --- 127

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evi Falkena Flevo Delta 1:51,11 --- 632
2 Jinte Braas SAV 1:54,55 1:52,96 589
3 Lana Broers AV Hylas 1:57,17 --- 558
4 Maud Van Bentem AV NOP 2:05,35 --- 468
5 Noelle Veraart AV Lycurgus 2:06,44 --- 457
6 Isa Schram DEM 2:09,12 2:01,82 431
7 Sophie Le Blansch Hollandia 2:09,88 2:10,92 424
8 Fanny den Uyl Startbaan 2:11,17 --- 412
9 Nikita Vissers HLLS 2:16,00 --- 368

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fleur Favre AV `40 2:14,02 --- 386
2 Emma Le Blansch Hollandia 2:19,76 2:13,30 336
3 Lauren Timucin Startbaan 2:21,79 --- 320
4 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 2:34,97 --- 224
5 Kathelijne...er Huurne U-Track 2:40,69 --- 187
6 Merel de Vries AV Aalsmeer 2:49,75 --- 133
7 Jasmine De Haas SAV 3:03,00 --- 65
Sophia Myles Startbaan DNS --- 0
Caitlin Wismeijer Startbaan DNS --- 0