Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Robin Vliem AV Athlos 6,45 --- 704
2 Jeroen Poelert AV Athlos 5,75 --- 548
3 Jeroen Dekker AV Athlos 5,55 --- 502
4 Niek Veen AV Athlos 5,46 --- 481
5 Bram Laenen AV Athlos 5,35 --- 456
6 Jozef Noorman AV Athlos 3,75 --- 43
Wietse Folkers AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Robin Schafthuizen AV Athlos 4,09 --- 436
2 Thijmen Middelkamp AV Athlos 4,01 --- 420
3 Merijn Dekker AV Zeewolde 3,78 --- 374
4 David ten Have AV Athlos 3,73 --- 364
5 Rick van der Meer AV Zeewolde 3,72 --- 362
6 Bas van de Horst AV Athlos 3,71 --- 360
7 Daniel Kleermaker AV Athlos 3,57 --- 332
8 Brendan Noordijk AV Athlos 3,51 --- 320
9 Rens van der Guchte AV Athlos 3,43 --- 304
10 Renger Zeeman AV Athlos 3,41 --- 300
11 Jouke Westerhof AV Zeewolde 3,35 --- 288
12 Daan Geerling AV Athlos 3,26 --- 270
13 Sander Togtema AV Zeewolde 3,19 --- 256
13 Jelle Sprenger AV Athlos 3,19 --- 256
15 Jesse ten Have AV Athlos 3,13 --- 244
16 Lucas Karenbeld AV Athlos 3,06 --- 230
17 Bas Jelierse AV Zeewolde 2,84 --- 186
18 Jeroen Laskewitz AV Athlos 2,68 --- 154
19 Imre Dekker AV Zeewolde 2,33 --- 84
20 Joshua Ravensbergen AV Zeewolde 2,01 --- 20
Jochem Lambert AV Athlos DNS --- 0
Job Doornhof AV Athlos DNS --- 0
Lasse van der Boom AV Athlos DNS --- 0
Rick Aartsen AV Athlos DNS --- 0
Rens van der Weiden AV Athlos DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 2,90 --- 298
2 Mika Hofman AV Athlos 2,78 --- 274
3 Jaron Hamoen AV Zeewolde 2,75 --- 268
4 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 2,69 --- 256
5 Mees Maneschijn AV Athlos 2,67 --- 252
6 Quin van de Klok AV Zeewolde 2,59 --- 236
7 Finn Hart AV Zeewolde 2,52 --- 222
8 Nathan Rinkel AV Zeewolde 2,50 --- 218
8 Giel Scholte AV Athlos 2,50 --- 218
10 Jarik Smit AV Zeewolde 2,46 --- 210
11 Bjorn Klein AV Zeewolde 2,42 --- 202
12 Florian Grobben AV Athlos 2,35 --- 188
13 Justin van Dam AV Zeewolde 2,33 --- 184
14 Levi van Twillert AV Athlos 2,27 --- 172
15 Daan Jansen AV Zeewolde 2,25 --- 168
16 Sietse van Dijke AV Athlos 2,24 --- 166
17 Jurian Hoving AV Zeewolde 2,15 --- 148
18 Jochem de Wilde AV Athlos 2,11 --- 140
19 Anas Essabani AV Athlos 1,86 --- 90
20 Sijmen de Vos AV Athlos 1,84 --- 86
Ralph Schulting AV Zeewolde DNS --- 0
Levi Koers AV Athlos DNS --- 0

Uitslagen Masters mannen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 5,01 --- 374
Joep van Oijen AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maggy Kamara AV Athlos 5,04 --- 686
2 Charida Righolt AV Athlos 4,93 --- 660
3 Mabel Korporaal AV Zeewolde 4,42 --- 533
4 Melanie de Vries AV Athlos 4,03 --- 431

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sanne van den Brink AV Athlos 4,71 --- 606
2 Emma de Lange AV Athlos 3,49 --- 281
3 Anna van der Sluijs AV Athlos 3,35 --- 240
4 Vera Beelen AV Athlos 2,28 --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Emma Bakkenes AV Athlos 3,19 --- 356
2 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos 3,09 --- 336
3 Sarah Schippers AV Athlos 2,63 --- 244
4 Naomi den Besten AV Athlos 2,45 --- 208
5 Esther van Waarde AV Zeewolde 2,32 --- 182
6 Emily de Roo AV Athlos 2,18 --- 154
7 Damaris van Berkel AV Zeewolde 1,99 --- 116

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Kevin van ...assenberg AV Athlos 6,28 --- 667
2 Raimo Westerhof AV Athlos 6,10 --- 627
3 Stefan van Twillert AV Athlos 5,73 --- 544
4 Rob Stuber AV Athlos 5,57 --- 507
5 Sander van den Belt AV Athlos 5,01 --- 374
6 Alje Hoving AV Athlos 4,78 --- 317
7 Ruben Postma AV Athlos 3,88 --- 80

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lisanne Drost AV Athlos 5,55 --- 806
2 Anouschka Schröder AV Athlos 5,14 --- 710