Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Sten van der Moer Castricum 7,15 ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 8,25 ---
2 Julius Meijer AV Zuidwal 7,39 ---
3 Vincent Franken De Spartaan 7,07 ---
4 Mike Wennekes De Liemers 6,79
7,91
5 Stef Alders DEM 6,53 ---
6 Rik Grapendaal AV Hylas 6,27 ---
7 Symen Grimbergen De Spartaan 6,26 ---
8 Thijmen Gijsbers WRNG 6,19 ---
8 Michalis Analytis De Spartaan 6,19 ---
10 Zack Rot AV Lycurgus 6,14
8,26
11 Yarno Dijkman NEAV 5,85 ---
12 Stephan va...den Bosch AV `40 5,82 ---
13 Ymme van Komen WRNG 5,79 ---
14 Mitchel Wiersma HRRR 5,26 ---
15 Ingmar Visser WRNG 5,23 ---
16 Justin Middelbos AV Zuidwal 5,18 ---
16 Tygo Hulsebos VAV 5,18
6,62
18 Rick van der Linden SV Diomedon 5,01 ---
19 Quinn Marrenga SV Noordkop 4,79 ---
20 Jelle Hessing Hollandia 4,27 ---
Stijn Lustenhouwer Startbaan DNS ---
Nick Duinkerken De Spartaan DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Jessy Struijs SAV 7,34
7,54
485
2 Ties Oosting AV Trias 7,23 --- 479
3 Sepp Schulte Castricum 6,95 --- 463
4 Tion Hilgeman AV Zuidwal 6,82
6,61
455
5 Joeri Appelo SAV 6,42
5,45
432
6 Marne van der Kooi AV Impala 6,25 --- 421
7 Bo de Buisonje Startbaan 6,20
6,11
418
8 Jelle Bosma Startbaan 6,14
3,45
415
9 Kian Sanches AV Hera 6,03
6,84
408
10 Hidde Hoekstra AV Trias 5,98 --- 405
11 Ruben Bleeker SAV 5,90
5,87
400
12 Senna Gerrits Startbaan 5,78
5,30
392
13 Levi Ravelli KAV Holland 5,65 --- 384
14 Zeb van Elk AV `40 5,59 --- 380
15 Ivan Deugd AV Trias 5,52 --- 376
16 Sennen Has AV Hylas 5,51 --- 375
17 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 5,44 --- 370
18 Quinten Burgmeijer AV Trias 5,35 --- 365
19 Teun van Westen SAV 5,32 --- 363
20 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 5,28 --- 360
21 Daniel Myles Startbaan 5,07 --- 346
21 Thijmen van der Burg AV Hera 5,07 --- 346
23 Yvo van den IJssel De Liemers 5,06
4,58
345
24 Eric Juckers SAV 4,96
4,40
338
25 Kyan van der Wiele AV Hera 4,91 --- 335
26 Cas Battem AV Hera 4,73 --- 323
27 Lano van Steen AV Hylas 4,69 --- 320
28 Otis Notenboom AV Zuidwal 4,55 --- 310
29 Rowan de Wit NEAV 4,49 --- 306
29 Jiri Heppener HRRR 4,49 --- 306
31 William van Triest Clytoneus 4,48 --- 305
32 Thimo Linders SV Diomedon 4,46 --- 303
33 Niels van Bergen Startbaan 4,45 --- 303
34 Lars Dekkers AV Lycurgus 4,38
4,04
298
35 Juri Botic Startbaan 4,32
2,22
293
36 Brent Jongenelen SV Diomedon 4,30 --- 292
37 Luc Hekkens DEM 4,21 --- 285
38 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 4,18
3,48
283
39 Thijmen Dijkman NEAV 4,10 --- 277
40 Bas Appelman AV Trias 3,96 --- 266
41 Mats Kruijer AV Hylas 3,89
3,20
261
42 Ruben Bakker Startbaan 3,85
3,42
258
42 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 3,85
4,16
258
44 Christoph Carper AV Trias 3,79 --- 253
45 Nathan van...er Meulen AV Hera 3,75 --- 250
46 Skip Blok AV Trias 3,01 --- 189
47 Ivan Nillesen NEAV 2,78 --- 168
Wouter Betjes DEM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Ryan Heeren AV Spiridon 8,67
8,85
556
2 Sam van der Aar DEM 8,22 --- 533
3 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,14 --- 529
4 Florian Vriezen GACH 7,96
8,44
519
5 Finn Leukel De Spartaan 7,31 --- 483
6 Sam de Wild HLLS 6,88 --- 459
7 Ronan Molenaar DEM 6,78 --- 453
8 Ivo Alofsen Startbaan 6,75
7,01
451
9 Mauro Rodrigus NEAV 6,73 --- 450
10 Daniël Balder AV Trias 6,68 --- 447
11 Eelco Korstjens Startbaan 6,63
7,19
444
12 Rogier Groeneweg Altis 6,59
5,54
442
13 Wesley Boers Fivelstreek 6,55
7,64
439
14 Youri Feijt De Spartaan 6,44
6,42
433
15 Jan Meester AV Trias 6,43 --- 432
16 Arun van Hassel AV Hylas 6,42 --- 432
17 Ryan Bootsma De Spartaan 6,39 --- 430
18 Mike Schiipper AV Hera 6,36 --- 428
19 Rociano Sno Startbaan 6,26
6,25
422
20 Jay Kriek Tempo AV 6,21 --- 419
21 Luca Dooper Tempo AV 6,14 --- 415
22 Jordi Klanker AV Hylas 6,01 --- 407
23 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,71
6,00
388
24 Julian Nijssen SV Diomedon 5,61 --- 381
25 Jarne van de Poll Altis 5,45 --- 371
26 Vasco Mosselman SAV 5,31
6,36
362
27 Ruben Piek AV Impala 5,30 --- 361
28 Juray Sandel AV Hylas 5,08 --- 347
29 Ruben Kok AV Hera 4,98 --- 340
30 Sven Rijnten Startbaan 4,96
4,88
338
31 Tom Jansen SV Noordkop 4,88 --- 333
32 Stan Bakker AV Trias 4,82 --- 329
33 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 4,62 --- 315
34 Andy Gielen SV Noordkop 4,58 --- 312
35 Pim Nuijen SV Noordkop 4,46 --- 303
36 Kyan Geluk AV Hylas 3,25 --- 210
Jibbe Boonacker DEM DNS --- 0
Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Sam van Ooijen DEM 5,86
5,51
397
2 Jay van Wanrooij NEAV 5,83 --- 395
3 Kealan Steba GACH 5,72 --- 388
4 Diede Schotsman AV Zuidwal 5,71 --- 388
5 Jairo Hopman AV Hera 5,13 --- 350
6 Obi George AV Hera 4,84 --- 330
7 Noah Minamimoto Startbaan 4,62 --- 315
8 Joris Petersen AV Hera 4,58 --- 312
9 Sven Mulder AV Hylas 4,38
6,00
298
10 Youri van der Linden GACH 4,33
3,96
294
11 Hugo Kuil DEM 4,04 --- 272
12 Finn Spaans AV Hera 3,97 --- 267
12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 3,97 --- 267
14 Tycho de Vries Tempo AV 3,95 --- 266
15 Oscar den Hengst AV Hylas 3,91 --- 263
16 Joris Mantel AV 1923 3,90 --- 262
17 Jaron de Weert SV Noordkop 3,89 --- 261
18 Kimi Smid DEM 3,76 --- 251
19 Luca David Eli Has AV Hylas 3,74 --- 249
20 Florian Meijer AV Trias 3,48 --- 229
21 Merijn Oosterwal DEM 3,36 --- 219
22 Friso Wijnia AV Trias 2,95 --- 184
23 Thijs Overtoom AV Hera 2,61 --- 153
Jens Elsensohn AV Trias DNS --- 0
John Michael Paulo Leiden DNS --- 0
Ties Overtoom AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 8,21
5,43
532
2 Iskander Stapel Nijmegen 8,12 --- 527
3 Stef Rosendaal DEM 7,11 --- 472
4 Boris Klaver ARV Ilion 6,88
5,90
459
5 Sven de Haas SAV 5,86
3,22
397
6 Xinian Vermond Leiden 5,78 --- 392
7 Mike de Jong DEM 5,59 --- 380
8 Zeb Tesselaar AV Hera 5,51 --- 375
9 Luuk Boutkan Olympus `70 5,41 --- 368
10 Jarit Kershof Startbaan 5,29 --- 361
11 Jitte Kooij AV Hylas 4,68 --- 319
12 Koen Zonneveld DEM 4,07 --- 275
13 Rafael Bunink AV Hylas 4,03 --- 272
14 Finn Zoutzeling SV Noordkop 3,90 --- 262
15 Sven Visser Startbaan 3,44 --- 225
16 Thijs Koopman DEM 3,41 --- 223
17 Chris van Meerwijk Startbaan 3,40 --- 222
18 Guus Appelman AV Trias 3,24 --- 209
19 Stan Darphorn SV Noordkop 2,93 --- 182
20 Sjors Eveleens Hollandia 2,91 --- 180
21 Timo Arts SV Noordkop 2,85 --- 175
22 Thomas van Beek AV Trias 2,43 --- 135
Vince van Straaten AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Kik van Swol AV Hylas 12,08
12,07
2 Erwin Bökenkamp AV Edam 11,57 ---
3 Peter Oor AV Edam 10,01 ---
4 Joost Prins GACH 9,38
9,98
5 Gerrit Tigchelaar DEM 7,13 ---
6 Jaco de Harder AV Zuidwal 5,53
5,99

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Mirjam Aberkrom AV Edam 10,62 ---
2 Florien Deken AV Hylas 8,01 ---
3 Annette IJzer Castricum 6,99 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Laura Leijen DKEV 9,79
8,90
2 Robin Post WRNG 8,64 ---
3 Lisa Withagen SPWS 8,11 ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Damanja Reus SAV 9,26
8,39
2 Debora van Langen SAV 9,15
9,30
3 Shantell Egbon Almere `81 8,68
8,83
4 Maud Visscher Fivelstreek 8,48 ---
5 Iris Kramer AV Trias 8,35
8,18
6 Alyshia Kavehercy NEAV 7,98
9,40
7 Bente Tuil Hollandia 7,72
7,90
8 Marit Schoemaker ARO `88 7,71 ---
9 Esmee Weber Almere `81 7,49 ---
10 Lieke Bos SV Diomedon 7,31 ---
11 Amber Aertssen SV Diomedon 7,12 ---
12 Nikki Ravelli KAV Holland 7,11 ---
13 Daisy Goos AV Hylas 6,93 ---
14 Angelique Vermaat WRNG 6,87 ---
15 Cato Velstra BAV 6,63 ---
16 Luna Vermeiren Tempo AV 6,37 ---
17 Avalon Volkstedt Startbaan 6,26
6,13
18 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 5,89 ---
19 Nena Schuijt DEM 5,61 ---
20 Roshwita Holstein AV Sparta 5,59
5,79
21 Amy de Haan AV Hylas 4,23 ---
22 Jente Leeuwangh AV Lionitas 4,15
5,75
Lois Doornheim GACH DNS 6,82
Renske Drenten AV Lionitas DNS 6,67

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Anthe Troost HRRR 5,99 --- 405
2 Vita Meynen Startbaan 5,75
5,37
390
3 Sanne Loomans AV Lycurgus 5,64 --- 383
4 Sienna Smit DEM 5,43 --- 370
5 Hannah den Breejen Startbaan 5,36
4,11
365
6 Amber Adriaansen SV Noordkop 5,28 --- 360
7 Iris Loonstra HLLS 5,27
5,76
359
8 Chelsea Striet SV Noordkop 5,15 --- 351
9 Anneloes v... Erkelens Fit 5,10
4,90
348
10 Milou Sieperda HRRR 5,03 --- 343
11 Benita Beerse Almere `81 4,96
4,63
338
12 Britt Karel AV Trias 4,94 --- 337
13 Jonna Eising AV Hera 4,81 --- 328
13 Floor van Gent AV Hera 4,81 --- 328
15 Shannah Chalmers Startbaan 4,79
3,85
327
15 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 4,79 --- 327
17 Maud te Pas AV Zuidwal 4,75
4,62
324
18 Lotte Huisman AV Hylas 4,61
5,00
314
19 Kaitlyn Groot AV 1923 4,59 --- 313
20 Naomi Labrijn Almere `81 4,47
4,26
304
21 Floor van Minnen WRNG 4,32 --- 293
22 Marieke Vermaat WRNG 4,27 --- 290
23 Emma Simon AV Hera 4,26 --- 289
24 Dewina Holstein AV Sparta 4,21
4,42
285
25 Maxime Zschuschen Startbaan 4,17
5,02
282
26 Lucia Carper AV Trias 4,16 --- 281
27 Tara Darphorn SV Noordkop 4,15 --- 281
28 Felien de Zinger AV Trias 4,14 --- 280
28 Elisha Egbon Almere `81 4,14
4,47
280
30 Chavelle Sno Startbaan 4,12 --- 279
30 Kira Bremer AV Hera 4,12 --- 279
32 Jill Hoeve Hollandia 4,06 --- 274
33 Luanna Vergeer SV Diomedon 4,04 --- 272
34 Lisa Kiekebos SV Noordkop 4,01 --- 270
35 Rosalie Franken Almere `81 3,98
4,16
268
36 Linda de Vries AV Impala 3,89 --- 261
37 Eveline Kappar AV Hera 3,78 --- 253
37 Lynne Bijwaard AV Hylas 3,78 --- 253
39 Sarah van Exel AV Hylas 3,77 --- 252
40 Jasmien Van der Kolk AV Trias 3,68 --- 245
41 Anouk Ronday SAV 3,64 --- 241
42 Britt Miedema HRRR 3,62
3,23
240
43 Lisa Molenaar DEM 3,48 --- 229
44 Fenna Visser AV Hera 3,15 --- 201
Kirsten Hartwijk NEAV DNS --- 0
Fiene Rosendaal DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 7,21 --- 478
2 Daphne Stoop AV Hylas 6,70 --- 448
3 Lana Broers AV Hylas 6,56 --- 440
4 Jana Nagtegaal AAV `36 6,36 --- 428
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 6,21
5,90
419
6 Lisanne Noman AV Zuidwal 6,20 --- 418
7 Martje ter Doest AV Impala 6,14
5,50
415
8 Laila Yahyaoui Almere `81 6,01 --- 407
9 Nynke Rijpma HRRR 5,96 --- 403
10 Luna Pedemonte Olympus `70 5,91 --- 400
11 Helene di ...cchianico Tempo AV 5,78 --- 392
12 Mayke Ruige AV Lionitas 5,72
5,62
388
13 Eline Zwagemaker SAV 5,70
5,45
387
14 Sophie le Blansch SAV 5,68
6,09
386
15 Saskia Otten Olympus `70 5,66 --- 385
16 Kaitlyn van Dongeren SAV 5,59 --- 380
17 Jinte Braas SAV 5,48
5,46
373
18 Manon Hoedjes AV Hera 5,42
5,73
369
19 Floortje de Jonge Startbaan 5,32
4,88
363
20 Mila de Bruin AV Lycurgus 5,29
15,82
361
21 Emma Vreijling AAV `36 5,20 --- 355
22 Aurelia Broersma AV Impala 5,09
4,47
347
23 Chiméne Ooms WRNG 4,96 --- 338
23 Isa Schram DEM 4,96
5,46
338
25 Fanny den Uyl Startbaan 4,86
5,41
332
26 Irmak Dillier DEM 4,76 --- 325
27 Elise Bolech Startbaan 4,72
4,58
322
28 Quenetisha Walden AV Hera 4,70 --- 320
29 Noelle Veraart AV Lycurgus 4,65
5,66
317
30 Nikki de Smit Hollandia 4,43 --- 301
31 Meike Rozemeijer AV Hera 4,31 --- 293
32 India Plomp Hollandia 4,29 --- 291
33 Jamie Harderwijk AV Hera 4,17 --- 282
34 Lente van Dijk AV Lycurgus 4,15 --- 281
34 Nienke Mast NEAV 4,15 --- 281
36 Emma Kraakman AV Hylas 4,08 --- 276
37 Laura Babucci NEAV 4,06 --- 274
38 Tara de Greeuw Hollandia 3,94
3,50
265
39 Megan Voogd WRNG 3,91 --- 263
40 Sophie Roos Hollandia 3,84 --- 257
41 Sofie Riewers SV Noordkop 3,78 --- 253
42 Aïsha Buskens AV Hera 3,74 --- 249
43 Soraya de Boer AV Trias 3,70 --- 246
44 Catelijne Jansen AV Hylas 3,63 --- 241
45 Carmen Zimmerman SV Noordkop 3,16 --- 202
46 Erzsi Diehl AV Lycurgus 3,01
3,60
189
Karlijn de Gans NEAV DNS --- 0
Marit Brand AV Hylas DNS --- 0
Nienke van de Hoef Tempo AV DNS --- 0
Rosalie Schouten Tempo AV DNS --- 0
Marjolein Montsma WRNG DNS --- 0
Dominique Beentjes DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Amber Olij SV Noordkop 5,08 --- 347
2 Micky Kraakman AV Hylas 4,93 --- 336
3 Anne Kuijer DEM 4,81 --- 328
4 Carmen Van Soest GACH 4,79 --- 327
5 Kate Nijs GACH 4,53 --- 308
6 Rozemarijn...chelfhout GACH 4,52 --- 308
7 Celeste Been SV Diomedon 4,38 --- 298
8 Maud de Jong AV 1923 4,30 --- 292
9 Maartje Tuil Hollandia 4,13
3,75
279
10 Khyra van Schooten DEM 4,10 --- 277
11 Epy Beerse Almere `81 4,09 --- 276
12 Mayla Veraart AV Lycurgus 3,95
5,14
266
13 Jara Heppener HRRR 3,82 --- 256
14 Jet Molkenboer GACH 3,79 --- 253
15 Floortje Brand AV Hylas 3,78 --- 253
16 Maura Kes DEM 3,77 --- 252
17 Lotte Westland AV Zuidwal 3,75 --- 250
18 Evelien va...Vilsteren Startbaan 3,73 --- 249
19 Sterre Ursem DEM 3,66 --- 243
20 Brechtje Hoekstra GACH 3,64 --- 241
21 Jinthe Dijkman NEAV 3,56 --- 235
22 Naomi Zirschky SAV 3,52 --- 232
23 Lucile Verburg GACH 3,45 --- 226
24 Susan Voo...n 't Holt NEAV 3,20 --- 205
25 Kim Duin AV Hera 3,16 --- 202
26 Merel Schipper Startbaan 3,14 --- 200
27 Frederiek van Wetten Startbaan 3,09 --- 196
27 Isa de Groot AV Hylas 3,09 --- 196
29 Judy Sjoers AV Hera 3,07 --- 194
30 Kayleigh Jansen Startbaan 2,99 --- 187
31 Nora Oosterling GACH 2,90 --- 179
32 Fien Denneman AV Hylas 2,81
3,75
171
33 Suraya Buskens AV Hera 2,80 --- 170
Delilah Hilgerink AV Hera DNS --- 0
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Noa Boutkan Olympus `70 4,63 --- 316
2 Bo van Ooijen DEM 3,64 --- 241
3 Ilse Boumans ARO `88 3,03 --- 191
4 Sophia Myles Startbaan 2,90 --- 179
5 Tessa Zwanenburg AV Hera 2,84 --- 174
6 Mirthe de Weert SV Noordkop 2,71 --- 162
7 Trisha van Schooten DEM 2,46 --- 138
8 Melody Nillesen NEAV 2,09 --- 101
Caitlin Arends AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Marijn van den Born PAC 15,28
14,84

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten