Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jelmer van Diepen AV Lycurgus 1,80 ---

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Hanke Pijlman Castricum 1,70
1,65
2 Jarin van der Kooi AV Impala 1,65 ---
3 David Cairo Phanos 1,60
1,65
3 Jeremy Pronk Leiden 1,60
1,70
3 Karel Out Tempo AV 1,60 ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Julius Meijer AV Zuidwal 1,45
1,45
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,30 ---
3 Quincy Koeten AV Hera 1,30
1,30
4 Lennart Boogaard AV Hera 1,25 ---
4 Mike Wennekes De Liemers 1,25
1,30
6 Ingmar Visser WRNG 1,20 ---
6 Vincent Franken De Spartaan 1,20 ---
6 Jilke Oswald HRRR 1,20 ---
9 Zack Rot AV Lycurgus 1,15
1,25
9 Yarno Dijkman NEAV 1,15 ---
9 Michalis Analytis De Spartaan 1,15 ---
9 Rick van der Linden SV Diomedon 1,15 ---
9 Tjeerd de Vries MPM 1,15
1,20
14 Maik van Diepen Hollandia 1,10 ---
14 Max Sprenkels Almere `81 1,10 ---
14 Ymme van Komen WRNG 1,10 ---
14 Menno Willems De Spartaan 1,10 ---
14 Symen Grimbergen De Spartaan 1,10 ---
14 Tygo Hulsebos VAV 1,10
1,15
20 Stephan va...den Bosch AV `40 1,05 ---
20 Stef Alders DEM 1,05 ---
22 Jelle Hessing Hollandia 1,00 ---
Quinn Marrenga SV Noordkop NM ---
Jelte De By AV Hylas NM ---
Thijmen Gijsbers WRNG NM ---
Nick Duinkerken De Spartaan DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 1,35
1,25
599
2 Sepp Schulte Castricum 1,25 --- 526
2 Marne van der Kooi AV Impala 1,25 --- 526
4 Hidde Hoekstra AV Trias 1,20 --- 489
4 Kian Sanches AV Hera 1,20
1,10
489
6 Ruben Bleeker SAV 1,15
1,00
452
6 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 1,15 --- 452
6 Sennen Has AV Hylas 1,15 --- 452
9 William van Triest Clytoneus 1,10 --- 416
10 Jelle Bosma Startbaan 1,05 --- 379
10 Ruben Bakker Startbaan 1,05
1,00
379
10 Quinten Burgmeijer AV Trias 1,05 --- 379
10 Rowan de Wit NEAV 1,05 --- 379
10 Jessy Struijs SAV 1,05
1,05
379
15 Senna Gerrits Startbaan 1,00 --- 342
15 Lars Dekkers AV Lycurgus 1,00
0,90
342
15 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 1,00 --- 342
15 Levi Ravelli KAV Holland 1,00 --- 342
15 Ties Oosting AV Trias 1,00 --- 342
15 Thijmen Dijkman NEAV 1,00 --- 342
15 Zeb van Elk AV `40 1,00 --- 342
15 Kyan van der Wiele AV Hera 1,00 --- 342
15 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 1,00
1,00
342
15 Brent Jongenelen SV Diomedon 1,00 --- 342
25 Niels van Bergen Startbaan 0,95 --- 306
25 Bo de Buisonje Startbaan 0,95
0,95
306
25 Bas Appelman AV Trias 0,95 --- 306
25 Skip Blok AV Trias 0,95 --- 306
25 Joeri Appelo SAV 0,95
1,05
306
25 Cas Battem AV Hera 0,95 --- 306
25 Thimo Linders SV Diomedon 0,95 --- 306
25 Yvo van den IJssel De Liemers 0,95
1,00
306
33 Daniel Myles Startbaan 0,90 --- 269
33 Juri Botic Startbaan 0,90 --- 269
33 Ivan Deugd AV Trias 0,90 --- 269
33 Nathan van...er Meulen AV Hera 0,90 --- 269
33 Thijmen van der Burg AV Hera 0,90 --- 269
33 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 0,90
0,80
269
33 Lano van Steen AV Hylas 0,90 --- 269
33 Otis Notenboom AV Zuidwal 0,90 --- 269
33 Luc Hekkens DEM 0,90 --- 269
33 Jiri Heppener HRRR 0,90 --- 269
43 Ivan Nillesen NEAV 0,85 --- 232
43 Eric Juckers SAV 0,85
0,95
232
43 Mats Kruijer AV Hylas 0,85
0,80
232
46 Teun van Westen SAV 0,80 --- 196
47 Christoph Carper AV Trias 0,75 --- 159
Wouter Betjes DEM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 1,40
1,37
641
2 Ryan Bootsma De Spartaan 1,30 --- 562
2 Ryan Heeren AV Spiridon 1,30
1,35
562
4 Sam van der Aar DEM 1,25 --- 526
5 Andy Gielen SV Noordkop 1,20 --- 489
5 Jordi Klanker AV Hylas 1,20 --- 489
5 Luca Dooper Tempo AV 1,20 --- 489
5 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,20
1,15
489
5 Finn Leukel De Spartaan 1,20 --- 489
10 Eelco Korstjens Startbaan 1,15
1,25
452
10 Jan Meester AV Trias 1,15 --- 452
10 Vasco Mosselman SAV 1,15
1,15
452
10 Rogier Groeneweg Altis 1,15
1,25
452
10 Sam de Wild HLLS 1,15 --- 452
10 Julian Nijssen SV Diomedon 1,15 --- 452
16 Ivo Alofsen Startbaan 1,10
1,20
416
16 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,10 --- 416
16 Pim Nuijen SV Noordkop 1,10 --- 416
16 Daniël Balder AV Trias 1,10 --- 416
16 Wesley Boers Fivelstreek 1,10
1,23
416
16 Jarne van de Poll Altis 1,10 --- 416
16 Arun van Hassel AV Hylas 1,10 --- 416
16 Jay Kriek Tempo AV 1,10 --- 416
16 Youri Feijt De Spartaan 1,10
1,20
416
25 Stan Bakker AV Trias 1,05 --- 379
25 Mauro Rodrigus NEAV 1,05 --- 379
25 Ronan Molenaar DEM 1,05 --- 379
25 Ruben Piek AV Impala 1,05 --- 379
29 Sven Rijnten Startbaan 1,00
1,05
342
29 Tom Jansen SV Noordkop 1,00 --- 342
31 Ruben Kok AV Hera 0,95 --- 306
31 Kyan Geluk AV Hylas 0,95 --- 306
31 Juray Sandel AV Hylas 0,95 --- 306
34 Rociano Sno Startbaan 0,90
1,00
269
34 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 0,90 --- 269
34 Mike Schiipper AV Hera 0,90 --- 269
Jibbe Boonacker DEM DNS --- 0
Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Sam van Ooijen DEM 1,15
1,15
452
2 Youri van der Linden GACH 1,10
1,10
416
2 Diede Schotsman AV Zuidwal 1,10
1,10
416
4 Joris Mantel AV 1923 1,00 --- 342
4 Kealan Steba GACH 1,00 --- 342
4 Joris Petersen AV Hera 1,00 --- 342
4 Obi George AV Hera 1,00 --- 342
4 Finn Spaans AV Hera 1,00 --- 342
4 Jairo Hopman AV Hera 1,00 --- 342
10 Noah Minamimoto Startbaan 0,95 --- 306
10 Sven Mulder AV Hylas 0,95
90,00
306
12 Florian Meijer AV Trias 0,90 --- 269
12 Jay van Wanrooij NEAV 0,90 --- 269
14 Thijs Overtoom AV Hera 0,85 --- 232
14 Oscar den Hengst AV Hylas 0,85 --- 232
14 Simon Grimbergen AV Zuidwal 0,85 --- 232
17 Jaron de Weert SV Noordkop 0,80 --- 196
17 Friso Wijnia AV Trias 0,80 --- 196
17 Luca David Eli Has AV Hylas 0,80 --- 196
17 Tycho de Vries Tempo AV 0,80 --- 196
21 Hugo Kuil DEM 0,75 --- 159
21 Kimi Smid DEM 0,75
0,85
159
21 Merijn Oosterwal DEM 0,75 --- 159
Jens Elsensohn AV Trias DNS --- 0
John Michael Paulo Leiden DNS --- 0
Ties Overtoom AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Stef Rosendaal DEM 1,05 --- 379
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1,00
1,15
342
3 Boris Klaver ARV Ilion 0,95
1,00
306
3 Luuk Boutkan Olympus `70 0,95 --- 306
3 Iskander Stapel Nijmegen 0,95
0,95
306
6 Jarit Kershof Startbaan 0,90
0,80
269
6 Sven de Haas SAV 0,90
0,85
269
6 Zeb Tesselaar AV Hera 0,90 --- 269
6 Koen Zonneveld DEM 0,90 --- 269
10 Sjors Eveleens Hollandia 0,85 --- 232
10 Mike de Jong DEM 0,85 --- 232
12 Xinian Vermond Leiden 0,80 --- 196
12 Jitte Kooij AV Hylas 0,80 --- 196
12 Thijs Koopman DEM 0,80 --- 196
15 Timo Arts SV Noordkop 0,75 --- 159
15 Stan Darphorn SV Noordkop 0,75 --- 159
15 Guus Appelman AV Trias 0,75 --- 159
15 Thomas van Beek AV Trias 0,75 --- 159
19 Rafael Bunink AV Hylas 0,70 --- 122
20 Chris van Meerwijk Startbaan 0,65 --- 86
20 Finn Zoutzeling SV Noordkop 0,65 --- 86
22 Sven Visser Startbaan 0,55 --- 12
Vince van Straaten AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Masters Mannen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters Vrouwen Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Annette IJzer Castricum 1,30 ---
2 Florien Deken AV Hylas 1,20 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Laura Leijen DKEV 1,45
1,40

Uitslagen Meisjes Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Bente Tuil Hollandia 1,40
1,40
2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 1,35
1,30
3 Nika Kloosterman AV Trias 1,35
1,35
4 Maud Visscher Fivelstreek 1,35 ---
5 Tess Jaarsma HRRR 1,25 ---
6 Iris Kramer AV Trias 1,20
1,37
6 Luna Meijer NEAV 1,20 ---
6 Damanja Reus SAV 1,20
1,30
6 Danielle Grijpink Tempo AV 1,20 ---
10 Annamarijn... Ginneken HRRR 1,15 ---
11 Esmee Weber Almere `81 1,10 ---
11 Angelique Vermaat WRNG 1,10 ---
11 Cato Velstra BAV 1,10 ---
11 Amber Aertssen SV Diomedon 1,10 ---
11 Lieke Bos SV Diomedon 1,10 ---
16 Brechtje Hilarides Startbaan 1,05
1,15
16 Amy de Haan AV Hylas 1,05 ---
16 Tessa Westland AV Zuidwal 1,05 ---
16 Jet Commandeur DEM 1,05 ---
20 Daisy Goos AV Hylas 1,00 ---
20 Luna Vermeiren Tempo AV 1,00 ---
Marit Schoemaker ARO `88 NM ---
Lotte Bierman AV Hylas DNS ---
Renske Drenten AV Lionitas DNS 1,25

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 1,20 --- 489
2 Fiene Rosendaal DEM 1,15 --- 452
2 Iris Loonstra HLLS 1,15
1,15
452
2 Anthe Troost HRRR 1,15 --- 452
5 Britt Karel AV Trias 1,10 --- 416
5 Jill Hoeve Hollandia 1,10 --- 416
5 Maud te Pas AV Zuidwal 1,10
1,10
416
5 Milou Sieperda HRRR 1,10 --- 416
9 Vita Meynen Startbaan 1,05
1,00
379
9 Hannah den Breejen Startbaan 1,05
1,05
379
9 Maxime Zschuschen Startbaan 1,05
1,00
379
9 Jasmien Van der Kolk AV Trias 1,05 --- 379
9 Benita Beerse Almere `81 1,05
0,95
379
9 Emma Simon AV Hera 1,05 --- 379
9 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 1,05 --- 379
9 Sienna Smit DEM 1,05 --- 379
17 Amber Adriaansen SV Noordkop 1,00 --- 342
17 Chelsea Striet SV Noordkop 1,00 --- 342
17 Anouk Ronday SAV 1,00 --- 342
17 Anneloes v... Erkelens Fit 1,00
1,10
342
17 Sarah van Exel AV Hylas 1,00 --- 342
17 Marieke Vermaat WRNG 1,00 --- 342
23 Felien de Zinger AV Trias 0,95 --- 306
23 Naomi Labrijn Almere `81 0,95
1,00
306
23 Elisha Egbon Almere `81 0,95
1,00
306
23 Fenna Visser AV Hera 0,95 --- 306
23 Jonna Eising AV Hera 0,95 --- 306
23 Lotte Huisman AV Hylas 0,95
1,05
306
23 Floor van Minnen WRNG 0,95 --- 306
23 Lisa Molenaar DEM 0,95 --- 306
23 Luanna Vergeer SV Diomedon 0,95 --- 306
32 Chavelle Sno Startbaan 0,90 --- 269
32 Lisa Kiekebos SV Noordkop 0,90 --- 269
32 Rosalie Franken Almere `81 0,90
1,00
269
32 Kaitlyn Groot AV 1923 0,90 --- 269
32 Dewina Holstein AV Sparta 0,90
1,00
269
32 Floor van Gent AV Hera 0,90 --- 269
32 Eveline Kappar AV Hera 0,90 --- 269
32 Lynne Bijwaard AV Hylas 0,90 --- 269
32 Britt Miedema HRRR 0,90
1,00
269
41 Shannah Chalmers Startbaan 0,85
0,95
232
41 Tara Darphorn SV Noordkop 0,85 --- 232
41 Kira Bremer AV Hera 0,85 --- 232
41 Linda de Vries AV Impala 0,85 --- 232
45 Lucia Carper AV Trias 0,80 --- 196
Kirsten Hartwijk NEAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 1,40 --- 641
2 Daphne Stoop AV Hylas 1,20 --- 489
2 Martje ter Doest AV Impala 1,20
1,15
489
4 Jana Nagtegaal AAV `36 1,15 --- 452
4 Meike Rozemeijer AV Hera 1,15 --- 452
4 Lana Broers AV Hylas 1,15 --- 452
4 Lisanne Noman AV Zuidwal 1,15 --- 452
4 Nynke Rijpma HRRR 1,15 --- 452
9 Elise Bolech Startbaan 1,10
1,10
416
9 Mila de Bruin AV Lycurgus 1,10
1,10
416
9 Nienke Mast NEAV 1,10 --- 416
9 Manon Hoedjes AV Hera 1,10
1,05
416
9 Catelijne Jansen AV Hylas 1,10 --- 416
9 Saskia Otten Olympus `70 1,10 --- 416
9 Isa Schram DEM 1,10
1,15
416
9 Aurelia Broersma AV Impala 1,10
1,05
416
17 Floortje de Jonge Startbaan 1,05
1,10
379
17 Noelle Veraart AV Lycurgus 1,05
1,15
379
17 Sophie Roos Hollandia 1,05
1,05
379
17 India Plomp Hollandia 1,05 --- 379
17 Laila Yahyaoui Almere `81 1,05 --- 379
17 Sophie le Blansch SAV 1,05
1,00
379
17 Jamie Harderwijk AV Hera 1,05 --- 379
17 Emma Kraakman AV Hylas 1,05 --- 379
17 Luna Pedemonte Olympus `70 1,05 --- 379
17 Chiméne Ooms WRNG 1,05 --- 379
27 Fanny den Uyl Startbaan 1,00
1,05
342
27 Lente van Dijk AV Lycurgus 1,00 --- 342
27 Emma Vreijling AAV `36 1,00 --- 342
27 Eline Zwagemaker SAV 1,00
1,10
342
27 Jinte Braas SAV 1,00
1,05
342
27 Kaitlyn van Dongeren SAV 1,00 --- 342
27 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,00
1,10
342
27 Mayke Ruige AV Lionitas 1,00
1,00
342
35 Nikki de Smit Hollandia 0,95 --- 306
35 Megan Voogd WRNG 0,95 --- 306
37 Erzsi Diehl AV Lycurgus 0,90
0,90
269
37 Sofie Riewers SV Noordkop 0,90 --- 269
37 Tara de Greeuw Hollandia 0,90
0,95
269
37 Laura Babucci NEAV 0,90 --- 269
37 Quenetisha Walden AV Hera 0,90 --- 269
37 Helene di ...cchianico Tempo AV 0,90 --- 269
37 Irmak Dillier DEM 0,90 --- 269
44 Carmen Zimmerman SV Noordkop 0,85 --- 232
44 Soraya de Boer AV Trias 0,85 --- 232
46 Aïsha Buskens AV Hera 0,75 --- 159
Karlijn de Gans NEAV DNS --- 0
Marit Brand AV Hylas DNS --- 0
Nienke van de Hoef Tempo AV DNS --- 0
Rosalie Schouten Tempo AV DNS --- 0
Marjolein Montsma WRNG DNS --- 0
Dominique Beentjes DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Maartje Tuil Hollandia 1,05
1,05
379
1 Naomi Zirschky SAV 1,05 --- 379
1 Anne Kuijer DEM 1,05 --- 379
1 Celeste Been SV Diomedon 1,05 --- 379
5 Maud de Jong AV 1923 1,00
0,95
342
5 Lucile Verburg GACH 1,00
0,90
342
5 Micky Kraakman AV Hylas 1,00 --- 342
8 Merel Schipper Startbaan 0,95
0,95
306
8 Isa de Groot AV Hylas 0,95 --- 306
8 Lotte Westland AV Zuidwal 0,95 --- 306
8 Khyra van Schooten DEM 0,95 --- 306
12 Evelien va...Vilsteren Startbaan 0,90 --- 269
13 Frederiek van Wetten Startbaan 0,85 --- 232
13 Amber Olij SV Noordkop 0,85 --- 232
13 Carmen Van Soest GACH 0,85 --- 232
13 Brechtje Hoekstra GACH 0,85 --- 232
13 Rozemarijn...chelfhout GACH 0,85
0,85
232
13 Nora Oosterling GACH 0,85
0,80
232
13 Kim Duin AV Hera 0,85 --- 232
13 Jara Heppener HRRR 0,85 --- 232
21 Kayleigh Jansen Startbaan 0,80 --- 196
21 Mayla Veraart AV Lycurgus 0,80
0,85
196
21 Susan Voo...n 't Holt NEAV 0,80 --- 196
21 Epy Beerse Almere `81 0,80 --- 196
21 Jet Molkenboer GACH 0,80
0,85
196
21 Kate Nijs GACH 0,80
1,00
196
21 Judy Sjoers AV Hera 0,80 --- 196
21 Floortje Brand AV Hylas 0,80 --- 196
29 Suraya Buskens AV Hera 0,75 --- 159
29 Fien Denneman AV Hylas 0,75
0,80
159
29 Maura Kes DEM 0,75 --- 159
32 Sterre Ursem DEM 0,70 --- 122
33 Jinthe Dijkman NEAV 0,55 --- 12
Delilah Hilgerink AV Hera DNS --- 0
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jesper Haverkamp Startbaan 1,55
1,65

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten