Uitslagen Jongens Junior B 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Koen Roskamp BAV 9,42 ---
2 Mark Dekker AV Hylas 9,79 ---
3 Julian Van Meggelen De Spartaan 10,03 ---
4 Bas Meeuwenoord De Spartaan 10,23 ---
5 Hanke Pijlman Castricum 10,25 ---
6 Ruben Kurvers Tempo AV 10,32 ---

Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter horden (84cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Twan van Rijn AAV `36 10,01 ---
2 Ole van Tiel AV Trias 10,08 ---
3 Gijs Jansen De Spartaan 10,71 ---
4 Jos Jongsma AV Impala 11,89 ---
5 Gerbrand Bontekoe AV Impala 11,90 ---
Ruben Meijer Pijnenburg DNS ---

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter horden (84cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 D'Sean Holaman SPWS 9,15 ---
2 Timme Koster AV Trias 9,61 ---
3 Jelle Schaap DEM 9,79 ---
4 Sven Hazenoot De Spartaan 10,42 ---
5 Karsten de Roo AV Hylas 11,99 ---
6 Wessel Steenvoorden De Spartaan 12,56 ---

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden (76cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Vincent Franken De Spartaan 12,62 ---
2 Jelle Hessing Hollandia 12,66 ---
3 Lennart Boogaard AV Hera 12,68 ---
3 Menno Willems De Spartaan 12,68 ---
5 Symen Grimbergen De Spartaan 12,84 ---
6 Quincy Koeten AV Hera 13,69 ---

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter horden (76cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Justin Labrijn Almere `81 10,06 ---
2 Binne Brok Tempo AV 10,67 ---
3 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 10,72 ---
4 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 11,35 ---
5 Tobias Janssens DEM 11,41 ---
6 Abel Stoker Tempo AV 12,17 ---

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Femke van den Bos Tempo AV 9,98 ---
2 Lieke Blommestein Tempo AV 10,58 ---
3 Yildiz Turan Tempo AV 11,03 ---
4 Aleid Frissel Tempo AV 11,10 ---
5 Shauna van Dongeren SAV 11,74 ---
6 Lieke Rots SPWS 12,91 ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden (76cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Nimah Lommerse De Spartaan 10,23 ---
2 Roxy Ramars De Spartaan 10,40 ---
3 Laura Wilde NEAV 10,45 ---
4 Wies Rosenberg Tempo AV 10,62 ---
5 Fiona de Vries AV Impala 11,58 ---
6 Julia Jongejeugd NEAV 11,93 ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter horden (76cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Nienke Madderom AV Trias 9,55 ---
2 Yassine Bulthuis AV Impala 10,85 ---
3 Kiki Banning De Spartaan 11,02 ---
4 Marrit Oosterbaan HRRR 11,09 ---
5 Ilja Koelink AV Trias 11,31 ---
6 Kara Zwagemaker SAV 11,45 ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden (76cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Luna Meijer NEAV 11,57 ---
2 Annamarijn... Ginneken HRRR 11,98 ---
3 Iris Kramer AV Trias 12,00 ---
4 Maud Visscher Fivelstreek 12,84 ---
5 Cato Velstra BAV 12,91 ---
6 Danielle Grijpink Tempo AV 13,01 ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter horden (76cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Lara Smits SV Noordkop 10,83 ---
2 Romée de Best HRRR 11,09 ---
3 Lynn van der Meij DEM 11,11 ---
4 Eva Tops Tempo AV 11,59 ---
5 Danique Schram DEM 12,72 ---
Babs Koeman AV Haarlem DNF ---