Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Mark Roosien AV Hylas 7,94
7,77
2 Sten van der Moer Castricum 8,37 ---
Calvin Hoogland Castricum DNS 7,29

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter

# Naam 60mQOBP
1 Joey Veen NEAV 9,24 q---
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,34 q---
3 Zack Rot AV Lycurgus 9,52 q
9,14
4 Maik van Diepen Hollandia 9,54 q---
5 Menno Willems De Spartaan 9,55 q---
6 Symen Grimbergen De Spartaan 9,56 q---
7 Jilke Oswald HRRR 9,60 q---
8 Yarno Dijkman NEAV 9,61 q---
9 Vincent Franken De Spartaan 9,63 q---
10 Gijs van der Kolk AV Trias 9,65 q
9,30
11 Tjeerd de Vries MPM 9,68 q
9,60
12 Ingmar Visser WRNG 9,72 q---
13 Julius Meijer AV Zuidwal 9,73 q
9,43
14 Max Sprenkels Almere `81 9,84 q---
15 Diede van Bergen Startbaan 9,86 q
9,55
16 Mike Wennekes De Liemers 10,02 q
9,39
17 Stijn Lustenhouwer Startbaan 10,15 q---
18 Wu Ping Kuiper Groningen 10,22 q
10,00
19 Thijs ten ...uggencate AV Hera 10,30 ----
20 Jelle Hessing Hollandia 10,38 ----
21 Ymme van Komen WRNG 10,39 ----
22 Rik Grapendaal AV Hylas 10,56 ----
23 Michalis Analytis De Spartaan 10,59 ----
24 Rick van der Linden SV Diomedon 10,73 ----
25 Quinn Marrenga SV Noordkop 10,80 ----
26 Jelte De By AV Hylas 11,30 ----
27 Tygo Hulsebos VAV 11,66 -
10,64
28 Thijmen Gijsbers WRNG 12,27 ----
Malick Dahlberg Phanos DNS ----

Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 9,52 --- 555
2 Senna Gerrits Startbaan 9,69 --- 527
2 Marne van der Kooi AV Impala 9,69 --- 527
4 Kian Sanches AV Hera 9,82 --- 506
5 Ruben Bleeker SAV 9,94 --- 487
6 Brent Jongenelen SV Diomedon 10,04 --- 472
7 Eric Juckers SAV 10,07 --- 467
8 Hidde Hoekstra AV Trias 10,08 --- 466
9 Joeri Appelo SAV 10,12 --- 460
9 Tion Hilgeman AV Zuidwal 10,12 --- 460
11 Yvo van den IJssel De Liemers 10,14 --- 457
12 Ivan Deugd AV Trias 10,15 --- 455
13 Ties Oosting AV Trias 10,22 --- 445
14 Quinten Burgmeijer AV Trias 10,31 --- 432
15 Sepp Schulte Castricum 10,36 --- 425
16 Levi Ravelli KAV Holland 10,46 --- 410
17 Niels van Bergen Startbaan 10,48
10,71
408
17 Sennen Has AV Hylas 10,48 --- 408
19 William van Triest Clytoneus 10,53 --- 401
20 Thijmen Dijkman NEAV 10,54 --- 399
21 Daniel Myles Startbaan 10,68 --- 380
21 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 10,68 --- 380
23 Bo de Buisonje Startbaan 10,71 --- 376
24 Zeb van Elk AV `40 10,73 --- 373
25 Lars Dekkers AV Lycurgus 10,74 --- 372
25 Jiri Heppener HRRR 10,74 --- 372
27 Kyan van der Wiele AV Hera 10,77 --- 368
28 Rowan de Wit NEAV 10,86 --- 356
29 Jelle Bosma Startbaan 10,90 --- 351
30 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 10,93 --- 347
31 Mats Kruijer AV Hylas 10,98 --- 341
32 Thimo Linders SV Diomedon 10,99 --- 340
33 Teun van Westen SAV 11,04 --- 333
34 Cas Battem AV Hera 11,11 --- 324
35 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 11,15 --- 320
36 Lano van Steen AV Hylas 11,17 --- 317
37 Nathan van...er Meulen AV Hera 11,18 --- 316
38 Bas Appelman AV Trias 11,22 --- 311
39 Skip Blok AV Trias 11,28 --- 304
40 Jessy Struijs SAV 11,37 --- 293
41 Thijmen van der Burg AV Hera 11,38 --- 292
42 Ruben Bakker Startbaan 11,55
11,69
272
43 Otis Notenboom AV Zuidwal 11,66 --- 259
44 Ivan Nillesen NEAV 11,97 --- 225
45 Juri Botic Startbaan 12,36 --- 185
46 Luc Hekkens DEM 12,65 --- 156
47 Christoph Carper AV Trias 13,14 --- 111
Wouter Betjes DEM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Rogier Groeneweg Altis 9,43
8,39
571
2 Sam de Wild HLLS 9,53 --- 554
3 Arun van Hassel AV Hylas 9,59 --- 544
4 Luca Dooper Tempo AV 9,60 --- 542
5 Mike Schiipper AV Hera 9,64 --- 535
6 Juray Sandel AV Hylas 9,71 --- 524
7 Florian Vriezen GACH 9,72
9,48
522
8 Jordi Klanker AV Hylas 9,76 --- 516
9 Jay Kriek Tempo AV 9,78 --- 513
10 Wesley Boers Fivelstreek 9,79
9,65
511
11 Ryan Bootsma De Spartaan 9,85 --- 501
12 Ryan Heeren AV Spiridon 9,95
9,60
486
13 Ivo Alofsen Startbaan 9,96
9,97
484
14 Ruben Kok AV Hera 10,01
10,82
476
15 Eelco Korstjens Startbaan 10,04
10,11
472
16 Finn Leukel De Spartaan 10,07 --- 467
17 Youri Feijt De Spartaan 10,15
8,30
455
18 Stan Bakker AV Trias 10,19 --- 449
19 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,23
10,18
443
19 Sam van der Aar DEM 10,23 --- 443
21 Daniël Balder AV Trias 10,24 --- 442
22 Rociano Sno Startbaan 10,30
10,15
433
23 Vasco Mosselman SAV 10,31
9,94
432
23 Julian Nijssen SV Diomedon 10,31 --- 432
25 Ronan Molenaar DEM 10,35 --- 426
26 Ruben Piek AV Impala 10,37 --- 423
27 Andy Gielen SV Noordkop 10,40 --- 419
28 Sven Rijnten Startbaan 10,44
10,36
413
29 Pim Nuijen SV Noordkop 10,47 --- 409
30 Jarne van de Poll Altis 10,63 --- 387
31 Tom Jansen SV Noordkop 10,68 --- 380
32 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 10,79 --- 366
33 Jan Meester AV Trias 10,96 --- 343
34 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,98 --- 341
35 Mauro Rodrigus NEAV 11,04 --- 333
36 Kyan Geluk AV Hylas 11,08 --- 328
Jibbe Boonacker DEM DNS --- 0
Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Masters Mannen 60 meter

# Naam 60mOBP
1 John Romkes AV Gouda 8,51
8,51
2 Frank Stam Castricum 8,76
8,51
Joost Prins GACH DNS 9,12

Uitslagen Masters Vrouwen 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Debora Peter AV Lionitas 9,37
9,44
2 Annette IJzer Castricum 10,35 ---

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Lisa Withagen SPWS 8,84
8,55

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter

# Naam 60mQOBP
1 Shantell Egbon Almere `81 8,86 q
8,89
2 Alyshia Kavehercy NEAV 9,12 q
8,63
3 Debora van Langen SAV 9,17 q
9,01
3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 9,17 q
9,00
5 Luna Meijer NEAV 9,23 q---
6 Iris Kramer AV Trias 9,32 q
9,29
7 Damanja Reus SAV 9,41 q
9,25
8 Nikki Ravelli KAV Holland 9,52 q---
9 Bente Tuil Hollandia 9,55 q
9,40
10 Nena Schuijt DEM 9,60 q
9,37
11 Tess Jaarsma HRRR 9,63 q---
12 Febe Bakker BAV 9,74 q
9,65
13 Noortje Sieperda HRRR 9,79 q---
14 Anne Taats...alenstijn DEM 9,85 q---
15 Maud Visscher Fivelstreek 9,92 q
9,10
16 Brechtje Hilarides Startbaan 9,95 q
9,68
17 Amber Aertssen SV Diomedon 10,01 q---
18 Danielle Grijpink Tempo AV 10,03 q---
19 Angelique Vermaat WRNG 10,21 ----
20 Marit Schoemaker ARO `88 10,39 ----
21 Avalon Volkstedt Startbaan 10,40 -
10,13
22 Amy de Haan AV Hylas 10,41 ----
23 Roshwita Holstein AV Sparta 10,69 -
10,31
24 Daisy Goos AV Hylas 10,79 ----
25 Lotte Bierman AV Hylas 10,81 ----
26 Tessa Westland AV Zuidwal 11,10 ----
27 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 12,22 ----
Lois Doornheim GACH DNS -9,39
Renske Drenten AV Lionitas DNS -9,80

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Fiene Rosendaal DEM 9,91 --- 492
2 Anthe Troost HRRR 9,95 --- 486
3 Britt Karel AV Trias 9,96 --- 484
3 Elisha Egbon Almere `81 9,96 --- 484
5 Sienna Smit DEM 10,01 --- 476
6 Sanne Loomans AV Lycurgus 10,03 --- 473
7 Iris Loonstra HLLS 10,06
10,16
469
8 Maxime Zschuschen Startbaan 10,31 --- 432
8 Benita Beerse Almere `81 10,31 --- 432
10 Hannah den Breejen Startbaan 10,33 --- 429
11 Jill Hoeve Hollandia 10,38 --- 422
12 Anneloes v... Erkelens Fit 10,39 --- 420
13 Sarah van Exel AV Hylas 10,47 --- 409
14 Naomi Labrijn Almere `81 10,48 --- 408
14 Emma Simon AV Hera 10,48 --- 408
16 Chelsea Striet SV Noordkop 10,54 --- 399
17 Chavelle Sno Startbaan 10,55 --- 398
17 Maud te Pas AV Zuidwal 10,55 --- 398
19 Vita Meynen Startbaan 10,57 --- 395
20 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 10,79 --- 366
20 Britt Miedema HRRR 10,79 --- 366
22 Lisa Molenaar DEM 10,83 --- 360
23 Rosalie Franken Almere `81 10,84 --- 359
24 Jonna Eising AV Hera 10,86 --- 356
25 Floor van Gent AV Hera 10,87 --- 355
26 Milou Sieperda HRRR 10,89 --- 352
27 Lisa Kiekebos SV Noordkop 10,91 --- 350
28 Anouk Ronday SAV 11,00 --- 338
29 Jasmien Van der Kolk AV Trias 11,11 --- 324
30 Amber Adriaansen SV Noordkop 11,13 --- 322
30 Felien de Zinger AV Trias 11,13 --- 322
32 Luanna Vergeer SV Diomedon 11,14 --- 321
33 Shannah Chalmers Startbaan 11,19
11,38
315
34 Marieke Vermaat WRNG 11,24 --- 308
35 Tara Darphorn SV Noordkop 11,28 --- 304
36 Dewina Holstein AV Sparta 11,38
11,14
292
37 Lotte Huisman AV Hylas 11,42
10,00
287
38 Floor van Minnen WRNG 11,50 --- 278
39 Lynne Bijwaard AV Hylas 11,64 --- 262
39 Linda de Vries AV Impala 11,64 --- 262
41 Eveline Kappar AV Hera 11,67 --- 258
42 Lucia Carper AV Trias 11,69 --- 256
43 Fenna Visser AV Hera 11,82 --- 241
43 Kira Bremer AV Hera 11,82 --- 241
Kirsten Hartwijk NEAV DNS --- 0
Kaitlyn Groot AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 9,40 --- 576
2 Floortje de Jonge Startbaan 9,48
9,59
562
3 Laila Yahyaoui Almere `81 9,61
9,39
540
4 India Plomp Hollandia 9,81 --- 508
5 Jinte Braas SAV 9,88
9,50
497
6 Daphne Stoop AV Hylas 9,91 --- 492
7 Sophie Roos Hollandia 9,94
10,01
487
8 Yara de Boer HRRR 9,95 --- 486
9 Martje ter Doest AV Impala 9,99
10,00
480
10 Nikki de Smit Hollandia 10,00 --- 478
11 Nynke Rijpma HRRR 10,03 --- 473
12 Lisanne Noman AV Zuidwal 10,04 --- 472
13 Emma Kraakman AV Hylas 10,09 --- 464
14 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,10
9,20
463
15 Emma Vreijling AAV `36 10,18 --- 451
16 Mayke Ruige AV Lionitas 10,19
9,80
449
17 Marit Brand AV Hylas 10,24 --- 442
18 Jana Nagtegaal AAV `36 10,25 --- 441
19 Soraya de Boer AV Trias 10,27 --- 438
20 Meike Rozemeijer AV Hera 10,42 --- 416
21 Luna Pedemonte Olympus `70 10,45 --- 412
22 Sophie le Blansch SAV 10,49
10,14
406
23 Jamie Harderwijk AV Hera 10,55 --- 398
24 Catelijne Jansen AV Hylas 10,57 --- 395
25 Fanny den Uyl Startbaan 10,58
10,38
394
25 Noelle Veraart AV Lycurgus 10,58
9,80
394
27 Elise Bolech Startbaan 10,60
10,27
391
28 Helene di ...cchianico Tempo AV 10,64 --- 386
29 Mila de Bruin AV Lycurgus 10,67
9,90
382
30 Kaitlyn van Dongeren SAV 10,72 --- 375
30 Aurelia Broersma AV Impala 10,72
10,20
375
32 Manon Hoedjes AV Hera 10,77
10,83
368
33 Isa Schram DEM 10,80
9,80
364
34 Quenetisha Walden AV Hera 10,92 --- 349
35 Tara de Greeuw Hollandia 10,99
11,70
340
35 Nienke Mast NEAV 10,99 --- 340
35 Saskia Otten Olympus `70 10,99 --- 340
38 Lente van Dijk AV Lycurgus 11,08
10,88
328
39 Irmak Dillier DEM 11,13 --- 322
40 Erzsi Diehl AV Lycurgus 11,14
10,36
321
41 Sofie Riewers SV Noordkop 11,15 --- 320
42 Laura Babucci NEAV 11,40 --- 289
43 Eline Zwagemaker SAV 11,81
10,92
243
44 Chiméne Ooms WRNG 12,12 --- 209
44 Megan Voogd WRNG 12,12 --- 209
46 Carmen Zimmerman SV Noordkop 12,29 --- 192
47 Aïsha Buskens AV Hera 13,61 --- 70
Karlijn de Gans NEAV DNS --- 0
Nienke van de Hoef Tempo AV DNS --- 0
Rosalie Schouten Tempo AV DNS --- 0
Marjolein Montsma WRNG DNS --- 0
Dominique Beentjes DEM DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Alex Vaars DKEV 8,17 ---

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten