Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 William van Triest Clytoneus 3:33,87 ---
2 Yvo van den IJssel De Liemers 3:42,25
3:33,63
3 Ties Oosting AV Trias 3:46,03 ---
4 Eric Juckers SAV 3:47,51
3:44,65
5 Niels van Bergen Startbaan 3:48,31
3:41,20
6 Hidde Hoekstra AV Trias 3:49,02 ---
7 Jiri Heppener HRRR 3:51,82
4:00,00
8 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3:54,81
3:45,61
9 Sepp Schulte Castricum 3:55,00
3:34,75
10 Joeri Appelo SAV 3:56,63
3:55,53
11 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 3:57,72
3:57,27
12 Zeb van Elk AV `40 4:00,04 ---
13 Rowan de Wit NEAV 4:02,33 ---
14 Ruben Bleeker SAV 4:02,57
4:09,84
15 Marne van der Kooi AV Impala 4:04,82 ---
16 Teun van Westen SAV 4:05,33 ---
17 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 4:06,17 ---
18 Lars Dekkers AV Lycurgus 4:09,32
3:50,80
19 Sennen Has AV Hylas 4:11,91 ---
20 Brent Jongenelen SV Diomedon 4:14,26 ---
21 Skip Blok AV Trias 4:16,56 ---
22 Thijmen van der Burg AV Hera 4:18,03 ---
23 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 4:20,60
4:17,00
24 Cas Battem AV Hera 4:22,92 ---
25 Ivan Deugd AV Trias 4:25,34 ---
26 Daniel Myles Startbaan 4:25,90
4:20,50
27 Otis Notenboom AV Zuidwal 4:26,83 ---
28 Kian Sanches AV Hera 4:27,11
3:59,78
29 Nathan van...er Meulen AV Hera 4:28,46 ---
30 Bo de Buisonje Startbaan 4:28,55
4:20,32
31 Christoph Carper AV Trias 4:29,05 ---
32 Thijmen Dijkman NEAV 4:29,35 ---
33 Quinten Burgmeijer AV Trias 4:31,03 ---
34 Bas Appelman AV Trias 4:31,09 ---
35 Ivan Nillesen NEAV 4:34,80 ---
36 Mats Kruijer AV Hylas 4:44,35
4:39,80
37 Ruben Bakker Startbaan 4:45,83
4:13,50
38 Jessy Struijs SAV 4:51,36
4:32,47
39 Thimo Linders SV Diomedon 4:57,88 ---
40 Jelle Bosma Startbaan 5:17,58
5:03,62
41 Juri Botic Startbaan 5:29,25
4:50,83
42 Senna Gerrits Startbaan 5:39,00
4:58,12
Kyan van der Wiele AV Hera DNS ---
Luc Hekkens DEM DNS 4:43,01
Wouter Betjes DEM DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Florian Vriezen GACH 3:28,52
3:14,18
2 Vasco Mosselman SAV 3:31,61
3:16,88
3 Sam de Wild HLLS 3:35,38 ---
4 Luca Dooper Tempo AV 3:40,01 ---
5 Rogier Groeneweg Altis 3:41,12
3:31,32
6 Ryan Heeren AV Spiridon 3:45,11
3:32,00
7 Daniël Balder AV Trias 3:48,46 ---
8 Jan Meester AV Trias 3:50,52 ---
9 Sam van der Aar DEM 3:51,44
3:50,86
10 Youri Feijt De Spartaan 3:55,04
3:50,00
11 Ruben Kok AV Hera 3:57,62 ---
12 Juray Sandel AV Hylas 4:06,64 ---
13 Jay Kriek Tempo AV 4:08,51 ---
14 Tom Jansen SV Noordkop 4:08,92
4:40,00
15 Eelco Korstjens Startbaan 4:13,49
4:02,91
16 Stan Bakker AV Trias 4:16,48 ---
17 Julian Nijssen SV Diomedon 4:18,84 ---
18 Ryan Bootsma De Spartaan 4:21,09 ---
19 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 4:23,98 ---
20 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 4:26,22
4:13,43
21 Pim Nuijen SV Noordkop 4:27,49
4:13,90
22 Tyrone Lak AV Lycurgus 4:29,53 ---
23 Kyan Geluk AV Hylas 4:30,62 ---
24 Andy Gielen SV Noordkop 4:43,12
4:15,20
25 Rociano Sno Startbaan 4:46,54
4:16,32
26 Sven Rijnten Startbaan 5:10,36
4:11,47
Mauro Rodrigus NEAV DNS ---
Wesley Boers Fivelstreek DNS 3:45,25
Arun van Hassel AV Hylas DNS ---
Jibbe Boonacker DEM DNS 4:04,57
Aris Remmerde AAC `61 DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Joris Mantel AV 1923 3:45,78
4:03,53
2 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:49,39
4:03,59
3 Kas Commandeur DEM 3:53,92
4:12,10
4 Kealan Steba GACH 3:55,77 ---
5 Florian Meijer AV Trias 3:59,73 ---
6 Kimi Smid DEM 4:00,25 ---
7 Finn Spaans AV Hera 4:00,33 ---
8 Youri van der Linden GACH 4:12,83
4:28,40
9 Noah Minamimoto Startbaan 4:14,97
4:10,00
10 Jairo Hopman AV Hera 4:17,40 ---
11 Friso Wijnia AV Trias 4:19,86 ---
12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:20,62 ---
13 Joris Petersen AV Hera 4:20,82 ---
14 Hugo Kuil DEM 4:22,90
4:34,00
15 Obi George AV Hera 4:27,51 ---
16 Jay van Wanrooij NEAV 4:41,31 ---
17 Tycho de Vries Tempo AV 4:41,32 ---
18 Jaron de Weert SV Noordkop 4:45,98
4:40,00
19 Oscar den Hengst AV Hylas 4:48,75 ---
20 Merijn Oosterwal DEM 4:59,44
5:32,20
21 Luca David Eli Has AV Hylas 5:05,31 ---
Jens Elsensohn AV Trias DNS ---
John Michael Paulo Leiden DNS 5:20,00
Thijs Overtoom AV Hera DNS ---
Sam van Ooijen DEM DNS 4:15,00

Uitslagen Meisjes Junior D2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Danique Schram DEM 3:37,38
3:30,56
2 Babs Koeman AV Haarlem 3:37,52 ---
3 Ezra Minneboo Hollandia 3:45,79
3:41,30
Isa Kollé SV Noordkop DNS 3:43,00
Marlot Groeneweg Altis DNS 3:32,00
Eline Ruige AV Lionitas DNS 3:38,01

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Jasmien Van der Kolk AV Trias 3:55,53
3:54,56
2 Anthe Troost HRRR 3:56,50 ---
3 Maud te Pas AV Zuidwal 3:57,74
3:47,33
4 Benita Beerse Almere `81 3:58,76
4:01,86
5 Maxime Zschuschen Startbaan 4:05,70
4:00,30
6 Luanna Vergeer SV Diomedon 4:08,62 ---
7 Jill Hoeve Hollandia 4:10,41 ---
8 Anneloes v... Erkelens Fit 4:12,00 ---
9 Vita Meynen Startbaan 4:12,23
3:56,60
10 Elisha Egbon Almere `81 4:12,73
4:11,00
11 Iris Loonstra HLLS 4:12,75
4:07,32
12 Chelsea Striet SV Noordkop 4:14,44 ---
13 Shannah Chalmers Startbaan 4:20,21
4:24,85
14 Lisa Kiekebos SV Noordkop 4:20,66
4:25,80
15 Rosalie Franken Almere `81 4:20,72
4:24,86
16 Lisa Molenaar DEM 4:21,41
4:16,59
17 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 4:22,09
4:26,81
18 Sarah van Exel AV Hylas 4:22,13 ---
19 Dewina Holstein AV Sparta 4:28,84
4:22,38
20 Amber Adriaansen SV Noordkop 4:31,10
4:28,60
21 Lotte Huisman AV Hylas 4:32,22
4:03,67
22 Marieke Vermaat WRNG 4:35,43 ---
23 Floor van Minnen WRNG 4:38,33 ---
24 Hannah den Breejen Startbaan 4:40,04
4:20,30
25 Tara Darphorn SV Noordkop 4:43,57 ---
26 Jonna Eising AV Hera 4:49,82 ---
27 Chavelle Sno Startbaan 4:53,87
4,15
28 Eveline Kappar AV Hera 4:54,95 ---
29 Lucia Carper AV Trias 4:55,37 ---
30 Felien de Zinger AV Trias 4:56,55 ---
31 Milou Sieperda HRRR 4:57,82 ---
32 Fenna Visser AV Hera 5:15,74 ---
33 Kira Bremer AV Hera 5:24,84 ---
Britt Karel AV Trias DNS ---
Kirsten Hartwijk NEAV DNS ---
Kaitlyn Groot AV 1923 DNS 4:01,49
Sienna Smit DEM DNS 4:15,73
Fiene Rosendaal DEM DNS 3:54,36

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Laila Yahyaoui Almere `81 3:36,69 ---
2 Jinte Braas SAV 3:39,68
3:30,93
3 India Plomp Hollandia 3:47,92 ---
4 Jana Nagtegaal AAV `36 3:49,38 ---
5 Sophie Roos Hollandia 3:54,41
3:45,00
6 Yara de Boer HRRR 3:56,92 ---
7 Isa Schram DEM 3:58,26
3:47,06
8 Lisanne Noman AV Zuidwal 3:59,14 ---
9 Emma Kraakman AV Hylas 4:00,45 ---
10 Meike Rozemeijer AV Hera 4:02,40 ---
11 Kaitlyn van Dongeren SAV 4:02,41 ---
12 Helene di ...cchianico Tempo AV 4:04,17 ---
13 Nienke Mast NEAV 4:07,41 ---
14 Sophie le Blansch SAV 4:07,56
3:56,52
15 Martje ter Doest AV Impala 4:08,02
4:05,00
16 Fanny den Uyl Startbaan 4:08,42
4:00,56
17 Laura Babucci NEAV 4:10,79 ---
18 Marit Brand AV Hylas 4:11,20 ---
19 Tara de Greeuw Hollandia 4:11,65
4:07,00
20 Luna Pedemonte Olympus `70 4:13,48 ---
21 Emma Vreijling AAV `36 4:13,59 ---
22 Elise Bolech Startbaan 4:16,47
3:57,25
23 Noelle Veraart AV Lycurgus 4:18,04
3:52,45
24 Floortje de Jonge Startbaan 4:18,09
3:58,28
25 Nikki de Smit Hollandia 4:23,81
4:00,00
26 Aurelia Broersma AV Impala 4:24,39 ---
27 Chiméne Ooms WRNG 4:32,67 ---
28 Mila de Bruin AV Lycurgus 4:36,31 ---
29 Daphne Stoop AV Hylas 4:38,26 ---
30 Erzsi Diehl AV Lycurgus 4:44,62
4:27,31
31 Saskia Otten Olympus `70 4:46,48 ---
32 Mayke Ruige AV Lionitas 4:46,52
4:20,90
33 Sofie Riewers SV Noordkop 4:47,47
4:42,00
34 Soraya de Boer AV Trias 4:50,20 ---
35 Megan Voogd WRNG 5:17,72 ---
36 Aïsha Buskens AV Hera 6:01,75 ---
Carmen Zimmerman SV Noordkop DNS 4:40,10
Karlijn de Gans NEAV DNS ---
Catelijne Jansen AV Hylas DNS ---
Nienke van de Hoef Tempo AV DNS ---
Rosalie Schouten Tempo AV DNS ---
Marjolein Montsma WRNG DNS ---
Dominique Beentjes DEM DNS 4:31,48

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Maud de Jong AV 1923 4:01,62
4:05,00
2 Jara Heppener HRRR 4:14,23
4:40,00
3 Epy Beerse Almere `81 4:14,34 ---
4 Jet Molkenboer GACH 4:15,94 ---
5 Maartje Tuil Hollandia 4:19,66
4:10,00
6 Isa de Groot AV Hylas 4:21,68
2:27,00
7 Micky Kraakman AV Hylas 4:24,60 ---
8 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:25,08
4:20,00
9 Lucile Verburg GACH 4:27,13 ---
10 Frederiek van Wetten Startbaan 4:28,28
4:15,00
11 Carmen Van Soest GACH 4:30,23
4:40,00
12 Khyra van Schooten DEM 4:32,60
4:38,16
13 Anne Kuijer DEM 4:34,22 ---
14 Kate Nijs GACH 4:38,52 ---
15 Celeste Been SV Diomedon 4:39,97 ---
16 Amber Olij SV Noordkop 4:40,68
4:29,20
17 Nora Oosterling GACH 4:41,90 ---
18 Merel Schipper Startbaan 4:43,21
4:25,00
19 Maura Kes DEM 4:43,67
4:50,10
20 Kim Duin AV Hera 4:45,81 ---
21 Lotte Westland AV Zuidwal 4:54,74 ---
22 Mayla Veraart AV Lycurgus 4:56,01
4:32,80
23 Fien Denneman AV Hylas 4:59,55
5:48,00
24 Floortje Brand AV Hylas 5:07,45 ---
25 Jinthe Dijkman NEAV 5:15,08 ---
26 Rozemarijn...chelfhout GACH 5:21,27 ---
27 Brechtje Hoekstra GACH 5:26,29 ---
28 Suraya Buskens AV Hera 5:44,30 ---
29 Judy Sjoers AV Hera 5:47,06 ---
30 Susan Voo...n 't Holt NEAV 5:49,14 ---
Kayleigh Jansen Startbaan DNS 4:30,00
Delilah Hilgerink AV Hera DNS ---
Sophie Roos Tempo AV DNS ---
Sterre Ursem DEM DNS 2:48,50