Uitslagen Jongens Junior B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jaro Ijpelaar AV Attila 1:39,99 1:45,00 7
2 Tijl van Hattum AV Attila 1:41,02 --- 6
3 Mark Reinders AV Attila 1:47,53 --- 5
4 Elton Nahr AV Attila 1:50,47 --- 4
5 Bob Bugter AV Attila 1:52,94 --- 3
6 Judangelo Hooi AV Attila 1:55,67 --- 2
7 Bob Blokland AV Attila 1:58,07 --- 1

Uitslagen Jongens Junior C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
BM Gijs Brands (BM) AV Attila 1:40,13 --- 6
1 Ian de Juncker AV Attila 1:46,36 --- 5
2 Lars Schellekens AV Attila 1:54,02 --- 4
3 Job Withaar AV Attila 1:54,18 --- 3
4 Daan Verhoeven AV Attila 2:14,47 --- 2
Ruben van de Boel AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tristen Strooper AV Attila 2:09,81 --- 7
2 Tim Versteijnen AV Attila 2:11,10 --- 6
3 Mathijs van Os AV Attila 2:14,49 --- 5
4 Sem van Boxtel AV Attila 2:15,08 --- 4
5 Lucas Otten AV Attila 2:21,09 --- 3
6 Thijs Picokrie AV Attila 2:31,05 --- 2
7 Kars Goossens AV Attila 2:40,24 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kamiel Watzeels AV Attila 2:03,74 --- 4
2 Mathys Vermeulen AV Attila 2:04,06 --- 3
3 Giel Fitters AV Attila 2:13,00 --- 2
4 Sam van der Burgt AV Attila 2:22,87 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Miles Harahap AV Attila 2:18,31 --- 4
2 Carel Doszmann AV Attila 2:21,59 --- 3
3 Pelle Slobbe AV Attila 2:32,50 --- 2
4 Tom Bastiaansen AV Attila 2:54,16 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Steenbakkers AV Attila 2:17,57 --- 8
2 Darko KUIJS AV Attila 2:21,07 --- 7
3 Gijs van Berkel AV Attila 2:30,85 --- 6
4 Niels Doszmann AV Attila 2:37,16 --- 5
5 Loek van der Burgt AV Attila 2:43,09 --- 4
6 Mads Schellekens AV Attila 2:55,20 --- 3
7 Jip van Iersel AV Attila 2:56,79 --- 2
8 Savan Loilargosain AV Attila 3:17,41 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rogier Gitz AV Attila 2:37,78 --- 3
2 Tijn de Blaeij AV Attila 3:05,10 --- 2
3 Noah Joosen AV Attila 3:19,27 --- 1

Uitslagen Meisjes Junior B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lotte de Graauw AV Attila 2:02,20 --- 5
2 Jolien Stuijk AV Attila 2:09,60 --- 4
3 Aukje Meeuwesen AV Attila 2:32,50 --- 3
4 Natasja van Beurden AV Attila 2:32,51 --- 2
Lonneke Westermann AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Pien Korstanje AV Attila 1:54,57 1:47,00 4
2 Jule Roelings AV Attila 2:03,28 --- 3
3 Alida Pinas AV Attila 2:05,55 --- 2
4 Marieke Verschure AV Attila 2:08,37 2:00,83 1

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iris Verschure AV Attila 2:08,54 --- 6
2 Merel Joosen AV Attila 2:25,07 --- 5
3 Luka Harahap AV Attila 2:28,93 --- 4
4 Noortje Hultermans AV Attila 2:29,91 --- 3
5 Danique Bergman AV Attila 2:38,15 --- 2
Lieve Schoof AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Josje van Straalen AV Attila 2:30,17 --- 8
2 Mila Strooper AV Attila 2:31,40 --- 7
3 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 2:33,69 --- 6
4 Emma Gitz AV Attila 2:33,74 --- 5
5 Eline van Kempen AV Attila 2:42,15 --- 4
6 Amber van Gurp AV Attila 2:49,76 --- 3
7 Femke Timmermans AV Attila 2:55,44 --- 2
8 Aniek de Man AV Attila 2:55,58 --- 1

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sara Mauro AV Attila 2:21,55 --- 3
2 Esther van Os AV Attila 2:21,87 --- 2
Jana Baetens AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Milou van den Broek AV Attila 3:13,92 --- 2
2 Terra Pronk AV Attila 3:30,98 --- 1

Uitslagen Senioren vrouwen 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Rebecca Linsen Vsen - AV Attila DNS --- 0