Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luuk Doodeman AV `40 10,07 -0.1 m/s--- 467
2 Daniël Lechner AV `40 10,90 -0.1 m/s--- 351

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Timo Vesters AV `40 9,60 +2.0 m/s--- 542
2 Barend Kleiborn AV `40 9,65 +2.0 m/s--- 534
3 Andres Gi...z Sanchez AV `40 10,36 +2.0 m/s--- 425
4 Yanniek van Cooten AV `40 10,38 -0.1 m/s--- 422
5 Kevin Jaspers AV `40 10,62 +2.0 m/s--- 388
6 Léon K Gex-Collet AV `40 11,22 +2.0 m/s--- 311
Julian Codrington AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter (meerkamp)

# Naam Res OBP
1 Amber de Roo AV `40 8,71 +0.2 m/s---
2 Madelon Van der Kuur AV `40 9,41 +0.2 m/s---
3 Daphne van der Loo AV `40 9,66 +0.2 m/s---
4 Nynke Ypenburg AV `40 11,02 +0.2 m/s---
Femke van ...Nouweland AV `40 DNS ---


Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter (los onderdeel)

# Naam Res OBP
1 Roos Loman AV `40 9,13 +0.4 m/s---
2 Elke Bordes AV `40 9,68 +0.4 m/s---
3 Giulia Lampe AV `40 9,79 +0.4 m/s---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Marieke de Wit AV `40 9,52 +0.2 m/s--- 555
2 Sara Hamoumi AV `40 10,15 +0.5 m/s--- 455
3 Robine Dunnebier AV `40 10,52 +0.5 m/s--- 402
4 Stella Benca AV `40 11,09 +0.5 m/s--- 327
5 Ilana Stadman AV `40 12,09 +0.5 m/s11,40 212
Suzanne va...Nouweland AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Hebe Chadwick AV `40 9,53 +0.2 m/s9,65 554
2 Yvette van Strien AV `40 9,70 +0.1 m/s--- 526
3 Rachel van...Nouweland AV `40 9,81 -0.2 m/s--- 508
4 Terra Primatesta AV `40 9,82 +0.1 m/s--- 506
5 Noah de Kok AV `40 10,15 -0.2 m/s--- 455
6 Ilse Meeuwissen AV `40 10,22 -0.2 m/s--- 445
7 Amber Schellenbach AV `40 10,32 +0.1 m/s--- 430
8 Lotte Favre AV `40 10,43 +0.2 m/s--- 415
9 Lies Meeuwissen AV `40 10,60 -0.2 m/s--- 391
10 Niovi Georgadakis AV `40 10,69 +0.2 m/s--- 379
11 Mette Bordes AV `40 10,92 +0.2 m/s--- 349
12 Floor Pasman AV `40 11,93 +0.1 m/s--- 229
13 Kesia Oostdam AV `40 11,98 -0.2 m/s--- 224