Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Gijs de Haan AV `40 3:06,11 ---
2 Tijn Hoksbergen AV `40 3:25,31 ---
3 Marien Sips AV `40 3:41,36 ---
4 Enrique van Velzen AV `40 3:52,91 ---
5 Nino Van Halderen AV `40 3:54,68 ---
6 Jarn van der Salm AV `40 4:03,64 ---
7 Ricardo de Jong AV `40 4:08,53 ---
8 Jasper Kremer AV `40 5:03,17 ---
Siep van Drunen AV `40 DNS ---


Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daniël Lechner AV `40 3:57,46 --- 427
2 Luuk Doodeman AV `40 4:03,19 --- 400

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Léon K Gex-Collet AV `40 3:44,05 --- 497
2 Timo Vesters AV `40 3:44,82 --- 493
3 Barend Kleiborn AV `40 4:05,57 --- 389
4 Yanniek van Cooten AV `40 4:06,86 --- 383
5 Andres Gi...z Sanchez AV `40 4:12,82 --- 356
6 Kevin Jaspers AV `40 4:48,79 --- 220
Julian Codrington AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Milan van Holsteijn AV `40 3:35,99 --- 543
2 Sybrand Adema AV `40 3:44,79 --- 493
3 Zeb van Elk AV `40 3:55,11 --- 439
4 Valentijn Engelhart AV `40 3:57,16 --- 429
5 Luca de Kok AV `40 4:27,19 --- 297
6 Olivier Mans AV `40 4:32,44 --- 277

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stella Benca AV `40 4:02,18 --- 404
2 Sara Hamoumi AV `40 4:16,38 --- 341
3 Marieke de Wit AV `40 4:19,66 --- 327
4 Robine Dunnebier AV `40 4:26,05 --- 302
5 Ilana Stadman AV `40 5:01,34 4:57,15 180
Suzanne va...Nouweland AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hebe Chadwick AV `40 3:33,30 3:25,66 559
2 Terra Primatesta AV `40 3:54,30 --- 443
3 Ilse Meeuwissen AV `40 4:05,16 --- 391
4 Lotte Favre AV `40 4:12,27 --- 359
5 Niovi Georgadakis AV `40 4:21,12 --- 321
6 Yvette van Strien AV `40 4:21,54 --- 320
7 Lies Meeuwissen AV `40 4:23,08 --- 314
8 Rachel van...Nouweland AV `40 4:27,75 --- 295
9 Mette Bordes AV `40 4:30,75 --- 284
10 Noah de Kok AV `40 4:31,01 --- 283
11 Amber Schellenbach AV `40 4:35,70 --- 265
12 Kesia Oostdam AV `40 4:52,42 --- 208
13 Floor Pasman AV `40 5:42,04 --- 71

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tess Homan AV `40 3:52,56 --- 452
2 Pippa Chadwick AV `40 3:57,39 --- 427
3 Liese van der Meer AV `40 4:15,43 --- 345
4 Anne Favre AV `40 4:46,27 --- 228
5 Rosa Straub AV `40 4:51,09 --- 212
6 Liza Jaspers AV `40 4:51,51 --- 211
7 Indy Lammers AV `40 4:52,64 --- 207
8 Claudia G...z Vazquez AV `40 5:28,43 --- 104