Uitslagen Jongens Junior C1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lars Van Huijkelom AV Wijchen 3:15,52 --- 577
2 Koen Verploegen AV Wijchen 3:15,99 --- 574
3 Joris de Baat AV Wijchen 3:24,16 --- 517
4 Tijn Kromwijk AV Wijchen 3:26,52 --- 502
5 Tom Stuth AV Wijchen 3:41,27 --- 412
6 Bram Dozeman AV Wijchen 3:46,76 --- 382
7 Jasper Huinink AV Wijchen 3:50,19 --- 364
8 Robbert Ottenbros AV Wijchen 3:57,22 --- 328
9 Karsten Holl AV Wijchen 4:30,15 3:40,18 186

Uitslagen Jongens Junior C2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Wybe Sesink AV Wijchen 2:58,62 --- 711
2 Max Muller AV Wijchen 2:58,70 3:01,97 711
3 Joris Abelen AV Wijchen 3:15,00 --- 581
4 Dennis van de Weem AV Wijchen 3:19,73 --- 547
5 Koen van Veen AV Wijchen 3:26,53 --- 502
6 Joey Janssen AV Wijchen 3:30,44 --- 477
7 Niels van den Berg AV Wijchen 3:34,91 --- 450
8 Rik van Megen AV Wijchen 3:41,42 --- 412
9 Kelvin Toonen AV Wijchen 3:47,90 --- 376

Uitslagen Jongens Junior D1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jelle Grisèl AV Wijchen 3:46,80 --- 382
2 Rowan Spuesens AV Wijchen 3:50,85 --- 361
3 Niels Hofstede AV Wijchen 3:51,85 3:57,93 355
4 Bram Verstegen AV Wijchen 3:58,10 --- 324
Tijs Vonk AV Wijchen DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Michael Botman AV Wijchen 3:36,00 --- 443
2 Tom Berris AV Wijchen 3:55,54 --- 337
3 Jaan Van Wijk AV Wijchen 3:59,79 --- 316
4 Yous Sokhona AV Wijchen 4:00,54 --- 312
5 Arjen Achten AV Wijchen 4:17,16 --- 238
6 Okke Jonkers AV Wijchen 4:23,29 --- 213

Uitslagen Meisjes Junior C1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 3:13,00 3:15,99 596
2 Hilde Walraven AV Wijchen 3:58,77 --- 321
3 Imke Verstraaten AV Wijchen 4:11,87 --- 260
4 Diana Top AV Wijchen 4:39,38 --- 152
5 Roos Sengers AV Wijchen 5:25,87 2:54,98 11

Uitslagen Meisjes Junior C2 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kim Patotzka AV Wijchen 3:49,17 --- 369
2 Karlijn Adriaansen AV Wijchen 3:53,79 --- 345
3 Robin Slutter AV Wijchen 3:54,40 --- 342
4 Lara Toonen AV Wijchen 4:04,63 --- 293
5 Eveline Schaaps AV Wijchen 4:12,77 --- 257
6 Ichelle Bos AV Wijchen 4:16,51 --- 241
7 Merle Verschut AV Wijchen 4:17,79 --- 235
8 Liz Jacobs AV Wijchen 4:41,72 --- 144

Uitslagen Meisjes Junior D2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Terra van der Horst AV Wijchen 3:40,97 --- 414
2 Sacha van Swam AV Wijchen 4:04,34 4:08,00 294
3 Tamara van Kessel AV Wijchen 4:07,48 --- 280
4 Lara Buijs AV Wijchen 4:38,48 --- 155