Uitslagen Jongens Junior A 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Sander van der Vis AV34 1:32,63 ---
2 Jeroen van der Plas AV34 1:44,43 ---


Uitslagen Jongens Junior A 600 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Lars Woudenberg AV34 1:32,00 ---
2 Mitchell v...den Brink AV34 1:37,76 ---
3 Taco van der Werff AV34 1:38,65 ---
4 Melle van der Stoel AV34 1:42,49 ---
5 Sander van den Brink AV34 1:45,02 ---


Uitslagen Jongens Junior B 600 meter (los onderdeel)

# Naam ResOBP
1 Joren Veltman AV34 1:43,64 ---

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim Moes AV34 2:09,06 --- 432
2 Jesper Roobeek AV34 2:14,94 --- 377
3 Rens Klinkhamer AV34 2:45,80 --- 156
4 Hidde Wassink AV34 2:46,05 --- 155
5 Finn Groeneveld AV34 2:47,23 --- 148
6 Bart Mansier AV34 3:00,39 --- 78
7 Romijn Angelier AV34 3:03,01 --- 65
8 Serge Baak AV34 3:05,43 --- 54
9 Hidde Masselink AV34 4:22,71 --- 0
Sven Rouwenhorst AV34 DNS --- 0

Uitslagen Masters Mannen 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Arnout Smit M35 - AV34 1:46,84 ---
2 Jeroen van Riel M45 - AV34 1:53,52 ---
3 Ad van Hooff M45 - AV34 1:54,11 ---
Erwin van Heiningen M40 - AV34 DNS ---


Uitslagen Masters Mannen 600 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters Vrouwen 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen V55 - AV34 2:09,56 ---


Uitslagen Masters Vrouwen 600 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Melissa de Haan AV34 1:49,16 ---
2 Daniëlle Spek AV34 1:53,22 ---
3 Nienke Grasmeijer AV34 2:03,82 ---
4 Evie Brinkman AV34 2:07,57 ---
5 Jetkse Brinkman AV34 2:34,71 ---


Uitslagen Meisjes Junior A 600 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Danique de Haan AV34 1:44,18 ---
2 Merel Wevers AV34 1:44,52 ---
3 Dhanique v... Kruisweg AV34 1:51,08 ---
4 Verena van...ikkenberg AV34 1:52,13 ---
5 Charlotte Hummel AV34 2:00,21 ---
6 Yoka Hubers AV34 2:07,76 ---
7 Elise Maassen AV34 2:08,15 ---
8 Cinthia Hutten AV34 2:11,61 ---


Uitslagen Meisjes Junior B 600 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elle van Kasteren AV34 1:55,36 --- 479
2 Mikayla van den Berg AV34 1:59,15 --- 435
3 Nikki Bakker AV34 2:08,12 --- 341
4 Sanne Homminga AV34 2:13,99 --- 286
5 Elissa van der Meer AV34 2:16,20 --- 266

Uitslagen Senioren mannen 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Koen Bonekamp AV34 1:30,95 ---
2 Adriaan Saman AV34 1:31,33 ---
3 Alwin Roobeek AV34 1:34,04 ---
4 Bart Willemsen AV34 1:35,30 ---
5 Nick Barelds AV34 1:38,98 ---
Vincent van der Vis AV34 DNS ---


Uitslagen Senioren mannen 600 meter (los onderdeel)

# Naam ResOBP
1 Floris Heil AV34 1:41,86 ---

Uitslagen Senioren vrouwen 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Bo Welgraaf AV34 1:49,17 ---
2 Krista Ijspeerd AV34 1:54,72 ---
3 Sharon Hendriks AV34 1:56,92 ---
4 Eline Linger AV34 2:05,49 ---
5 Anique Westdijk AV34 2:10,66 ---
Marlon Rouw AV34 DNS ---
Michelle Spek AV34 DNS ---


Uitslagen Senioren vrouwen 600 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten