Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Pim van der Pol Atledo 1,50 --- 389

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sam van der Pol Atledo 1,70 1,65 544
2 Maurik Moerenhout Atledo 1,55 --- 426
3 Bon ter Horst Atledo 1,50 --- 389
4 Luciën Kuijpers Atledo 1,40 --- 317
4 Rik den Boer Atledo 1,40 --- 317
Scott Pols Atledo DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Phill Pols Atledo 1,55 1,70 663
1 Sijmen Doorakkers Atledo 1,55 1,55 663
Guus de Jong Atledo DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
Bengt Kramer Atledo --- ---

Uitslagen Jongens Pupil A Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Reyno Minkels Atledo 1,20 --- 489
2 Ryan Marcus Atledo 1,10 --- 416
2 Pepijn Wijnen Atledo 1,10 --- 416
4 Vince van de Ven Atledo 0,95 --- 306
4 Luuk Van Dongen Atledo 0,95 --- 306
6 Joris Baalmans Atledo 0,90 --- 269
6 Merlijn La Fors Atledo 0,90 --- 269
6 Quinten Bressers Atledo 0,90 --- 269
6 Scott van IJzendoorn Atledo 0,90 --- 269
10 Jesse Koenen Atledo 0,85 --- 232

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mats Alferink Atledo 0,95 --- 306
2 Ties Mutsaers Atledo 0,85 --- 232
3 Julian Balk Atledo 0,65 --- 86

Uitslagen Masters Vrouwen Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Riet Jonk...s-Slegers V70 - Atledo 1,15 --- 991
2 Margriet ter Horst V50 - Atledo 1,05 --- 389
Monica Sn...s-Cretier V55 - Atledo DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dominique Beverwijk Atledo 1,05 --- 180

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Imke Denissen Atledo 1,40 --- 512
2 Anne Leemans Atledo 1,05 --- 180

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joyce Verhoef Atledo 1,30 --- 462
1 Enola Redering Atledo 1,30 --- 462
1 Indy Snoeren Atledo 1,30 --- 462
4 Laura Mulder Atledo 1,25 --- 426
5 Dora Van der Pluijm Atledo 1,20 --- 389
Iris Schoenmakers Atledo DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anne de Jong Atledo 1,25 --- 426
2 Isabel Moerdijk Atledo 1,20 --- 389
3 Femke den Boer Atledo 1,15 --- 352
4 Anne ter Horst Atledo 1,10 --- 316
5 Fabienne Balk Atledo 1,05 --- 279

Uitslagen Meisjes Pupil A Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Roos de Jong Atledo 1,15 --- 452
2 Danica Willemen Atledo 1,10 --- 416
3 Veerle van Os Atledo 1,05 --- 379
3 Roxanne La Fors Atledo 1,05 --- 379
5 Jady Snoeren Atledo 1,00 --- 342

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jill Paulus Atledo 0,95 --- 306
2 Tessa Van Helderen Atledo 0,85 --- 232
2 Dasha Lauffer Atledo 0,85 --- 232
4 Renée Kramer Atledo 0,75 --- 159
5 Fleur Van Dongen Atledo 0,60 --- 49

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim Schellekens Atledo 1,75 --- 585
2 Bram Denissen Atledo 1,70 --- 544
2 Ralph Jacobs Atledo 1,70 --- 544
4 Benno Snepvangers Atledo 1,65 --- 504

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tessa Trommelen Atledo 1,10 --- 222