Uitslagen Pupil A Vortexwerpen

# Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
1 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 37,00 --- 101
2 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 35,00 --- 94
3 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 30,50 --- 79
4 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 29,00 --- 73
5 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 27,00 --- 66
6 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 26,50 --- 65
7 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 25,50 --- 61
8 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 24,50 --- 58
8 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 24,50 --- 58
10 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 24,00 --- 56
11 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 23,00 --- 61
11 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 23,00 --- 53
13 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 22,50 --- 51
13 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 22,50 --- 51
13 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 22,50 --- 51
13 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 22,50 --- 51
17 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 22,00 --- 57
17 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 22,00 --- 49
19 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 21,50 --- 48
20 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 21,00 --- 46
21 Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 20,50 --- 45
22 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 20,00 --- 43
23 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 19,50 --- 47
23 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 19,50 --- 41
23 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 19,50 --- 41
23 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 19,50 --- 41
27 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 18,50 --- 38
28 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 18,00 --- 42
29 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 17,50 --- 40
29 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 17,50 --- 35
29 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 17,50 --- 35
32 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 17,00 --- 33
32 David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 17,00 --- 33
34 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 16,00 --- 34
34 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 16,00 --- 34
36 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 15,50 --- 33
36 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 15,50 --- 28
36 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 15,50 --- 28
39 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 14,50 --- 25
40 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 14,00 --- 27
40 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 14,00 --- 24
40 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 14,00 --- 24
43 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 13,50 --- 25
43 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 13,50 --- 25
45 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 13,00 --- 24
45 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 13,00 --- 24
45 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 13,00 --- 20
48 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 12,50 --- 22
48 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 12,50 --- 22
48 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 12,50 --- 22
48 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 12,50 --- 22
52 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 12,00 --- 20
52 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 12,00 --- 20
52 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 12,00 --- 20
55 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 11,50 --- 18
55 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 11,50 --- 18
57 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 11,00 --- 17
58 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 10,50 --- 15
58 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 10,50 --- 15
58 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 10,50 --- 15
58 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 10,50 --- 15
58 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 10,50 --- 13
63 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 9,50 --- 12
63 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 9,50 --- 12
65 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 9,00 --- 10
66 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 8,50 --- 8
67 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 8,00 --- 7
67 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 8,00 --- 7
Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 DNS --- 0
Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS --- 0
Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/mini Vortexwerpen

# Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 22 JPB 29,00 --- 109
2 Jesse Boomaars AV Sprint Team 22 JPB 24,50 --- 88
3 Ryan Heeren AV Spiridon Team 13 JPB 24,00 --- 86
4 Daan van der Made Scorpio Team 14 JPB 22,00 --- 77
5 Frank Bekkers AV Spiridon Team 13 JPB 21,00 --- 72
6 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 20,50 --- 70
7 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 15 JPC 18,00 --- 71
8 Lars Bloemers AV Sprint Team 15 JPC 17,00 --- 66
8 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 17,00 --- 55
10 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 15 JPC 16,50 --- 63
10 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 16,50 --- 53
12 Kilan Goddijn AV Sprint Team 21 JPC 16,00 --- 61
12 Lotte Withaar AV Spiridon Team 13 MPB 16,00 --- 55
12 Stefan Schuld AV Sprint Team 22 JPB 16,00 --- 50
12 Stijn Groeneveld Scorpio Team 14 JPB 16,00 --- 50
16 Bas Guikink AV Sprint Team 21 JPC 15,50 --- 58
17 Noortje Matthijssen AV Spiridon Team 13 MPB 15,00 --- 51
18 TOM VAN ES AV Sprint Team 22 JPB 14,50 --- 44
19 Freek Voets Scorpio Team 14 JPC 14,00 --- 50
20 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 13,50 --- 40
20 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 13,50 --- 40
22 Jelle Kreeft AV Spiridon Team 13 JPMini 13,00 --- 60
22 Fenna Winkel AV Sprint Team 21 MPC 13,00 --- 53
22 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 13,00 --- 41
22 Giel Huijsmans AV Sprint Team 22 JPB 13,00 --- 37
22 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team 22 JPB 13,00 --- 37
27 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 12,50 --- 50
27 Elien Smits DAK Team 18 MPC 12,50 --- 50
29 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 12,00 --- 54
29 Bas van der Made Scorpio Team 14 JPMini 12,00 --- 54
29 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 JPC 12,00 --- 40
29 Jim Putter DJA Team 15 JPC 12,00 --- 40
33 Lukas Kok AV Sprint Team 15 JPC 11,50 --- 38
33 Sarah Buijs AV Sprint Team 22 MPB 11,50 --- 34
33 Daantje Janssens AV Sprint Team 22 MPB 11,50 --- 34
36 Ilse Rijnart AV Sprint Team 21 MPC 11,00 --- 41
36 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 14 MPC 11,00 --- 41
36 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 11,00 --- 35
36 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 11,00 --- 35
36 Milano Kastanja Scorpio Team 14 JPC 11,00 --- 35
41 Eline Wirken AV Spiridon Team 13 MPB 10,50 --- 30
41 Ylva den Heijer AV Sprint Team 22 MPB 10,50 --- 30
41 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 10,50 --- 27
44 Anna Timmers AV Spiridon Team 13 MPC 10,00 --- 35
44 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 JPC 10,00 --- 30
44 Merlijn Pellis AV Sprint Team 15 JPC 10,00 --- 30
44 Vigo Maljaars Scorpio Team 14 JPB 10,00 --- 25
48 Faylinn Jansen Scorpio Team 14 MPMini 9,50 --- 42
48 Roza Willemen AV Sprint Team 15 MPC 9,50 --- 32
48 Silke Israel AV Sprint Team 15 MPC 9,50 --- 32
48 Jelske Schets Scorpio Team 14 MPC 9,50 --- 32
48 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 9,50 --- 25
48 Juul de Reijdt AV Sprint Team 22 MPB 9,50 --- 25
48 Anna van Langevelde AV Sprint Team 22 MPB 9,50 --- 25
48 Melanie van Meel DAK Team 18 MPB 9,50 --- 25
48 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 9,50 --- 23
57 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 9,00 --- 29
57 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 9,00 --- 25
59 Dario Ehrismann Scorpio Team 14 JPC 8,50 --- 23
59 Anne Smits DAK Team 18 MPB 8,50 --- 21
61 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 8,00 --- 27
61 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 8,00 --- 24
61 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 8,00 --- 24
61 Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB 8,00 --- 17
65 Nienke Mol AV Sprint Team 21 MPMini 7,00 --- 24
65 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 7,00 --- 18
65 Esmee Wirken AV Spiridon Team 13 MPC 7,00 --- 18
68 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 6,56 --- 14
69 Noor Faas AV Sprint Team 15 MPMini 6,00 --- 17
69 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 6,00 --- 15
69 Eline Hendrikx AV Sprint Team 21 MPC 6,00 --- 13
72 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 5,50 --- 12
73 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 5,00 --- 10
73 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 5,00 --- 9
73 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 5,00 --- 8
76 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 4,50 --- 7
77 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 4,00 --- 4
Jasper Buschman Scorpio Team 14 JPC DNS --- 0
Naïmah De Wind AV Sprint Team 15 MPC DNS --- 0
Babette van de Sande DAK MPC --- ---
  • Pupil A
  • Pupil B/C/mini