Uitslagen Pupil A Slingeren

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Joey de Hesselle JPA1 - DJA Team 01 21,50 --- 80
2 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 10 21,00 --- 78
3 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 07 20,50 --- 76
3 Guus Guikink JPA2 - AV Sprint Team 10 20,50 --- 76
5 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 19,50 --- 71
5 Tim Klein JPA2 - DJA Team 01 19,50 --- 71
7 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 07 18,50 --- 66
8 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 18,00 --- 64
9 Danisha Kats MPA1 - AV Sprint Team 03 17,50 --- 71
9 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 07 17,50 --- 62
11 Arthur Ca...t Alfonso JPA1 - Scorpio Team 01 17,00 --- 59
12 Thymen van Zon JPA2 - DAK Team 06 16,50 --- 57
12 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 09 16,50 --- 57
12 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 07 16,50 --- 57
15 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 06 16,00 --- 55
16 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 03 15,00 --- 58
16 Anouk Boomaerts MPA1 - DJA Team 01 15,00 --- 58
16 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 01 15,00 --- 50
16 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 09 15,00 --- 50
20 Luna Faas MPA1 - AV Sprint Team 02 14,50 --- 55
20 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 02 14,50 --- 55
20 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 03 14,50 --- 55
20 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 07 14,50 --- 48
20 Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 05 14,50 --- 48
25 Ine Smits MPA2 - DAK Team 06 14,00 --- 53
25 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 09 14,00 --- 46
25 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 10 14,00 --- 46
25 Roemer Struik JPA1 - DAK Team 06 14,00 --- 46
29 Janne-Lynn Himpers MPA1 - DAK Team 06 13,50 --- 50
29 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 03 13,50 --- 50
29 Sanne de Kruijf MPA2 - Taxandria Team 11 13,50 --- 50
29 Daan Verschoor JPA1 - Taxandria Team 11 13,50 --- 44
33 Loïs Drent MPA1 - AV Sprint Team 03 13,00 --- 48
33 Janne Schulpen MPA2 - Taxandria Team 11 13,00 --- 48
33 Tim Nijssen JPA2 - ACW `66 Team 05 13,00 --- 41
33 LARS KARREMANS JPA2 - DAK Team 06 13,00 --- 41
33 Tobias Herbers JPA1 - AV Sprint Team 07 13,00 --- 41
38 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 03 12,50 --- 45
38 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 10 12,50 --- 39
38 Cas van Gorp JPA2 - Taxandria Team 09 12,50 --- 39
38 Reinier de Rooij JPA1 - ACW `66 Team 05 12,50 --- 39
42 Marjolijn Wolfs MPA2 - Taxandria Team 11 12,00 --- 43
42 Dana van der Lee MPA2 - Taxandria Team 11 12,00 --- 43
42 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 05 12,00 --- 37
42 Ton Rozenbrand JPA1 - ACW `66 Team 05 12,00 --- 37
46 Nienke Blom MPA1 - AV Sprint Team 02 11,50 --- 40
46 Nynke Verweij MPA1 - DAK Team 06 11,50 --- 40
46 Ayaan Omer Ige MPA1 - Taxandria Team 11 11,50 --- 40
46 Mia Anker MPA2 - AV Sprint Team 02 11,50 --- 40
46 Mette den Heijer MPA2 - AV Sprint Team 02 11,50 --- 40
46 Renske Bloemers MPA2 - AV Sprint Team 03 11,50 --- 40
52 Milou van der Lichte MPA2 - AV Sprint Team 03 11,00 --- 38
52 Michon Goddijn JPA2 - AV Sprint Team 10 11,00 --- 33
54 Merel van der Mee MPA1 - ACW `66 Team 05 10,50 --- 35
54 Femke Gijzen MPA1 - AV Sprint Team 02 10,50 --- 35
54 Fenna Jacobs MPA1 - AV Sprint Team 02 10,50 --- 35
54 Michelle Draad MPA2 - Taxandria Team 09 10,50 --- 35
54 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 05 10,50 --- 30
59 Eva Flier MPA1 - AV Sprint Team 02 10,00 --- 33
59 Sander van Geenen JPA1 - ACW `66 Team 05 10,00 --- 28
59 Thijs Mol JPA1 - AV Sprint Team 07 10,00 --- 28
62 Aimee Rynart MPA1 - AV Sprint Team 02 9,50 --- 30
62 Bo Goos MPA2 - AV Sprint Team 03 9,50 --- 30
62 Pip Huijsmans MPA2 - AV Sprint Team 03 9,50 --- 30
65 Tess de Ronde MPA1 - ACW `66 Team 05 9,00 --- 28
65 Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Team 03 9,00 --- 28
65 Evi van Driel MPA1 - Scorpio Team 01 9,00 --- 28
68 Hugo van Keulen JPA1 - AV Sprint Team 07 8,50 --- 22
David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 DNS --- 0
Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 01 DNS --- 0
Fleur de Vries MPA2 - DAK Team 06 DNS --- 0
Bo de Groof MPA2 - Taxandria Team 09 DNS --- 0
  • Pupil A