Uitslagen Pupil A 60 meter horden

# Naam Team Categorie 60mHOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 9,8 --- 93
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 10,0 --- 90
3 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 10,1 --- 88
4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 10,5 --- 81
4 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 10,5 --- 81
6 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 11,1 --- 71
7 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 11,2 --- 69
8 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 11,3 --- 78
8 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 11,3 --- 78
10 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 11,4 --- 76
11 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 11,5 --- 74
11 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 11,5 --- 74
11 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 11,5 --- 64
11 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 11,5 --- 64
15 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 11,6 --- 63
16 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 11,7 --- 70
17 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 11,8 --- 69
17 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 11,8 --- 69
17 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 11,8 --- 69
17 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 11,8 --- 60
17 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 11,8 --- 60
22 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 11,9 --- 58
23 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 12,0 --- 65
23 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 12,0 --- 57
25 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 12,1 --- 55
25 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 12,1 --- 55
27 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 12,2 --- 62
27 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 12,2 --- 62
29 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 12,4 --- 59
29 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 12,4 --- 51
29 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 12,4 --- 51
29 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 12,4 --- 51
33 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 12,5 --- 57
33 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 12,5 --- 49
35 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 12,6 --- 55
35 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 12,6 --- 48
37 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 12,9 --- 44
37 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 12,9 --- 44
37 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 12,9 --- 44
40 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 13,0 --- 49
40 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 13,0 --- 49
42 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 13,1 --- 41
43 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 13,2 --- 46
44 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 13,3 --- 45
44 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 13,3 --- 45
44 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 13,3 --- 39
44 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 13,3 --- 39
44 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 13,3 --- 39
49 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 13,5 --- 36
50 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 13,6 --- 40
51 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 13,9 --- 36
51 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 13,9 --- 36
51 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 13,9 --- 32
54 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 14,0 --- 35
54 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 14,0 --- 35
54 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 14,0 --- 35
54 Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 14,0 --- 30
58 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 14,1 --- 34
59 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 14,5 --- 29
59 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 14,5 --- 25
61 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 14,7 --- 23
62 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 14,9 --- 24
63 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 15,0 --- 23
63 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 15,0 --- 23
65 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 15,3 --- 17
66 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 15,5 --- 18
67 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 16,8 --- 7
David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 DNS --- 0
Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 DNS --- 0
Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS --- 0
Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS --- 0
  • Pupil A