Uitslagen Jongens Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 29,00 --- 73
2 Daan van der Made Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 27,00 --- 66
3 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 26,00 --- 63
4 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 24,50 --- 58
4 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,50 --- 58
6 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - ...AK / Thor 24,00 --- 56
6 Diego Broere Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,00 --- 56
8 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - ...W'66 23,50 --- 55
8 Jurre Smulders Atledo Team 09 - ...AK / Thor 23,50 --- 55
10 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 22,50 --- 51
11 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 22,00 --- 49
12 Quinn van Hedel DAK Team 09 - ...AK / Thor 21,00 --- 46
13 Mats Klippel THOR Team 09 - ...AK / Thor 20,50 --- 45
14 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 18,00 --- 36
15 David Geurts AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 17,50 --- 35
16 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - ...W'66 17,00 --- 33
16 Roland van Dijk THOR Team 09 - ...AK / Thor 17,00 --- 33
18 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 16,50 --- 31
19 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 15,00 --- 27
19 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 15,00 --- 27
21 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 11,50 --- 16
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 43,00 --- 123
1 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 43,00 --- 123
3 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 31,50 --- 82
4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 29,00 --- 73
5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 27,00 --- 66
6 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 26,00 --- 63
7 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,50 --- 58
8 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 24,00 --- 56
9 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 23,50 --- 55
10 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 23,00 --- 53
10 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 23,00 --- 53
12 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 21,50 --- 48
13 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 20,00 --- 43
14 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 19,50 --- 41
15 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 19,00 --- 40
16 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 17,50 --- 35
16 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 17,50 --- 35
18 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 14,50 --- 25
19 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 14,00 --- 24
20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 13,50 --- 22
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 30,00 --- 114
2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 23,50 --- 84
3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 22,50 --- 79
4 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - ...Taxandria 20,50 --- 70
5 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 17,50 --- 57
6 Tom van Es AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 16,50 --- 53
6 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - ... / Atledo 16,50 --- 53
6 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - ...Taxandria 16,50 --- 53
9 Noah Peeters Taxandria Team 13 - ...Taxandria 14,50 --- 44
9 Delano Minke Taxandria Team 13 - ...Taxandria 14,50 --- 44
11 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 14,00 --- 42
12 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 13,50 --- 40
12 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 13,50 --- 40
12 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 13,50 --- 40
15 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 13,00 --- 37
16 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 12,00 --- 33
17 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 10,50 --- 27
18 Stijn Barends Taxandria Team 13 - ...Taxandria 10,00 --- 25
19 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 9,50 --- 23
19 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - ... / Atledo 9,50 --- 23
21 Yair Herz AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,50 --- 19
21 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - ...W'66 8,50 --- 19

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 19,50 --- 79
2 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 16,50 --- 63
2 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 16,50 --- 63
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 16,00 --- 61
4 Milan Kwetters DAK Team 23 - ...ini - DAK 16,00 --- 61
6 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 15,00 --- 55
6 Felipe Broere Scorpio Team 17 - ... / Atledo 15,00 --- 55
6 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - ... / Atledo 15,00 --- 55
9 Stan van Gestel DAK Team 23 - ...ini - DAK 14,50 --- 53
10 Freek Voets Scorpio Team 17 - ... / Atledo 14,00 --- 50
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 12,50 --- 43
12 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 10,50 --- 33
13 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 10,00 --- 30
13 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - ... / Atledo 10,00 --- 30
15 Max Secrève Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 9,50 --- 28
16 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,50 --- 23
17 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,00 --- 20
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - ...W'66 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 26,50 --- 74
2 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 22,50 --- 59
3 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 17,00 --- 38
4 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 15,50 --- 33
5 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 14,50 --- 29
5 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 14,50 --- 29
7 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 14,00 --- 27
7 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 14,00 --- 27
7 Luna Faas AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 14,00 --- 27
10 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 13,00 --- 24
11 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 12,00 --- 20
11 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - ...Taxandria 12,00 --- 20
13 Evi van Driel Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 10,00 --- 13
14 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - ...W'66 9,00 --- 10
15 Eva Flier AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 8,50 --- 8
16 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 7,50 --- 5
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Femke Dam AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 24,50 --- 67
2 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 21,00 --- 53
3 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 17,50 --- 40
3 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 17,50 --- 40
5 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 16,00 --- 34
5 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 16,00 --- 34
7 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 15,50 --- 33
8 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 15,00 --- 31
9 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 14,50 --- 29
10 Marit Broks AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 13,00 --- 24
10 Marit Griep Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 13,00 --- 24
12 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - ...Taxandria 12,00 --- 20
13 Michelle Draad Taxandria Team 05 - ...Taxandria 11,00 --- 17
14 Mia Anker AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 10,50 --- 15
14 Elin Geurts DAK Team 09 - ...AK / Thor 10,50 --- 15

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 16,50 --- 58
2 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 13,00 --- 41
2 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 13,00 --- 41
4 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 12,00 --- 37
4 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 12,00 --- 37
6 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 11,00 --- 32
7 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 10,50 --- 30
7 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 10,50 --- 30
9 Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 10,00 --- 28
10 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 9,50 --- 25
11 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 9,00 --- 23
12 Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 5,50 --- 8

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Elien Smits DAK Team 23 - ...ini - DAK 15,00 --- 65
2 Daniek van Loon DAK Team 23 - ...ini - DAK 14,50 --- 62
3 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 14,00 --- 59
4 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 13,50 --- 56
5 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 13,00 --- 53
6 Jelske Schets Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 11,50 --- 44
7 Silke Israel AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 11,00 --- 41
8 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 10,00 --- 35
9 Marit Geurts DAK Team 23 - ...ini - DAK 9,50 --- 32
10 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - ... / Atledo 9,00 --- 29
10 Yara Berger AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 9,00 --- 29
10 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 9,00 --- 29
13 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 8,00 --- 24
14 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,50 --- 21
15 Isis van de Water DAK Team 23 - ...ini - DAK 6,50 --- 16
Karima Osman AV Sprint Team 19 - ... - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Pupil A Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 43,00 --- 123
1 Jeremie Coste JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 43,00 --- 123
3 Kars de Boer JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 31,50 --- 82
4 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 29,00 --- 73
4 Sjoerd Schets JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 29,00 --- 73
6 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 27,00 --- 66
6 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 27,00 --- 66
8 Anouk van Jeveren MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 26,50 --- 74
9 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 26,00 --- 63
9 Ryan Jansen JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 26,00 --- 63
11 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 24,50 --- 67
11 Joris de Vos JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,50 --- 58
11 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 24,50 --- 58
11 Roan van Vessem JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,50 --- 58
15 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 24,00 --- 56
15 Milan Rosenbrand JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 24,00 --- 56
15 Diego Broere JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 24,00 --- 56
18 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 23,50 --- 55
18 Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 23,50 --- 55
18 Jurre Smulders JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 23,50 --- 55
21 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 23,00 --- 53
21 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 23,00 --- 53
23 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 22,50 --- 59
23 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 22,50 --- 51
25 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 22,00 --- 49
26 Maarten Rooseboom JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 21,50 --- 48
27 Nine Fransen MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 21,00 --- 53
27 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 21,00 --- 46
29 Mats Klippel JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 20,50 --- 45
30 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 20,00 --- 43
31 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 19,50 --- 41
32 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 19,00 --- 40
33 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 18,00 --- 36
34 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 17,50 --- 40
34 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 17,50 --- 40
34 Jendo Derksen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 17,50 --- 35
34 Tim van Iersel JPA2 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 17,50 --- 35
34 David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 17,50 --- 35
39 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 17,00 --- 38
39 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 17,00 --- 33
39 Roland van Dijk JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 17,00 --- 33
42 Thijs Mol JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 16,50 --- 31
43 Madelief Zwets MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 16,00 --- 34
43 Pip Huijsmans MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 16,00 --- 34
45 Nienke Blom MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 15,50 --- 33
45 Twinkel Ruijken MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 15,50 --- 33
47 Isabella Brandalise MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 15,00 --- 31
47 Sietse 't Hooft JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 15,00 --- 27
47 Colin Hoevenaar JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 15,00 --- 27
50 Laura Charleston MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 14,50 --- 29
50 Loïs Drent MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 14,50 --- 29
50 Mette den Heijer MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 14,50 --- 29
50 Cas van Gorp JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 14,50 --- 25
54 Femke Gijzen MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 14,00 --- 27
54 Aimee Rynart MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 14,00 --- 27
54 Luna Faas MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 14,00 --- 27
54 Tim Nijssen JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 14,00 --- 24
58 Michon Goddyn JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 13,50 --- 22
59 Suzan Joswig MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 13,00 --- 24
59 Marit Broks MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 13,00 --- 24
59 Marit Griep MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 13,00 --- 24
62 Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 12,00 --- 20
62 Ayaan Omer Ige MPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 12,00 --- 20
62 Marjolijn Wolfs MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 12,00 --- 20
65 Sammie Goijarts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 11,50 --- 16
66 Michelle Draad MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 11,00 --- 17
67 Mia Anker MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 10,50 --- 15
67 Elin Geurts MPA2 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 10,50 --- 15
69 Evi van Driel MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 10,00 --- 13
70 Tess de Ronde MPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 9,00 --- 10
71 Eva Flier MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 8,50 --- 8
72 Fenna Dudok MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 7,50 --- 5
Guus Guikink JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0
Danisha Kats MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS --- 0
Ton Rozenbrand JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/mini Vortexwerpen

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 30,00 --- 114
2 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 23,50 --- 84
3 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 22,50 --- 79
4 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 20,50 --- 70
5 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 19,50 --- 79
6 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 17,50 --- 57
7 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 16,50 --- 63
7 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 16,50 --- 63
7 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 16,50 --- 58
7 Tom van Es JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 16,50 --- 53
7 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 16,50 --- 53
7 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 16,50 --- 53
13 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 16,00 --- 61
13 Milan Kwetters JPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 16,00 --- 61
15 Elien Smits MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 15,00 --- 65
15 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 15,00 --- 55
15 Felipe Broere JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 15,00 --- 55
15 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 15,00 --- 55
19 Daniek van Loon MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 14,50 --- 62
19 Stan van Gestel JPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 14,50 --- 53
19 Noah Peeters JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 14,50 --- 44
19 Delano Minke JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 14,50 --- 44
23 Sterre Dijkstra MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 14,00 --- 59
23 Freek Voets JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 14,00 --- 50
23 Stijn Maarschalk JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 14,00 --- 42
26 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 13,50 --- 56
26 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 13,50 --- 40
26 Martijn Rooseboom JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 13,50 --- 40
26 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 13,50 --- 40
30 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 13,00 --- 53
30 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 13,00 --- 41
30 Feline Fievet MPB - THOR Team 18 - ...W'66 13,00 --- 41
30 Sjoerd van de Corput JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 13,00 --- 37
34 Xander Backx JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 12,50 --- 43
35 Linne van ...epstraten MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 12,00 --- 37
35 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 12,00 --- 37
35 Tijl van Kasteren JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 12,00 --- 33
38 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 11,50 --- 50
38 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 11,50 --- 44
40 Sieb van Manen JPMini - THOR Team 18 - ...W'66 11,00 --- 47
40 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 11,00 --- 41
40 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 11,00 --- 32
43 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 10,50 --- 33
43 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 10,50 --- 30
43 Lotte Griep MPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 10,50 --- 30
43 Sebastiaan Prohn JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 10,50 --- 27
47 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 10,00 --- 35
47 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 10,00 --- 30
47 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 10,00 --- 30
47 Silke Loos MPB - THOR Team 18 - ...W'66 10,00 --- 28
47 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 10,00 --- 25
52 Juli Kleppe MPMini - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 9,50 --- 42
52 Marit Geurts MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 9,50 --- 32
52 Max Secrève JPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 9,50 --- 28
52 Margit van Son MPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 9,50 --- 25
52 Jabril Osman JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 9,50 --- 23
52 Thomas Hessels JPB - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 9,50 --- 23
58 Mirre Wijnen MPC - Atledo Team 17 - ... / Atledo 9,00 --- 29
58 Yara Berger MPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 9,00 --- 29
58 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 9,00 --- 29
58 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 9,00 --- 23
62 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 8,50 --- 34
62 Jesse de Kort JPMini - Atledo Team 17 - ... / Atledo 8,50 --- 31
62 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,50 --- 23
62 Yair Herz JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,50 --- 19
62 Pim van Gremberghe JPB - THOR Team 18 - ...W'66 8,50 --- 19
67 Shane van IJzendoorn MPMini - Atledo Team 17 - ... / Atledo 8,00 --- 31
67 Ewart van Son JPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 8,00 --- 27
67 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 8,00 --- 24
67 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,00 --- 20
71 Lena Prachkovskiy MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,50 --- 21
72 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,00 --- 21
73 Boris Griep JPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 6,50 --- 18
73 Isis van de Water MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 6,50 --- 16
75 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 6,00 --- 17
75 Irene Goorhuis MPMini - THOR Team 18 - ...W'66 6,00 --- 17
77 Yfke van Manen MPB - THOR Team 18 - ...W'66 5,50 --- 8
78 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 5,00 --- 10
79 Renske van de Corput MPMini - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 4,50 --- 7
79 Kayleigh van Gastel MPMini - THOR Team 18 - ...W'66 4,50 --- 7
Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 - ...W'66 DNS --- 0
Karima Osman MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint DNS --- 0