Uitslagen Jongens Pupil B Slingeren

# Naam Team SlingOBPPunten totaal
1 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 12,50 --- 60
2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 12,00 --- 57
2 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 12,00 --- 57
4 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 11,50 --- 53
5 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 11,00 --- 50
5 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 11,00 --- 50
5 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 11,00 --- 50
5 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 11,00 --- 50
5 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 11,00 --- 50
10 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,00 --- 43
10 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 43
10 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 43
13 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 40
13 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 40
13 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,50 --- 40
16 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
16 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
16 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
19 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,50 --- 33
19 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,50 --- 33
19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,50 --- 33
22 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,00 --- 30

Uitslagen Jongens Pupil C Slingeren

# Naam Team SlingOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 12,50 --- 72
2 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,50 --- 56
3 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 10,00 --- 52
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
4 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
4 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
4 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,50 --- 48
8 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 44
8 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 9,00 --- 44
10 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,50 --- 40
11 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,00 --- 36
11 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,00 --- 36
11 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,00 --- 36
14 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,50 --- 32
14 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,50 --- 32
16 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,50 --- 25
17 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,00 --- 21
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Slingeren

# Naam Team SlingOBPPunten totaal
1 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,50 --- 65
1 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 10,50 --- 65
3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,00 --- 61
4 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 51
4 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,00 --- 51
4 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,00 --- 51
7 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,50 --- 47
8 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,00 --- 33
8 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,00 --- 33
10 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 6,50 --- 29
10 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,50 --- 29
10 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,50 --- 29
13 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 6,00 --- 25
13 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 6,00 --- 25
15 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 5,50 --- 20
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/mini Slingeren

# Naam Team Categorie SlingOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 12,50 --- 72
1 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 12,50 --- 60
3 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 12,00 --- 57
3 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 12,00 --- 57
5 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 11,50 --- 53
6 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 11,00 --- 55
6 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 11,00 --- 50
6 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 11,00 --- 50
6 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 11,00 --- 50
6 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 11,00 --- 50
6 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 11,00 --- 50
12 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 10,50 --- 65
12 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 10,50 --- 65
12 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 10,50 --- 56
12 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 51
12 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 51
12 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 51
18 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 10,00 --- 61
18 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 10,00 --- 52
18 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,00 --- 48
18 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 10,00 --- 48
18 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 10,00 --- 48
18 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 10,00 --- 43
18 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 10,00 --- 43
18 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 10,00 --- 43
26 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,50 --- 48
26 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,50 --- 48
26 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,50 --- 48
26 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 9,50 --- 48
26 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 9,50 --- 44
26 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 9,50 --- 44
26 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,50 --- 40
26 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,50 --- 40
26 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 9,50 --- 40
35 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,00 --- 51
35 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 9,00 --- 51
35 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,00 --- 51
35 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,00 --- 44
35 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 9,00 --- 44
35 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,00 --- 37
35 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,00 --- 37
35 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,00 --- 37
43 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 8,50 --- 54
43 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 8,50 --- 47
43 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 8,50 --- 40
43 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,50 --- 33
43 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 8,50 --- 33
43 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 8,50 --- 33
49 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 8,00 --- 48
49 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,00 --- 36
49 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,00 --- 36
49 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 8,00 --- 36
49 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 8,00 --- 30
54 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 7,50 --- 49
54 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,50 --- 32
54 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,50 --- 32
54 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,50 --- 30
54 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,50 --- 30
59 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 7,00 --- 43
59 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 7,00 --- 43
59 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 7,00 --- 38
59 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 7,00 --- 33
59 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,00 --- 33
64 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 6,50 --- 37
64 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 6,50 --- 29
64 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 6,50 --- 29
64 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 6,50 --- 29
64 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 6,50 --- 25
69 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 6,00 --- 32
69 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 6,00 --- 28
69 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 6,00 --- 25
69 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 6,00 --- 25
69 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 6,00 --- 21
69 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 6,00 --- 19
75 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 5,50 --- 26
75 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 5,50 --- 23
75 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 5,50 --- 20
78 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 5,00 --- 21
78 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 5,00 --- 19
80 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 4,50 --- 16
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0