Uitslagen Jongens Pupil A1 Polsstokverspringen

# Naam Team Polsver OBPPunten totaal
1 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,20 +0.0 m/s--- 70
1 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 4,20 +0.0 m/s--- 70
3 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 3,90 +0.0 m/s--- 60
3 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,90 +0.0 m/s--- 60
5 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,80 +0.0 m/s--- 56
6 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 55
7 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,70 +0.0 m/s--- 53
8 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,50 +0.0 m/s--- 46
8 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,50 +0.0 m/s--- 46
8 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,50 +0.0 m/s--- 46
11 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,45 +0.0 m/s--- 45
12 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,40 +0.0 m/s--- 43
13 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,35 +0.0 m/s--- 42
13 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,35 +0.0 m/s--- 42
15 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,30 +0.0 m/s--- 40
16 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,25 +0.0 m/s--- 39
17 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 3,20 +0.0 m/s--- 37
18 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,15 +0.0 m/s--- 36
18 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,15 +0.0 m/s--- 36
20 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 2,80 +0.0 m/s--- 26
21 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 2,60 +0.0 m/s--- 20
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Polsstokverspringen

# Naam Team Polsver OBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,85 +0.0 m/s--- 94
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,55 +0.0 m/s--- 83
2 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,55 +0.0 m/s--- 83
4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,40 +0.0 m/s--- 77
5 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 4,20 +0.0 m/s--- 70
6 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,15 +0.0 m/s--- 68
7 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,05 +0.0 m/s--- 65
8 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,00 +0.0 m/s--- 63
9 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 3,90 +0.0 m/s--- 60
9 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,90 +0.0 m/s--- 60
11 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 55
11 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 55
13 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,65 +0.0 m/s--- 51
14 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 3,50 +0.0 m/s--- 46
15 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,40 +0.0 m/s--- 43
15 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,40 +0.0 m/s--- 43
17 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,35 +0.0 m/s--- 42
18 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,25 +0.0 m/s--- 39
19 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 2,95 +0.0 m/s--- 30
20 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 2,80 +0.0 m/s--- 26
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Polsstokverspringen

# Naam Team Polsver OBPPunten totaal
1 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,10 +0.0 m/s--- 76
2 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,00 +0.0 m/s--- 73
3 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,95 +0.0 m/s--- 71
4 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,80 +0.0 m/s--- 65
4 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,80 +0.0 m/s--- 65
6 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 63
7 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,70 +0.0 m/s--- 61
8 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,60 +0.0 m/s--- 57
9 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,50 +0.0 m/s--- 54
10 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 3,30 +0.0 m/s--- 46
11 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,25 +0.0 m/s--- 45
12 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,20 +0.0 m/s--- 43
13 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,15 +0.0 m/s--- 41
14 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,10 +0.0 m/s--- 39
15 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 2,80 +0.0 m/s--- 30
15 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 2,80 +0.0 m/s--- 30
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Polsstokverspringen

# Naam Team Polsver OBPPunten totaal
1 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 4,35 +0.0 m/s--- 87
2 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 4,20 +0.0 m/s--- 81
3 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 63
3 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 63
5 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,70 +0.0 m/s--- 61
6 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,65 +0.0 m/s--- 59
6 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,65 +0.0 m/s--- 59
8 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,45 +0.0 m/s--- 52
9 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,35 +0.0 m/s--- 48
10 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,25 +0.0 m/s--- 45
11 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,20 +0.0 m/s--- 43
12 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,15 +0.0 m/s--- 41
13 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 2,95 +0.0 m/s--- 34
14 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 2,90 +0.0 m/s--- 33
15 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 2,80 +0.0 m/s--- 30

Uitslagen Pupil A Polsstokverspringen

# Naam Team Categorie Polsver OBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 4,85 +0.0 m/s--- 94
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,55 +0.0 m/s--- 83
2 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,55 +0.0 m/s--- 83
4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,40 +0.0 m/s--- 77
5 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,35 +0.0 m/s--- 87
6 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,20 +0.0 m/s--- 81
6 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 4,20 +0.0 m/s--- 70
6 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 4,20 +0.0 m/s--- 70
6 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 4,20 +0.0 m/s--- 70
10 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 4,15 +0.0 m/s--- 68
11 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,10 +0.0 m/s--- 76
12 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 4,05 +0.0 m/s--- 65
13 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,00 +0.0 m/s--- 73
13 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 4,00 +0.0 m/s--- 63
15 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,95 +0.0 m/s--- 71
16 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 3,90 +0.0 m/s--- 60
16 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 3,90 +0.0 m/s--- 60
16 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 3,90 +0.0 m/s--- 60
16 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 3,90 +0.0 m/s--- 60
20 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,80 +0.0 m/s--- 65
20 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 3,80 +0.0 m/s--- 65
20 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 3,80 +0.0 m/s--- 56
23 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,75 +0.0 m/s--- 63
23 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,75 +0.0 m/s--- 63
23 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,75 +0.0 m/s--- 63
23 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 3,75 +0.0 m/s--- 55
23 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 3,75 +0.0 m/s--- 55
23 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 3,75 +0.0 m/s--- 55
29 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,70 +0.0 m/s--- 61
29 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,70 +0.0 m/s--- 61
29 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 3,70 +0.0 m/s--- 53
32 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,65 +0.0 m/s--- 59
32 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,65 +0.0 m/s--- 59
32 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 3,65 +0.0 m/s--- 51
35 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 3,60 +0.0 m/s--- 57
36 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,50 +0.0 m/s--- 54
36 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 3,50 +0.0 m/s--- 46
36 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,50 +0.0 m/s--- 46
36 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,50 +0.0 m/s--- 46
36 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 3,50 +0.0 m/s--- 46
41 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 3,45 +0.0 m/s--- 52
41 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 3,45 +0.0 m/s--- 45
43 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 3,40 +0.0 m/s--- 43
43 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 3,40 +0.0 m/s--- 43
43 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 3,40 +0.0 m/s--- 43
46 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 3,35 +0.0 m/s--- 48
46 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 3,35 +0.0 m/s--- 42
46 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 3,35 +0.0 m/s--- 42
46 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,35 +0.0 m/s--- 42
50 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 3,30 +0.0 m/s--- 46
50 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,30 +0.0 m/s--- 40
52 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 3,25 +0.0 m/s--- 45
52 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 3,25 +0.0 m/s--- 45
52 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 3,25 +0.0 m/s--- 39
52 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,25 +0.0 m/s--- 39
56 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 3,20 +0.0 m/s--- 43
56 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 3,20 +0.0 m/s--- 43
56 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 3,20 +0.0 m/s--- 37
59 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 3,15 +0.0 m/s--- 41
59 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 3,15 +0.0 m/s--- 41
59 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 3,15 +0.0 m/s--- 36
59 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 3,15 +0.0 m/s--- 36
63 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 3,10 +0.0 m/s--- 39
64 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 2,95 +0.0 m/s--- 34
64 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 2,95 +0.0 m/s--- 30
66 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 2,90 +0.0 m/s--- 33
67 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 2,80 +0.0 m/s--- 30
67 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 2,80 +0.0 m/s--- 30
67 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 2,80 +0.0 m/s--- 30
67 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 2,80 +0.0 m/s--- 26
67 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 2,80 +0.0 m/s--- 26
72 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 2,60 +0.0 m/s--- 20
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0