Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

# Naam Team KogelOBPPunten totaal
1 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 7,10 --- 64
2 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 6,40 --- 56
2 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 6,40 --- 56
4 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 6,10 --- 52
5 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 5,80 --- 49
6 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 5,70 --- 48
6 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 5,70 --- 48
8 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 5,60 --- 47
9 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 5,40 --- 44
9 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 5,40 --- 44
11 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 5,30 --- 43
11 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 5,30 --- 43
13 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 5,10 --- 41
14 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,80 --- 38
14 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 4,80 --- 38
16 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,60 --- 36
16 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 4,60 --- 36
18 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,50 --- 35
19 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 4,30 --- 33
19 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 4,30 --- 33
21 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,20 --- 31
21 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 4,20 --- 31
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

# Naam Team KogelOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 8,60 --- 81
2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 7,90 --- 73
3 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 7,60 --- 69
4 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 7,30 --- 66
4 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 7,30 --- 66
6 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 6,80 --- 60
7 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 6,40 --- 56
8 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 6,10 --- 52
9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 6,00 --- 51
10 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 5,90 --- 50
11 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 5,40 --- 44
11 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 5,40 --- 44
11 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 5,40 --- 44
14 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 5,00 --- 40
15 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,90 --- 39
16 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 4,60 --- 36
17 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,50 --- 35
17 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 4,50 --- 35
17 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 4,50 --- 35
20 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 4,10 --- 30
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam Team KogelOBPPunten totaal
1 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 6,10 --- 60
2 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 5,70 --- 55
3 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 5,10 --- 47
3 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 5,10 --- 47
5 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,80 --- 44
6 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,70 --- 42
6 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,70 --- 42
6 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 4,70 --- 42
9 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 4,60 --- 41
10 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 4,30 --- 38
11 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 4,10 --- 35
11 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 4,10 --- 35
13 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,00 --- 34
14 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,80 --- 31
15 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,60 --- 29
16 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,00 --- 22
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Pupil A Kogelstoten

# Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 8,60 --- 81
2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 7,90 --- 73
3 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 7,60 --- 69
4 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 7,30 --- 66
4 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 7,30 --- 66
6 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 7,10 --- 64
7 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 6,80 --- 60
8 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 6,70 --- 68
9 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 6,40 --- 64
9 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 6,40 --- 56
9 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 6,40 --- 56
9 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 6,40 --- 56
13 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 6,10 --- 60
13 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 6,10 --- 52
13 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 6,10 --- 52
16 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 6,00 --- 51
17 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 5,90 --- 50
18 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 5,80 --- 49
19 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 5,70 --- 55
19 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 5,70 --- 48
19 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 5,70 --- 48
22 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 5,60 --- 47
23 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 5,40 --- 51
23 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 5,40 --- 44
23 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 5,40 --- 44
23 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 5,40 --- 44
23 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 5,40 --- 44
23 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 5,40 --- 44
29 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 5,30 --- 43
29 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 5,30 --- 43
31 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 5,20 --- 49
32 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 5,10 --- 47
32 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 5,10 --- 47
32 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 5,10 --- 41
35 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 5,00 --- 46
35 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 5,00 --- 40
37 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,90 --- 39
38 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,80 --- 44
38 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 4,80 --- 44
38 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 4,80 --- 38
38 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 4,80 --- 38
42 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,70 --- 42
42 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,70 --- 42
42 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 4,70 --- 42
42 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,70 --- 42
42 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 4,70 --- 42
42 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 4,70 --- 42
48 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 4,60 --- 41
48 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 4,60 --- 41
48 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 4,60 --- 36
48 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 4,60 --- 36
48 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 4,60 --- 36
53 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,50 --- 35
53 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 4,50 --- 35
53 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 4,50 --- 35
53 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 4,50 --- 35
57 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,40 --- 39
57 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 4,40 --- 39
57 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 4,40 --- 39
60 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 4,30 --- 38
60 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,30 --- 38
60 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 4,30 --- 33
60 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 4,30 --- 33
64 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 4,20 --- 31
64 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 4,20 --- 31
66 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 4,10 --- 35
66 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 4,10 --- 35
66 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 4,10 --- 30
69 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,00 --- 34
70 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 3,80 --- 31
71 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 3,70 --- 30
72 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 3,60 --- 29
73 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 3,00 --- 22
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0