Uitslagen Jongens Pupil B Hurkhoogspringen

# Naam Team HurkOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 0,95 --- 69
2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,90 --- 62
3 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,85 --- 56
3 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,85 --- 56
5 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 0,80 --- 49
5 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,80 --- 49
5 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,80 --- 49
5 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,80 --- 49
5 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,80 --- 49
5 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,80 --- 49
11 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,75 --- 43
12 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,70 --- 37
12 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,70 --- 37
12 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,70 --- 37
12 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 0,70 --- 37
16 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,65 --- 31
16 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,65 --- 31
16 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,65 --- 31
16 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,65 --- 31
20 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,60 --- 26
21 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,55 --- 20
22 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,50 --- 16

Uitslagen Jongens Pupil C Hurkhoogspringen

# Naam Team HurkOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,90 --- 75
2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,85 --- 67
3 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,80 --- 59
3 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,80 --- 59
3 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,80 --- 59
3 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,80 --- 59
7 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 52
7 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 52
7 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,75 --- 52
7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,75 --- 52
11 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,70 --- 44
11 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,70 --- 44
11 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,70 --- 44
14 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,65 --- 38
14 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,65 --- 38
14 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,65 --- 38
17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,60 --- 31
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Hurkhoogspringen

# Naam Team HurkOBPPunten totaal
1 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,85 --- 78
2 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,80 --- 69
3 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 60
3 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 60
3 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,75 --- 60
6 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 0,70 --- 52
6 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,70 --- 52
6 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,70 --- 52
9 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,65 --- 44
9 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,65 --- 44
9 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,65 --- 44
9 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,65 --- 44
9 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,65 --- 44
14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,60 --- 36
15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,55 --- 29
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/mini Hurkhoogspringen

# Naam Team Categorie HurkOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 0,95 --- 69
2 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 0,90 --- 75
2 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,90 --- 68
2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,90 --- 62
5 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 0,85 --- 78
5 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 0,85 --- 67
5 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,85 --- 56
5 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,85 --- 56
9 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 0,80 --- 69
9 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 0,80 --- 59
9 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 0,80 --- 59
9 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 0,80 --- 59
9 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 0,80 --- 59
9 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,80 --- 54
9 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,80 --- 54
9 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 0,80 --- 54
9 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 0,80 --- 49
9 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,80 --- 49
9 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,80 --- 49
9 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,80 --- 49
9 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,80 --- 49
9 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 0,80 --- 49
23 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 0,75 --- 60
23 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 0,75 --- 60
23 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 0,75 --- 60
23 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 0,75 --- 52
23 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 0,75 --- 52
23 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 0,75 --- 52
23 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 0,75 --- 52
23 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,75 --- 47
23 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,75 --- 43
32 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 0,70 --- 67
32 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 0,70 --- 59
32 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 0,70 --- 52
32 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 0,70 --- 52
32 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 0,70 --- 52
32 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 0,70 --- 44
32 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 0,70 --- 44
32 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 0,70 --- 44
32 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,70 --- 41
32 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,70 --- 41
32 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 0,70 --- 41
32 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 0,70 --- 41
32 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,70 --- 37
32 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,70 --- 37
32 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 0,70 --- 37
32 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 0,70 --- 37
48 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 0,65 --- 57
48 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 0,65 --- 57
48 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 0,65 --- 57
48 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 0,65 --- 50
48 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 0,65 --- 50
48 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 0,65 --- 50
48 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 0,65 --- 44
48 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 0,65 --- 44
48 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 0,65 --- 44
48 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 0,65 --- 44
48 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 0,65 --- 44
48 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 0,65 --- 38
48 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 0,65 --- 38
48 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 0,65 --- 38
48 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,65 --- 31
48 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,65 --- 31
48 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,65 --- 31
48 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,65 --- 31
66 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 0,60 --- 47
66 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 0,60 --- 47
66 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 0,60 --- 36
66 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 0,60 --- 31
66 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 0,60 --- 28
66 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,60 --- 26
72 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 0,55 --- 37
72 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 0,55 --- 33
72 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 0,55 --- 29
72 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 0,55 --- 23
72 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,55 --- 20
77 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 0,50 --- 25
77 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,50 --- 16
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0
Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini DNS --- 0