Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPPunten totaal
1 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,10 --- 58
1 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,10 --- 58
1 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,10 --- 58
4 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,05 --- 53
4 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,05 --- 53
4 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,05 --- 53
4 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,05 --- 53
4 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,05 --- 53
4 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,05 --- 53
4 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,05 --- 53
11 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,00 --- 48
11 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
11 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
11 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
11 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,00 --- 48
11 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,00 --- 48
17 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 0,95 --- 43
18 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 0,90 --- 38
18 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,90 --- 38
18 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,90 --- 38
21 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 0,80 --- 29
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,35 --- 86
2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,25 --- 75
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,25 --- 75
2 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1,25 --- 75
5 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1,20 --- 69
6 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,15 --- 64
7 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,10 --- 58
7 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,10 --- 58
7 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,10 --- 58
10 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,05 --- 53
10 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,05 --- 53
10 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,05 --- 53
10 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,05 --- 53
14 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
14 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
14 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,00 --- 48
14 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1,00 --- 48
18 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 0,95 --- 43
18 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 0,95 --- 43
20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 0,85 --- 34
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPPunten totaal
1 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,20 --- 80
1 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,20 --- 80
1 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,20 --- 80
1 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1,20 --- 80
5 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,15 --- 73
6 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,10 --- 67
7 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,05 --- 61
7 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1,05 --- 61
9 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,00 --- 55
9 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1,00 --- 55
9 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,00 --- 55
12 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,95 --- 50
12 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,95 --- 50
14 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,85 --- 39
14 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 0,85 --- 39
16 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 0,80 --- 33
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Pupil A Hoogspringen

# Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,35 --- 86
2 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,30 --- 93
3 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,25 --- 86
3 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,25 --- 75
3 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,25 --- 75
3 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1,25 --- 75
7 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,20 --- 80
7 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,20 --- 80
7 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,20 --- 80
7 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1,20 --- 80
7 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,20 --- 80
7 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1,20 --- 69
13 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,15 --- 73
13 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,15 --- 64
15 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,10 --- 67
15 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,10 --- 67
15 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1,10 --- 58
15 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,10 --- 58
15 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,10 --- 58
15 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,10 --- 58
15 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1,10 --- 58
15 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,10 --- 58
23 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 1,05 --- 61
23 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1,05 --- 61
23 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,05 --- 61
23 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1,05 --- 61
23 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,05 --- 61
23 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1,05 --- 61
23 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1,05 --- 53
23 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,05 --- 53
23 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,05 --- 53
23 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1,05 --- 53
23 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 1,05 --- 53
23 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 1,05 --- 53
23 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1,05 --- 53
23 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1,05 --- 53
23 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1,05 --- 53
23 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1,05 --- 53
23 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,05 --- 53
40 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,00 --- 55
40 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1,00 --- 55
40 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,00 --- 55
40 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,00 --- 55
40 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,00 --- 48
40 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,00 --- 48
40 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1,00 --- 48
40 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1,00 --- 48
40 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,00 --- 48
40 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1,00 --- 48
40 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1,00 --- 48
40 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1,00 --- 48
40 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1,00 --- 48
40 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,00 --- 48
54 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 0,95 --- 50
54 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 0,95 --- 50
54 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 0,95 --- 50
54 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 0,95 --- 50
54 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 0,95 --- 50
54 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 0,95 --- 43
54 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 0,95 --- 43
54 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 0,95 --- 43
62 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 0,90 --- 44
62 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 0,90 --- 44
62 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 0,90 --- 44
62 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 0,90 --- 38
62 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 0,90 --- 38
62 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 0,90 --- 38
68 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 0,85 --- 39
68 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 0,85 --- 39
68 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 0,85 --- 34
71 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 0,80 --- 33
71 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 0,80 --- 29
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0