Uitslagen Jongens Pupil A1 Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1525,00 --- 68
2 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1475,00 --- 62
3 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1450,00 --- 59
4 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1400,00 --- 54
4 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1400,00 --- 54
4 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1400,00 --- 54
4 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1400,00 --- 54
8 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1375,00 --- 51
9 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1350,00 --- 48
9 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1350,00 --- 48
11 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1325,00 --- 45
11 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1325,00 --- 45
11 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1325,00 --- 45
14 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1300,00 --- 43
14 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1300,00 --- 43
16 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1275,00 --- 40
17 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1225,00 --- 35
18 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1175,00 --- 31
18 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1175,00 --- 31
20 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1125,00 --- 26
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1675,00 --- 88
2 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 --- 75
2 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 --- 75
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 --- 75
2 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1575,00 --- 75
2 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1575,00 --- 75
7 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1525,00 --- 68
7 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1525,00 --- 68
9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1475,00 --- 62
10 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1450,00 --- 59
11 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1400,00 --- 54
11 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1400,00 --- 54
13 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1375,00 --- 51
13 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1375,00 --- 51
15 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1350,00 --- 48
16 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1325,00 --- 45
17 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1300,00 --- 43
17 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1300,00 --- 43
19 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1250,00 --- 38
19 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1250,00 --- 38
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 1075,00 --- 83
2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 1000,00 --- 68
3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 950,00 --- 59
3 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 950,00 --- 59
5 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 925,00 --- 55
5 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 925,00 --- 55
7 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 900,00 --- 50
7 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 900,00 --- 50
7 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 900,00 --- 50
7 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 900,00 --- 50
11 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 875,00 --- 46
11 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 46
11 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 46
11 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 875,00 --- 46
11 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 875,00 --- 46
16 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 850,00 --- 42
16 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 850,00 --- 42
16 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 850,00 --- 42
19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 825,00 --- 39
19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 825,00 --- 39
21 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 800,00 --- 35
22 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 675,00 --- 19

Uitslagen Jongens Pupil C Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 1025,00 --- 88
2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 975,00 --- 76
3 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 950,00 --- 71
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 925,00 --- 66
4 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 925,00 --- 66
4 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 925,00 --- 66
7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 900,00 --- 61
8 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 875,00 --- 56
9 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 850,00 --- 51
9 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 850,00 --- 51
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 825,00 --- 46
11 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 825,00 --- 46
11 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 825,00 --- 46
11 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 825,00 --- 46
15 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 800,00 --- 42
15 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 800,00 --- 42
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0
Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 --- 72
1 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 --- 72
1 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 --- 72
4 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1375,00 --- 58
5 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1350,00 --- 55
5 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1350,00 --- 55
7 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1325,00 --- 52
8 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1300,00 --- 49
8 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1300,00 --- 49
10 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1250,00 --- 43
10 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1250,00 --- 43
10 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1250,00 --- 43
13 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1150,00 --- 33
14 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1125,00 --- 31
15 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1025,00 --- 22
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1525,00 --- 79
1 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1525,00 --- 79
3 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1500,00 --- 75
4 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1425,00 --- 65
5 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1350,00 --- 55
6 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1325,00 --- 52
6 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1325,00 --- 52
8 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1275,00 --- 46
9 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1250,00 --- 43
10 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1175,00 --- 35
10 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1175,00 --- 35
12 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1150,00 --- 33
13 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1025,00 --- 22
13 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1025,00 --- 22
Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 1050,00 --- 110
2 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 1025,00 --- 103
3 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 900,00 --- 71
3 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 900,00 --- 71
5 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 65
6 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 825,00 --- 54
6 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 825,00 --- 54
8 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 800,00 --- 49
8 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 800,00 --- 49
10 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 775,00 --- 44
10 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 775,00 --- 44
10 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 775,00 --- 44
13 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 750,00 --- 40
14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 725,00 --- 35
15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 650,00 --- 23
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Pupil A Meters maken

# Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1675,00 --- 88
2 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 --- 75
2 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 --- 75
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 --- 75
2 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 --- 75
2 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1575,00 --- 75
7 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1525,00 --- 79
7 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1525,00 --- 79
7 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1525,00 --- 68
7 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1525,00 --- 68
7 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1525,00 --- 68
12 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 1500,00 --- 75
13 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1475,00 --- 72
13 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1475,00 --- 72
13 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1475,00 --- 72
13 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1475,00 --- 62
13 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 1475,00 --- 62
18 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1450,00 --- 59
18 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1450,00 --- 59
20 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1425,00 --- 65
21 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1400,00 --- 54
21 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1400,00 --- 54
21 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1400,00 --- 54
21 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1400,00 --- 54
21 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1400,00 --- 54
21 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 1400,00 --- 54
27 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1375,00 --- 58
27 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1375,00 --- 51
27 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1375,00 --- 51
27 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1375,00 --- 51
31 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1350,00 --- 55
31 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1350,00 --- 55
31 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1350,00 --- 55
31 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 1350,00 --- 48
31 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 1350,00 --- 48
31 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1350,00 --- 48
37 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1325,00 --- 52
37 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1325,00 --- 52
37 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1325,00 --- 52
37 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1325,00 --- 45
37 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 1325,00 --- 45
37 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1325,00 --- 45
37 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1325,00 --- 45
44 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1300,00 --- 49
44 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1300,00 --- 49
44 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1300,00 --- 43
44 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1300,00 --- 43
44 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1300,00 --- 43
44 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1300,00 --- 43
50 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1275,00 --- 46
50 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1275,00 --- 40
52 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 1250,00 --- 43
52 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1250,00 --- 43
52 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1250,00 --- 43
52 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 1250,00 --- 43
52 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1250,00 --- 38
52 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1250,00 --- 38
58 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1225,00 --- 35
59 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1175,00 --- 35
59 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 1175,00 --- 35
59 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1175,00 --- 31
59 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1175,00 --- 31
63 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1150,00 --- 33
63 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1150,00 --- 33
65 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1125,00 --- 31
65 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1125,00 --- 26
67 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 1025,00 --- 22
67 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1025,00 --- 22
67 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 1025,00 --- 22
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0
Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/mini Meters maken

# Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 1075,00 --- 83
2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 1050,00 --- 110
3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 1025,00 --- 103
3 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 1025,00 --- 88
5 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 1000,00 --- 68
6 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 975,00 --- 76
6 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 975,00 --- 70
8 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 950,00 --- 71
8 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 950,00 --- 65
8 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 950,00 --- 65
8 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 950,00 --- 59
8 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 950,00 --- 59
13 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 925,00 --- 66
13 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 925,00 --- 66
13 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 925,00 --- 66
13 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 925,00 --- 60
13 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 925,00 --- 55
13 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 925,00 --- 55
19 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 900,00 --- 71
19 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 900,00 --- 71
19 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 900,00 --- 61
19 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 900,00 --- 56
19 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 900,00 --- 56
19 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 900,00 --- 56
19 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 900,00 --- 50
19 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 900,00 --- 50
19 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 900,00 --- 50
19 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 900,00 --- 50
29 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 875,00 --- 84
29 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 875,00 --- 65
29 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 875,00 --- 56
29 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 875,00 --- 46
29 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 875,00 --- 46
29 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 875,00 --- 46
29 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 875,00 --- 46
29 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 875,00 --- 46
37 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 850,00 --- 68
37 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 850,00 --- 51
37 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 850,00 --- 51
37 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 850,00 --- 47
37 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 850,00 --- 42
37 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 850,00 --- 42
37 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 850,00 --- 42
44 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 825,00 --- 70
44 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 825,00 --- 62
44 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 825,00 --- 54
44 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 825,00 --- 54
44 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 825,00 --- 46
44 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 825,00 --- 46
44 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 825,00 --- 46
44 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 825,00 --- 46
44 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 825,00 --- 43
44 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 825,00 --- 39
44 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 825,00 --- 39
55 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 800,00 --- 63
55 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 800,00 --- 56
55 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 800,00 --- 49
55 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 800,00 --- 49
55 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 800,00 --- 42
55 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 800,00 --- 42
55 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 800,00 --- 35
62 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 775,00 --- 57
62 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 775,00 --- 44
62 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 775,00 --- 44
62 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 775,00 --- 44
62 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 775,00 --- 35
67 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 750,00 --- 45
67 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 750,00 --- 40
69 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 725,00 --- 46
69 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 725,00 --- 40
69 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 725,00 --- 40
69 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 725,00 --- 35
73 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 700,00 --- 40
74 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 675,00 --- 35
74 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 675,00 --- 19
76 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 650,00 --- 23
77 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 600,00 --- 22
78 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 575,00 --- 11
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC DNS --- 0
Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0