Uitslagen Jongens Pupil A1 Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
2 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1475,00 --- 62
3 Diego Broere Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 --- 59
4 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
4 David Geurts AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
4 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1400,00 --- 54
4 Daan van der Made Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1400,00 --- 54
8 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 --- 51
9 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1350,00 --- 48
9 Mats Klippel THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 --- 48
11 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - ...W'66 1325,00 --- 45
11 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1325,00 --- 45
11 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1325,00 --- 45
14 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 --- 43
14 Quinn van Hedel DAK Team 09 - ...AK / Thor 1300,00 --- 43
16 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1275,00 --- 40
17 Roland van Dijk THOR Team 09 - ...AK / Thor 1225,00 --- 35
18 Jurre Smulders Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1175,00 --- 31
18 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1175,00 --- 31
20 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1125,00 --- 26
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS --- 0
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1675,00 --- 88
2 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
2 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
2 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
2 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1575,00 --- 75
7 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
7 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1475,00 --- 62
10 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 --- 59
11 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
11 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1400,00 --- 54
13 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 1375,00 --- 51
13 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 --- 51
15 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 --- 48
16 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1325,00 --- 45
17 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 1300,00 --- 43
17 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 --- 43
19 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1250,00 --- 38
19 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1250,00 --- 38
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 1075,00 --- 83
2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 1000,00 --- 68
3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 950,00 --- 59
3 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - ...Taxandria 950,00 --- 59
5 Tom van Es AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 925,00 --- 55
5 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 925,00 --- 55
7 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 900,00 --- 50
7 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 900,00 --- 50
7 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 900,00 --- 50
7 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - ...Taxandria 900,00 --- 50
11 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 875,00 --- 46
11 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - ... / Atledo 875,00 --- 46
11 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - ... / Atledo 875,00 --- 46
11 Daan van der Made Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 875,00 --- 46
11 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - ...W'66 875,00 --- 46
16 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 850,00 --- 42
16 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 850,00 --- 42
16 Delano Minke Taxandria Team 13 - ...Taxandria 850,00 --- 42
19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 825,00 --- 39
19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 825,00 --- 39
21 Stijn Barends Taxandria Team 13 - ...Taxandria 800,00 --- 35
22 Noah Peeters Taxandria Team 13 - ...Taxandria 675,00 --- 19

Uitslagen Jongens Pupil C Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 1025,00 --- 88
2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - ... / Atledo 975,00 --- 76
3 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 950,00 --- 71
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 925,00 --- 66
4 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 925,00 --- 66
4 Freek Voets Scorpio Team 17 - ... / Atledo 925,00 --- 66
7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - ... / Atledo 900,00 --- 61
8 Max Secrève Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 875,00 --- 56
9 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 850,00 --- 51
9 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 850,00 --- 51
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 825,00 --- 46
11 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 825,00 --- 46
11 Stan van Gestel DAK Team 23 - ...ini - DAK 825,00 --- 46
11 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 825,00 --- 46
15 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 800,00 --- 42
15 Milan Kwetters DAK Team 23 - ...ini - DAK 800,00 --- 42
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - ...W'66 DNS --- 0
Felipe Broere Scorpio Team 17 - ... / Atledo DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 --- 72
1 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 --- 72
1 Luna Faas AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 --- 72
4 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1375,00 --- 58
5 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 --- 55
5 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 --- 55
7 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1325,00 --- 52
8 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 --- 49
8 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 --- 49
10 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - ...W'66 1250,00 --- 43
10 Eva Flier AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1250,00 --- 43
10 Evi van Driel Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1250,00 --- 43
13 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 --- 33
14 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1125,00 --- 31
15 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 --- 22
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS --- 0
Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 --- 79
1 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 --- 79
3 Marit Griep Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1500,00 --- 75
4 Femke Dam AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1425,00 --- 65
5 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1350,00 --- 55
6 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 --- 52
6 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 --- 52
8 Marit Broks AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1275,00 --- 46
9 Elin Geurts DAK Team 09 - ...AK / Thor 1250,00 --- 43
10 Mia Anker AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1175,00 --- 35
10 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1175,00 --- 35
12 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 --- 33
13 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1025,00 --- 22
13 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 --- 22
Michelle Draad Taxandria Team 05 - ...Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 975,00 --- 70
2 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 950,00 --- 65
2 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 950,00 --- 65
4 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 925,00 --- 60
5 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 900,00 --- 56
5 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 900,00 --- 56
5 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 900,00 --- 56
8 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 850,00 --- 47
9 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 825,00 --- 43
10 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 775,00 --- 35
11 Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 575,00 --- 11
Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 1050,00 --- 110
2 Elien Smits DAK Team 23 - ...ini - DAK 1025,00 --- 103
3 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 900,00 --- 71
3 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 900,00 --- 71
5 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - ... / Atledo 875,00 --- 65
6 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 825,00 --- 54
6 Jelske Schets Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 825,00 --- 54
8 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 800,00 --- 49
8 Marit Geurts DAK Team 23 - ...ini - DAK 800,00 --- 49
10 Silke Israel AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 775,00 --- 44
10 Daniek van Loon DAK Team 23 - ...ini - DAK 775,00 --- 44
10 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 775,00 --- 44
13 Yara Berger AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 750,00 --- 40
14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 725,00 --- 35
15 Isis van de Water DAK Team 23 - ...ini - DAK 650,00 --- 23
Karima Osman AV Sprint Team 19 - ... - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Pupil A Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1675,00 --- 88
2 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
2 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
2 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
2 Kars de Boer JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1575,00 --- 75
2 Cas van Gorp JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1575,00 --- 75
7 Nine Fransen MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 --- 79
7 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 --- 79
7 Jeremie Coste JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
7 Jendo Derksen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
7 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 --- 68
12 Marit Griep MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1500,00 --- 75
13 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 --- 72
13 Loïs Drent MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 --- 72
13 Luna Faas MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 --- 72
13 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1475,00 --- 62
13 Colin Hoevenaar JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1475,00 --- 62
18 Joris de Vos JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 --- 59
18 Diego Broere JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 --- 59
20 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1425,00 --- 65
21 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
21 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1400,00 --- 54
21 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
21 David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 --- 54
21 Roan van Vessem JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1400,00 --- 54
21 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1400,00 --- 54
27 Femke Gijzen MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1375,00 --- 58
27 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1375,00 --- 51
27 Maarten Rooseboom JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 --- 51
27 Sjoerd Schets JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 --- 51
31 Nienke Blom MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 --- 55
31 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 --- 55
31 Pip Huijsmans MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1350,00 --- 55
31 Tim van Iersel JPA2 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 --- 48
31 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1350,00 --- 48
31 Mats Klippel JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 --- 48
37 Anouk van Jeveren MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1325,00 --- 52
37 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 --- 52
37 Isabella Brandalise MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 --- 52
37 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1325,00 --- 45
37 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1325,00 --- 45
37 Milan Rosenbrand JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1325,00 --- 45
37 Ryan Jansen JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1325,00 --- 45
44 Fenna Dudok MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 --- 49
44 Suzan Joswig MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 --- 49
44 Tim Nijssen JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1300,00 --- 43
44 Michon Goddyn JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 --- 43
44 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 --- 43
44 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 1300,00 --- 43
50 Marit Broks MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1275,00 --- 46
50 Thijs Mol JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1275,00 --- 40
52 Tess de Ronde MPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1250,00 --- 43
52 Eva Flier MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1250,00 --- 43
52 Evi van Driel MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1250,00 --- 43
52 Elin Geurts MPA2 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 1250,00 --- 43
52 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1250,00 --- 38
52 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1250,00 --- 38
58 Roland van Dijk JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1225,00 --- 35
59 Mia Anker MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1175,00 --- 35
59 Twinkel Ruijken MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1175,00 --- 35
59 Jurre Smulders JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1175,00 --- 31
59 Sietse 't Hooft JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1175,00 --- 31
63 Aimee Rynart MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 --- 33
63 Mette den Heijer MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 --- 33
65 Laura Charleston MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1125,00 --- 31
65 Sammie Goijarts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1125,00 --- 26
67 Ayaan Omer Ige MPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 --- 22
67 Madelief Zwets MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1025,00 --- 22
67 Marjolijn Wolfs MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 --- 22
Guus Guikink JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS --- 0
Danisha Kats MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS --- 0
Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS --- 0
Ton Rozenbrand JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS --- 0
Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS --- 0
Michelle Draad MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/mini Meters maken

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 1075,00 --- 83
2 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 1050,00 --- 110
3 Elien Smits MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 1025,00 --- 103
3 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 1025,00 --- 88
5 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 1000,00 --- 68
6 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 975,00 --- 76
6 Margit van Son MPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 975,00 --- 70
8 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 950,00 --- 71
8 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 950,00 --- 65
8 Lotte Griep MPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 950,00 --- 65
8 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 950,00 --- 59
8 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 950,00 --- 59
13 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 925,00 --- 66
13 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 925,00 --- 66
13 Freek Voets JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 925,00 --- 66
13 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 925,00 --- 60
13 Tom van Es JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 925,00 --- 55
13 Jabril Osman JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 925,00 --- 55
19 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 900,00 --- 71
19 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 900,00 --- 71
19 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 900,00 --- 61
19 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 900,00 --- 56
19 Linne van ...epstraten MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 900,00 --- 56
19 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 900,00 --- 56
19 Tijl van Kasteren JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 900,00 --- 50
19 Martijn Rooseboom JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 900,00 --- 50
19 Stijn Maarschalk JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 900,00 --- 50
19 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 900,00 --- 50
29 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 875,00 --- 84
29 Mirre Wijnen MPC - Atledo Team 17 - ... / Atledo 875,00 --- 65
29 Max Secrève JPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 875,00 --- 56
29 Sjoerd van de Corput JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 875,00 --- 46
29 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 875,00 --- 46
29 Thomas Hessels JPB - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 875,00 --- 46
29 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 875,00 --- 46
29 Pim van Gremberghe JPB - THOR Team 18 - ...W'66 875,00 --- 46
37 Boris Griep JPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 850,00 --- 68
37 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 850,00 --- 51
37 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 850,00 --- 51
37 Feline Fievet MPB - THOR Team 18 - ...W'66 850,00 --- 47
37 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 850,00 --- 42
37 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 850,00 --- 42
37 Delano Minke JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 850,00 --- 42
44 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 825,00 --- 70
44 Ewart van Son JPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 825,00 --- 62
44 Lena Prachkovskiy MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 825,00 --- 54
44 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 825,00 --- 54
44 Xander Backx JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 825,00 --- 46
44 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 825,00 --- 46
44 Stan van Gestel JPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 825,00 --- 46
44 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 825,00 --- 46
44 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 825,00 --- 43
44 Yair Herz JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 825,00 --- 39
44 Sebastiaan Prohn JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 825,00 --- 39
55 Juli Kleppe MPMini - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 800,00 --- 63
55 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 800,00 --- 56
55 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 800,00 --- 49
55 Marit Geurts MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 800,00 --- 49
55 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 800,00 --- 42
55 Milan Kwetters JPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 800,00 --- 42
55 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 800,00 --- 35
62 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 775,00 --- 57
62 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 775,00 --- 44
62 Daniek van Loon MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 775,00 --- 44
62 Sterre Dijkstra MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 775,00 --- 44
62 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 775,00 --- 35
67 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 23 - ...ini - DAK 750,00 --- 45
67 Yara Berger MPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 750,00 --- 40
69 Irene Goorhuis MPMini - THOR Team 18 - ...W'66 725,00 --- 46
69 Jesse de Kort JPMini - Atledo Team 17 - ... / Atledo 725,00 --- 40
69 Sieb van Manen JPMini - THOR Team 18 - ...W'66 725,00 --- 40
69 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 725,00 --- 35
73 Shane van IJzendoorn MPMini - Atledo Team 17 - ... / Atledo 700,00 --- 40
74 Renske van de Corput MPMini - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 675,00 --- 35
74 Noah Peeters JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 675,00 --- 19
76 Isis van de Water MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 650,00 --- 23
77 Kayleigh van Gastel MPMini - THOR Team 18 - ...W'66 600,00 --- 22
78 Yfke van Manen MPB - THOR Team 18 - ...W'66 575,00 --- 11
Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 - ...W'66 DNS --- 0
Felipe Broere JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo DNS --- 0
Silke Loos MPB - THOR Team 18 - ...W'66 DNS --- 0
Karima Osman MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint DNS --- 0