Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter horden

# Naam Team 60mHOBPPunten totaal
1 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 10,7 --- 77
2 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 10,9 --- 74
3 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 11,0 --- 72
4 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,2 --- 69
5 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 11,3 --- 67
6 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,4 --- 66
6 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,4 --- 66
8 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,7 --- 61
9 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 11,9 --- 58
10 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 12,0 --- 57
11 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 12,2 --- 54
12 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 12,7 --- 47
13 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 12,9 --- 44
14 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 13,4 --- 38
14 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 13,4 --- 38
16 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 13,9 --- 32
17 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 14,1 --- 29
18 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 14,6 --- 24
19 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 14,7 --- 23
20 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 14,8 --- 22
21 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 15,0 --- 20
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter horden

# Naam Team 60mHOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 9,3 --- 103
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 10,0 --- 90
3 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 10,2 --- 86
4 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 10,5 --- 81
5 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 10,6 --- 79
6 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 10,8 --- 76
7 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 10,9 --- 74
7 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 10,9 --- 74
9 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 11,0 --- 72
10 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,3 --- 67
11 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 11,4 --- 66
12 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 11,5 --- 64
13 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 11,7 --- 61
13 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 11,7 --- 61
15 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 11,8 --- 60
16 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 12,0 --- 57
17 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 12,2 --- 54
18 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 12,8 --- 45
19 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 12,9 --- 44
20 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 13,0 --- 43
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter horden

# Naam Team 60mHOBPPunten totaal
1 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 10,9 --- 85
2 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 11,0 --- 83
2 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 11,0 --- 83
4 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 11,4 --- 76
5 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 11,5 --- 74
5 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 11,5 --- 74
7 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 12,4 --- 59
8 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 12,8 --- 52
9 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 13,2 --- 46
9 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 13,2 --- 46
11 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 13,8 --- 38
12 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 13,9 --- 36
13 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 14,7 --- 27
13 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 14,7 --- 27
15 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 15,1 --- 22
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Pupil A 60 meter horden

# Naam Team Categorie 60mHOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 9,3 --- 103
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 10,0 --- 90
3 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 10,2 --- 99
3 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 10,2 --- 86
5 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 10,5 --- 81
6 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 10,6 --- 79
7 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 10,7 --- 89
7 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 10,7 --- 77
9 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 10,8 --- 87
9 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 10,8 --- 87
9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 10,8 --- 76
12 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 10,9 --- 85
12 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 10,9 --- 74
12 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 10,9 --- 74
12 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 10,9 --- 74
16 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 11,0 --- 83
16 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 11,0 --- 83
16 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 11,0 --- 72
16 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 11,0 --- 72
20 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 11,2 --- 69
21 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 11,3 --- 67
21 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 11,3 --- 67
23 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 11,4 --- 76
23 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 11,4 --- 66
23 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 11,4 --- 66
23 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 11,4 --- 66
27 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 11,5 --- 74
27 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 11,5 --- 74
27 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 11,5 --- 64
30 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 11,7 --- 70
30 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 11,7 --- 61
30 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 11,7 --- 61
30 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 11,7 --- 61
34 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 11,8 --- 69
34 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 11,8 --- 60
36 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 11,9 --- 67
36 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 11,9 --- 58
38 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 12,0 --- 57
38 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 12,0 --- 57
40 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 12,2 --- 54
40 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 12,2 --- 54
42 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 12,4 --- 59
43 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 12,6 --- 55
44 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 12,7 --- 54
44 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 12,7 --- 47
46 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 12,8 --- 52
46 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 12,8 --- 45
48 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 12,9 --- 51
48 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 12,9 --- 44
48 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 12,9 --- 44
51 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 13,0 --- 43
52 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 13,2 --- 46
52 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 13,2 --- 46
54 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 13,4 --- 38
54 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 13,4 --- 38
56 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 13,6 --- 40
57 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 13,7 --- 39
58 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 13,8 --- 38
59 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 13,9 --- 36
59 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 13,9 --- 32
61 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 14,1 --- 29
62 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 14,5 --- 29
63 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 14,6 --- 24
64 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 14,7 --- 27
64 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 14,7 --- 27
64 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 14,7 --- 23
67 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 14,8 --- 22
68 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 15,0 --- 20
69 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 15,1 --- 22
70 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 16,3 --- 11
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0
Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 DNS --- 0