Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter horden

# Naam Team 40mHOBPPunten totaal
1 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,3 --- 74
2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,4 --- 72
2 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,4 --- 72
4 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,5 --- 70
4 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,5 --- 70
6 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,6 --- 68
6 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 --- 68
8 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 --- 62
9 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,0 --- 60
10 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 57
10 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 57
10 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,2 --- 57
13 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 --- 55
14 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,4 --- 53
15 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,5 --- 51
16 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,6 --- 50
17 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,8 --- 46
18 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,0 --- 43
19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,3 --- 38
19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,3 --- 38
19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 9,3 --- 38
22 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,7 --- 32

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter horden

# Naam Team 40mHOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,5 --- 84
2 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
2 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
5 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,2 --- 68
5 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,2 --- 68
7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,4 --- 64
8 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,5 --- 62
9 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,7 --- 58
10 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,9 --- 54
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,0 --- 52
11 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,0 --- 52
13 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,5 --- 42
14 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,7 --- 39
14 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,7 --- 39
16 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,8 --- 37
17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,9 --- 35
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/mini 40 meter horden

# Naam Team Categorie 40mHOBPPunten totaal
1 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,1 --- 86
2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,3 --- 74
3 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,4 --- 72
3 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,4 --- 72
5 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,5 --- 84
5 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,5 --- 77
5 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 7,5 --- 70
5 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,5 --- 70
9 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,6 --- 75
9 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,6 --- 75
9 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 7,6 --- 68
9 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,6 --- 68
13 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 7,9 --- 87
13 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 7,9 --- 68
13 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,9 --- 62
16 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,0 --- 72
16 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,0 --- 72
16 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,0 --- 72
16 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 8,0 --- 66
16 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 8,0 --- 60
21 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 8,1 --- 64
21 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 8,1 --- 64
23 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 8,2 --- 68
23 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 8,2 --- 68
23 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 57
23 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 57
23 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 8,2 --- 57
28 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 8,3 --- 77
28 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,3 --- 55
30 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,4 --- 64
30 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 8,4 --- 58
30 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,4 --- 53
33 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 8,5 --- 62
33 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,5 --- 51
35 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 8,6 --- 50
36 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,7 --- 67
36 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 8,7 --- 58
38 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 8,8 --- 46
39 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,9 --- 72
39 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,9 --- 63
39 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 8,9 --- 54
42 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,0 --- 60
42 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,0 --- 60
42 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,0 --- 52
42 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,0 --- 52
42 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 9,0 --- 43
47 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 9,2 --- 72
47 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 9,2 --- 56
49 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 9,3 --- 61
49 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 9,3 --- 42
49 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,3 --- 38
49 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,3 --- 38
49 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 9,3 --- 38
54 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 9,4 --- 66
54 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 9,4 --- 66
54 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,4 --- 52
57 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,5 --- 42
58 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,6 --- 47
58 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 9,6 --- 47
60 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 9,7 --- 59
60 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 9,7 --- 59
60 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,7 --- 39
60 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,7 --- 39
60 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 9,7 --- 36
60 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 9,7 --- 32
66 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 9,8 --- 37
67 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 9,9 --- 47
67 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 9,9 --- 41
67 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,9 --- 41
67 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 9,9 --- 35
71 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 10,0 --- 40
72 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 10,2 --- 46
73 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 10,4 --- 32
74 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 10,7 --- 27
75 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 11,0 --- 26
76 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 11,4 --- 20
77 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 12,4 --- 5
78 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 14,0 --- 0
79 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 15,0 --- 0
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0
Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini DNS --- 0