Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Team 40mOBPPunten totaal
1 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,4 --- 90
2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 --- 80
3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,8 --- 77
4 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 6,9 --- 74
5 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,1 --- 68
6 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,2 --- 65
6 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,2 --- 65
8 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,3 --- 63
9 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,4 --- 60
10 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 --- 55
10 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,6 --- 55
10 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,6 --- 55
13 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,7 --- 52
14 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,8 --- 49
15 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,9 --- 47
16 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 --- 45
16 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 --- 45
16 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,0 --- 45
19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 40
19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 40
21 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 --- 38
22 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,6 --- 31

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Team 40mOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,9 --- 89
2 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,0 --- 85
3 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 --- 82
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,2 --- 79
4 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,2 --- 79
6 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 --- 75
6 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 --- 75
6 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 --- 75
9 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,4 --- 72
10 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,5 --- 69
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,6 --- 66
11 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 --- 66
13 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 --- 59
13 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 --- 59
15 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 --- 57
15 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 --- 57
17 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 --- 54
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/mini 40 meter

# Naam Team Categorie 40mOBPPunten totaal
1 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 6,4 --- 90
2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 6,5 --- 121
3 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,6 --- 92
4 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,7 --- 88
4 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,7 --- 80
6 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,8 --- 77
7 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 6,9 --- 89
7 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 6,9 --- 82
7 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 6,9 --- 74
10 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,0 --- 100
10 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,0 --- 85
12 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,1 --- 96
12 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,1 --- 82
12 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,1 --- 75
12 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,1 --- 68
16 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,2 --- 79
16 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,2 --- 79
16 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 --- 72
16 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 --- 72
16 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 --- 72
16 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,2 --- 65
16 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 7,2 --- 65
23 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 7,3 --- 88
23 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,3 --- 88
23 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,3 --- 75
23 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 --- 75
23 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 --- 75
23 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,3 --- 63
29 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,4 --- 72
29 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,4 --- 66
29 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,4 --- 60
32 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,5 --- 80
32 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,5 --- 69
32 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,5 --- 63
32 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 7,5 --- 63
36 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 7,6 --- 88
36 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 --- 77
36 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 --- 77
36 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,6 --- 77
36 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,6 --- 66
36 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,6 --- 66
36 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,6 --- 55
36 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,6 --- 55
36 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,6 --- 55
45 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 7,7 --- 94
45 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,7 --- 52
47 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 --- 59
47 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 --- 59
47 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 7,8 --- 54
47 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,8 --- 49
51 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 7,9 --- 66
51 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,9 --- 57
51 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 7,9 --- 57
51 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,9 --- 47
55 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,0 --- 81
55 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,0 --- 72
55 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,0 --- 63
55 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 8,0 --- 63
55 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,0 --- 54
55 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 --- 45
55 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 --- 45
55 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,0 --- 45
63 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 8,1 --- 76
63 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,1 --- 68
63 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 8,1 --- 59
66 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 8,2 --- 72
66 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 8,2 --- 64
66 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,2 --- 56
66 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 40
66 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 40
71 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 8,3 --- 68
71 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,3 --- 38
73 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,4 --- 64
74 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,6 --- 44
74 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,6 --- 31
76 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 8,8 --- 30
77 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 9,0 --- 38
78 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 9,1 --- 40
79 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 9,2 --- 33
80 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 10,7 --- 4
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0