Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Jim Putter DJA 6,62 -2.6 m/s--- 640
2 Abel Kovacs-Borbas ATH 6,94 +0.2 m/s6,73 565
3 Kilan Goddijn AV Sprint 6,99 -0.5 m/s--- 553
4 Felipe Broere Scorpio 7,00 +0.2 m/s--- 551
5 Tobias van Wijk DJA 7,19 -0.9 m/s--- 510
6 Bram van Dongen DJA 7,26 -2.6 m/s--- 496
7 Jasper Buschman Scorpio 7,33 +0.2 m/s--- 482
8 Jasper Langenhoff AVGM 7,37 -0.9 m/s7,10 474
9 Tycho Langenhoff AVGM 7,40 -2.6 m/s7,30 468
10 Bram Klijn ACW `66 7,42 -0.9 m/s--- 464
11 Casper de Winter ARV Ilion 7,44 +0.2 m/s--- 460
12 Dario Ehrismann Scorpio 7,52 -0.5 m/s--- 444
13 Quinten Lageuse DJA 7,61 +0.2 m/s--- 427
14 Ties Mutsaers Atledo 7,62 -0.9 m/s--- 425
15 Hugo Geleijns Scorpio 7,79 -0.9 m/s--- 394
16 Finn van Zomeren THOR 7,82 -0.5 m/s--- 389
17 Mats Alferink Atledo 7,87 -0.5 m/s--- 380
18 Floris de Zwart Scorpio 8,13 -2.6 m/s--- 336
Niels Kardienaal DJA DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Ruben van Roosmalen Parthenon 7,22 +0.5 m/s7,10 504
2 Bas van der Made Scorpio 7,36 -0.4 m/s--- 476
3 Kevin van Boxtel SPOB 7,39 -0.8 m/s7,22 470
4 Yerne Nico...esterveld HRCL 7,51 -0.8 m/s7,51 446
5 Finn van Dongen Atledo 7,54 +0.5 m/s--- 440
6 Max van den Boom THOR 7,63 -0.4 m/s--- 423
7 Ewart van Son Scorpio 7,89 -0.8 m/s--- 377
8 Yuri Derks Atledo 8,00 -0.8 m/s--- 358
9 Boris Griep Scorpio 8,16 -0.8 m/s--- 331
10 Nathan Kant Scorpio 8,46 -0.4 m/s--- 284
11 Rob van de Wiel AVGM 9,23 +0.5 m/s--- 177
Jelle Kreeft AV Spiridon DNS --- 0
Sam Boender Eindhoven DNS 7,22 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 7,31 -0.8 m/s--- 486
1 Iskander Stapel Nijmegen 7,31 +0.5 m/s7,48 486
3 Leensey Bilkerdijk Parthenon 7,55 -0.8 m/s--- 438
4 Senne van de Rest AV Sprint 7,78 -0.8 m/s--- 396
5 Finn Hoek Scorpio 8,27 -0.8 m/s--- 314
6 Adam Kovacs-Borbas ATH 8,32 -0.4 m/s8,35 306
7 Mylo Brethouwer Scorpio 8,40 -0.8 m/s--- 293
8 Joep van Casteren ATH 8,43 -0.8 m/s--- 289
9 Fenn Oerlemans Atledo 8,46 +0.5 m/s--- 284
10 Ramon Derks Atledo 10,54 +0.5 m/s--- 31
Jens van Tetering Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Roza Willemen AV Sprint 7,13 -0.8 m/s--- 523
2 Pleun Vermeeren DJA 7,16 -1.0 m/s--- 517
3 Moniek van...Biggelaar Scorpio 7,22 -1.8 m/s--- 504
4 Mila Strooper AV Attila 7,34 -1.0 m/s--- 480
5 Sterre Dijkstra Scorpio 7,35 -1.8 m/s--- 478
6 Jelske Schets Scorpio 7,42 -1.0 m/s--- 464
7 Janneke den Boer AV Passaat 7,47 -1.8 m/s--- 454
8 Jill Paulus Atledo 7,49 -0.8 m/s--- 450
9 Fenna Winkel AV Sprint 7,51 -1.8 m/s--- 446
10 Myrthe van Pruijssen Gloria 7,53 -1.0 m/s--- 442
11 Arianne Punt PAC 7,69 -0.8 m/s7,69 412
12 Dewina Holstein AV Sparta 7,70 -1.0 m/s7,68 411
13 Femke Jacobs Gloria 7,74 -0.8 m/s--- 403
14 Ghislaine Schalk AV Spiridon 7,90 -0.8 m/s--- 375
14 Daniek van Loon DAK 7,90 -1.8 m/s--- 375
16 Renée Kramer Atledo 8,01 -1.8 m/s--- 356
17 Elizabeth van Gils Scorpio 8,76 -1.0 m/s--- 240

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Eva Blokland AV Passaat 7,14 +0.0 m/s7,07 521
2 Nieke Westerveen Atledo 7,41 -0.8 m/s7,51 466
3 Faylinn Jansen Scorpio 7,61 -1.2 m/s--- 427
4 Jade van de Rest AV Sprint 7,63 -1.2 m/s--- 423
5 Yara Prinsen ACHL 7,67 +0.0 m/s--- 416
6 Fenna Mallens AV Sprint 7,73 -0.8 m/s--- 405
7 Sofie van Wouwe ATH 7,79 -0.8 m/s7,60 394
8 Eva den Boer Atledo 8,03 +0.0 m/s--- 353
9 Quinty Minkels Atledo 8,12 -1.2 m/s--- 338
10 Lisa van de Wiel AVGM 8,16 -1.2 m/s--- 331
11 Aina de Jong Scorpio 8,22 -0.8 m/s--- 322
12 Hanna Verhoeven Gloria 8,46 -0.8 m/s--- 284
13 Myrthe Luijten Atledo 9,42 -1.2 m/s--- 154

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Julia Crins ARV Ilion 7,07 -1.2 m/s--- 536
2 Nina Blokland AV Passaat 7,76 +0.0 m/s7,67 400
3 Sophie de Haas SAV 7,78 -1.2 m/s--- 396
4 Evy Eising AV `40 8,07 +0.0 m/s--- 346
5 Alyssah Bailey Parthenon 8,08 -1.2 m/s--- 344
6 Floor van Dongen DJA 8,63 -1.2 m/s--- 259
7 Anouk Rutjes Atledo 8,75 -1.2 m/s--- 242