Uitslagen Jongens Pupil A Vortexwerpen

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 12,00 --- 19 0
Daan van der Made Scorpio A 27,00 --- 70 70
David van Laerhoven Taxandria A 16,50 --- 34 0
Edwin Van...r Heijden DAK A 17,00 --- 36 36
Enzo Eijsermans Attila A1 12,50 --- 21 0
Giel Fitters Attila A2 15,00 --- 29 29
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 13,00 --- 23 0
Ivo van der Spek Spiridon A 13,00 --- 23 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 17,00 --- 36 0
Jesse van Humbeeck ACW A 17,00 --- 36 36
Jonas Vos DAK A 20,00 --- 46 46
Joris Brink Sprint a-pup 1 19,50 --- 44 0
Jorn Stommels DAK A 20,00 --- 46 46
Kjell Kivit Spiridon A 27,00 --- 70 70
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 25,00 --- 63 63
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 30,00 --- 81 81
Luuk van der Horst Taxandria A 18,00 --- 39 0
Mark van de Ven ACW A 17,00 --- 36 36
Merijn Verdijk DAK A 27,00 --- 70 70
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS --- 0 0
Milo van Riel Spiridon A 25,50 --- 65 65
Noah Peeters Taxandria A DNS --- 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 21,00 --- 49 49
Rick van Dongen Scorpio A 18,50 --- 41 0
Roemer Struik DAK A 20,00 --- 46 46
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 13,50 --- 24 0
Ryan Heeren Spiridon A 32,00 --- 88 88
Ryan Jansen Scorpio A 35,00 --- 98 98
Sam Janssens Sprint a-pup 1 25,50 --- 65 65
Sam van Abeelen Taxandria A 30,50 --- 82 82
Scott van IJzendoorn Spiridon A 14,00 --- 26 0
Sem van Boxtel Attila A1 14,50 --- 28 28
Sepp Knippels DAK A 14,00 --- 26 0
Sigge Stolte Scorpio A DNS --- 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 16,50 --- 34 0
Sjoerd Schets Scorpio A 35,00 --- 98 98
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 20,00 --- 46 46
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 24,00 --- 60 60
Stijn Maarschalk Scorpio A 19,50 --- 44 44
Stijn Barends Taxandria A 18,50 --- 41 41
Sverre Handor Sprint a-pup 2 21,50 --- 51 0
Thijs Picokrie Attila A1 12,00 --- 19 0
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS --- 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 12,00 --- 19 0
Tom van Breda Sprint a-pup 1 22,00 --- 53 53
Tom van Es Sprint a-pup 1 19,50 --- 44 44
Ton Rozenbrand ACW A 23,00 --- 56 56
Vigo Maljaars Scorpio A 18,50 --- 41 0
Yair Herz Sprint a-pup 1 12,00 --- 19 0

Uitslagen Meisjes Pupil A Vortexwerpen

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Aimee Rynart Sprint a-pup 4 --- ---
Anna van Langevelde Sprint a-pup 3 13,00 --- 26 0
Anne van Kempen Attila A1 12,50 --- 24 24
Anne Smits DAK A 13,50 --- 28 0
Anouk Andeweg Spiridon A 24,50 --- 71 71
Anouk van Jeveren Scorpio A 25,50 --- 75 75
Aurelia Davis Sprint a-pup 2 20,50 --- 55 0
Ayaan Omer Ige Taxandria A 11,00 --- 19 0
Bente Meijer Attila A1 DNS --- 0 0
Benthe Van Laarhoven ACW A 12,00 --- 22 0
Britt de Leeuw Sprint a-pup 2 20,50 --- 55 55
Daantje Janssens Sprint a-pup 3 19,50 --- 51 51
Dane van Mansum Sprint a-pup 3 DNS --- 0 0
Danique Bergman Attila A1 21,50 --- 59 59
Elise Van Iersel ACW A DNS --- 0 0
Emma Ardon Attila A2 11,00 --- 19 0
Eva Koning Sprint a-pup 4 --- ---
Eva-Lin Mertens DAK A 12,50 --- 24 0
Femke Gijzen Sprint a-pup 4 --- ---
Fenna Dudok Scorpio A 14,00 --- 30 0
Floor Verhoeven Attila A2 11,00 --- 19 0
Ifelunwa Igwala Attila A2 20,00 --- 53 53
Inge Kribbe Attila A1 10,00 --- 15 0
Iris Mackenbach Sprint a-pup 4 --- ---
Jhiti de Rooij Attila A1 12,00 --- 22 22
Joss Ruedisueli Sprint a-pup 2 24,50 --- 71 71
Juul de Reijdt Sprint a-pup 3 17,50 --- 43 43
Lieke Heeren Sprint a-pup 4 --- ---
Lieve Schoof Attila A2 10,50 --- 17 0
Lieve Feber Sprint a-pup 3 13,00 --- 26 0
Linne van ...epstraten Sprint a-pup 3 15,50 --- 36 0
Lizzy Corsten Attila A1 14,00 --- 30 30
Loïs Drent Sprint a-pup 2 23,50 --- 67 67
Lotte Withaar Spiridon A 19,00 --- 49 49
Lotte van Ham Sprint a-pup 2 17,50 --- 43 0
Lotte Griep Scorpio A 12,00 --- 22 0
Luka Harahap Attila A2 16,50 --- 39 39
Luna Faas Sprint a-pup 2 17,00 --- 41 0
Madelief ...an Amstel Sprint a-pup 4 DNS --- 0 0
Marit Schapendonk Attila A2 12,00 --- 22 22
Meike van Ravenstein ACW A 18,50 --- 47 47
Nina Groffen Sprint a-pup 3 13,50 --- 28 0
Noëlle Schalk Spiridon A 16,50 --- 39 0
Nora Buijs Attila A2 14,00 --- 30 30
Noralie Dieleman Attila A1 11,50 --- 20 0
Nynke Verweij DAK A 14,00 --- 30 0
Pien de Geest Scorpio A 16,00 --- 38 0
Roos van der Gracht Sprint a-pup 4 --- ---
Sam de Vaan Taxandria A 17,50 --- 43 43
Sarah Buijs Sprint a-pup 3 17,00 --- 41 41
Silkie Graafmans Spiridon A 17,00 --- 41 0
Sophie Willaert Taxandria A 22,00 --- 61 61
Stella Stroober Sprint a-pup 3 21,50 --- 59 59
Tess de Ronde ACW A 12,00 --- 22 0
Tessa de Jong Attila A1 9,00 --- 11 0
Wiesje Keij Sprint a-pup 4 --- ---
Ylva den Heijer Sprint a-pup 3 18,50 --- 47 47

Uitslagen Pupil B/C/mini Vortexwerpen

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber van Gurp MPB - Attila BC2 17,50 --- 65 65
Anna Timmers MPB - Spiridon BC 12,00 --- 40 0
Anne Heijnen MPC - Sprint BC3 11,00 --- 45 45
Annelinde van Elsen MPC - Taxandria BC1 9,00 --- 33 0
Anouk Rutjes MPMini - Atledo / Scorpio BC 8,50 --- 39 39
Bas Guikink JPB - Sprint BC2 24,00 --- 88 88
Benjamin Wolvekamp JPC - Spiridon BC 13,00 --- 48 0
Benthe Leermakers MPC - Taxandria BC1 9,50 --- 36 36
Boris Griep JPC - Atledo / Scorpio BC 7,00 --- 18 0
Cas Cornelissen JPMini - Atledo / Scorpio BC 7,50 --- 28 0
Casper van den Akker JPC - Taxandria Pup BC2 13,50 --- 51 51
Coen Kuijs JPC - DAK BC 7,00 --- 18 0
Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria BC1 7,50 --- 32 0
Dario Ehrismann JPB - Scorpio BC1 12,00 --- 36 0
Dasha Lauffer MPB - Atledo / Scorpio BC 9,00 --- 26 0
Dirk Lorkeers JPB - Sprint BC2 29,50 --- 112 112
Djurre Zwerver JPC - Attila BC1 14,50 --- 56 56
Eef de Laat MPMini - DAK BC 6,50 --- 24 0
Elien Smits MPB - DAK BC 18,00 --- 68 68
Eline van Kempen MPB - Attila BC1 11,50 --- 37 37
Elizabeth van Gils MPB - Scorpio BC1 10,00 --- 30 0
Elyse Schoonen MPC - Attila BC1 7,50 --- 24 0
Emma Gitz MPB - Attila BC1 9,00 --- 26 0
Emma van der Pas MPB - Sprint BC4 11,50 --- 37 0
Emma Krijnen MPMini - Sprint BC1 6,50 --- 24 0
Erin Rullens MPC - Spiridon BC 11,50 --- 48 48
Esther Cornelissen MPC - DAK BC 8,50 --- 30 0
Eva Maessen MPB - Sprint BC4 14,00 --- 49 49
Fabian Schouten JPB - Scorpio BC1 16,00 --- 53 53
Faylinn Jansen MPC - Atledo / Scorpio BC 19,00 --- 92 92
Femke Timmermans MPB - Attila BC1 9,00 --- 26 0
Femke Nooten MPB - Scorpio BC1 DNS --- 0 0
Fenn Oerlemans JPMini - Atledo / Scorpio BC 10,50 --- 48 48
Fenna Winkel MPB - Sprint BC4 14,00 --- 49 49
Fenne van Heist MPC - DAK BC 12,00 --- 51 51
Finn Ardon JPC - Attila BC1 10,00 --- 33 0
Floris Dieleman JPC - Attila BC2 10,00 --- 33 0
Floris de Zwart JPB - Scorpio BC1 15,00 --- 49 49
Ghislaine Schalk MPB - Spiridon BC 7,50 --- 19 0
Gijs Huijben JPB - Sprint BC2 10,00 --- 28 0
Hidde Struik JPC - DAK BC 14,50 --- 56 56
Huub Kuyvenhoven JPB - Sprint BC2 15,50 --- 51 0
Ilse van Beers MPC - Taxandria Pup BC2 8,50 --- 30 0
Isis van de Water MPB - DAK BC 8,50 --- 24 0
Jade van de Rest MPC - Sprint BC3 8,00 --- 27 0
Jana Baetens MPC - Attila BC2 12,00 --- 51 51
Janne Smits MPMini - Sprint BC3 9,00 --- 43 43
Jasper Buschman JPB - Scorpio BC1 19,50 --- 68 68
Jelle Kreeft JPC - Spiridon BC 17,50 --- 71 71
Jelske Schets MPB - Scorpio BC1 14,00 --- 49 0
Jens van Tetering JPMini - Atledo / Scorpio BC 7,00 --- 25 0
Jimmy Schoofs JPMini - Attila BC2 DNS --- 0 0
Jip Dol JPC - Sprint BC1 10,50 --- 36 0
Julia Willaert MPC - Taxandria Pup BC2 7,50 --- 24 0
Julian de Prieëlle JPB - Sprint BC2 24,00 --- 88 88
Julian Hoondert JPB - Taxandria Pup BC2 14,50 --- 47 47
Julie Kleppe MPC - Taxandria Pup BC2 16,00 --- 74 74
Juul Jonas MPB - Attila BC2 7,00 --- 17 0
Kilan Goddijn JPB - Sprint BC2 22,00 --- 79 79
Koen van Gestel JPMini - DAK BC 11,50 --- 54 54
Lars Barends JPC - Taxandria BC1 13,00 --- 48 48
Laure van Nunen MPB - Sprint BC4 7,00 --- 17 0
Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio BC1 8,00 --- 21 0
Lieve Stoffelsen MPC - Sprint BC3 7,50 --- 24 0
Lisa Kuijsters MPC - Attila BC1 10,00 --- 39 39
Liv Jansen MPB - Attila BC2 9,50 --- 28 0
Loek Graafmans JPC - Spiridon BC 15,50 --- 61 61
Lukas Kok JPB - Sprint BC2 12,00 --- 36 0
Lukas van ... Heijkant JPB - Taxandria BC1 14,50 --- 47 47
Lukas Kegler JPMini - Sprint BC3 5,00 --- 12 0
Luuk Daniel JPC - Spiridon BC 18,00 --- 74 74
Luuk Verbeek JPC - Sprint BC1 13,50 --- 51 0
Lynn van Beers MPC - Attila BC1 8,00 --- 27 0
Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria BC1 13,50 --- 59 59
Marit Geurts MPB - DAK BC 14,50 --- 51 0
Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Pup BC2 9,00 --- 33 0
Max Verschoor JPC - DAK BC 8,00 --- 23 0
Merijn Van der Veek JPB - ACW A 12,50 --- 38 38
Mika van Rooij JPC - Taxandria Pup BC2 14,50 --- 56 56
Miles Harahap JPB - Attila BC2 13,50 --- 42 42
Milou van den Broek MPMini - Attila BC2 8,50 --- 39 39
Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio BC1 15,00 --- 54 54
Myrthe Belt MPC - Sprint BC3 6,50 --- 19 0
Nadya Lauffer MPC - Atledo / Scorpio BC 12,50 --- 53 53
Naimah de Wind MPB - Sprint BC4 11,00 --- 35 0
Niels Hermans JPC - Sprint BC1 16,50 --- 66 66
Nienke Dobbelaar MPC - Attila BC2 5,50 --- 13 0
Noah Paunussa JPC - Atledo / Scorpio BC 12,00 --- 43 43
Noor Faas MPC - Sprint BC3 5,50 --- 13 0
Nore Stroober MPMini - Sprint BC1 10,00 --- 50 0
Olivia Lauff JPC - Atledo / Scorpio BC 5,50 --- 11 0
Ot Jansen JPC - Sprint BC1 14,50 --- 56 56
Puck van Gils MPC - Sprint BC3 13,00 --- 56 56
Puk de Laat MPC - DAK BC 8,50 --- 30 0
Rens Schoonman JPC - Taxandria Pup BC2 14,50 --- 56 56
Renske van de Corput MPC - Sprint BC3 11,50 --- 48 48
Rogier Gitz JPMini - Attila BC2 7,50 --- 28 0
Roza Willemen MPB - Sprint BC4 13,00 --- 44 44
Ruben Cranenburg JPC - Attila BC1 8,50 --- 26 0
Ryan Bouman JPB - DAK BC 9,00 --- 23 0
Sam Hofmans MPB - Sprint BC4 12,50 --- 42 42
Sara Mauro MPC - Attila BC2 DNS --- 0 0
Selin Hendriks MPB - Sprint BC4 10,50 --- 33 0
Senne van de Rest JPMini - Sprint BC3 18,50 --- 102 102
Sep Jansen JPMini - Attila BC1 8,50 --- 35 35
Sigrid Willems MPC - Taxandria BC1 7,50 --- 24 0
Silke Israel MPB - Sprint BC4 16,50 --- 61 61
Sjoerd Bastiaans JPB - Sprint BC2 26,00 --- 96 96
Sofie Buijs MPMini - Sprint BC1 12,50 --- 69 69
Sophy Naafs MPB - Spiridon BC 12,50 --- 42 0
Stan van Gestel JPB - DAK BC 20,50 --- 72 72
Sterre Dijkstra MPB - Scorpio BC1 15,50 --- 56 56
Stijn Knippels JPMini - DAK BC 8,00 --- 31 0
Ted Houtepen JPB - Sprint BC2 15,00 --- 49 0
Thijmen Kegler JPB - Sprint BC2 14,00 --- 44 0
Thijs Rodenburg JPC - Attila BC2 17,00 --- 69 69
Thomas Klunder JPC - Sprint BC1 11,50 --- 41 0
Tijmen Rotte JPC - Sprint BC1 15,50 --- 61 61
Tijn Janssens JPC - Sprint BC1 18,50 --- 77 77
Tom Kula JPC - Atledo / Scorpio BC 8,50 --- 26 0
Vince van Esch JPMini - Taxandria BC1 DNS --- 0 0
Vive van Wijk MPMini - Taxandria BC1 10,50 --- 54 54
Ward Morelissen JPC - Sprint BC1 DNS --- 0 0
Wilbert van den Burg JPC - Spiridon BC 13,00 --- 48 48
Wouter Pels JPC - Attila BC1 10,50 --- 36 36
Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Pup BC2 12,00 --- 40 0