Uitslagen Jongens Pupil A Polsstokverspringen

Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 3,90 --- 60 60
Daan van der Made Scorpio A 2,80 --- 26 26
David van Laerhoven Taxandria A 2,40 --- 15 15
Edwin Van...r Heijden DAK A 2,60 --- 20 20
Enzo Eijsermans Attila A1 2,05 --- 8 8
Giel Fitters Attila A2 5,10 --- 103 103
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 --- ---
Ivo van der Spek Spiridon A 2,30 --- 13 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 --- ---
Jesse van Humbeeck ACW A 1,65 --- 1 0
Jonas Vos DAK A 2,55 --- 19 0
Joris Brink Sprint a-pup 1 --- ---
Jorn Stommels DAK A 2,60 --- 20 20
Kjell Kivit Spiridon A 2,60 --- 20 20
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 3,25 --- 39 39
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 3,20 --- 37 37
Luuk van der Horst Taxandria A 1,50 --- 0 0
Mark van de Ven ACW A 2,30 --- 13 13
Merijn Verdijk DAK A 3,10 --- 34 34
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS --- 0 0
Milo van Riel Spiridon A 1,85 --- 4 0
Noah Peeters Taxandria A DNS --- 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 2,65 --- 22 22
Rick van Dongen Scorpio A 2,75 --- 24 24
Roemer Struik DAK A 2,60 --- 20 0
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 --- ---
Ryan Heeren Spiridon A 2,45 --- 17 0
Ryan Jansen Scorpio A 3,25 --- 39 39
Sam Janssens Sprint a-pup 1 3,30 --- 40 40
Sam van Abeelen Taxandria A 2,45 --- 17 17
Scott van IJzendoorn Spiridon A 1,60 --- 0 0
Sem van Boxtel Attila A1 1,80 --- 3 0
Sepp Knippels DAK A 2,45 --- 17 0
Sigge Stolte Scorpio A DNS --- 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 --- ---
Sjoerd Schets Scorpio A 2,90 --- 29 29
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 --- ---
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 2,95 --- 30 30
Stijn Maarschalk Scorpio A 2,30 --- 13 0
Stijn Barends Taxandria A 0,75 --- 0 0
Sverre Handor Sprint a-pup 2 3,20 --- 37 37
Thijs Picokrie Attila A1 2,30 --- 13 13
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS --- 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 3,10 --- 34 0
Tom van Breda Sprint a-pup 1 2,90 --- 29 29
Tom van Es Sprint a-pup 1 3,15 --- 36 36
Ton Rozenbrand ACW A 2,60 --- 20 20
Vigo Maljaars Scorpio A 2,75 --- 24 0
Yair Herz Sprint a-pup 1 3,40 --- 43 43

Uitslagen Meisjes Pupil A Polsstokverspringen

Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
Aimee Rynart Sprint a-pup 4 2,25 --- 14 14
Anna van Langevelde Sprint a-pup 3 2,35 --- 17 17
Anne van Kempen Attila A1 1,85 --- 5 0
Anne Smits DAK A 2,35 --- 17 0
Anouk Andeweg Spiridon A 3,00 --- 36 36
Anouk van Jeveren Scorpio A 3,00 --- 36 36
Aurelia Davis Sprint a-pup 2 2,95 --- 34 0
Ayaan Omer Ige Taxandria A 1,85 --- 5 0
Bente Meijer Attila A1 DNS --- 0 0
Benthe Van Laarhoven ACW A 2,00 --- 8 8
Britt de Leeuw Sprint a-pup 2 3,00 --- 36 0
Daantje Janssens Sprint a-pup 3 2,65 --- 25 25
Dane van Mansum Sprint a-pup 3 DNS --- 0 0
Danique Bergman Attila A1 2,50 --- 21 21
Elise Van Iersel ACW A DNS --- 0 0
Emma Ardon Attila A2 3,40 --- 50 0
Eva Koning Sprint a-pup 4 2,20 --- 13 13
Eva-Lin Mertens DAK A 2,55 --- 22 22
Femke Gijzen Sprint a-pup 4 2,15 --- 11 0
Fenna Dudok Scorpio A 2,35 --- 17 0
Floor Verhoeven Attila A2 3,40 --- 50 0
Ifelunwa Igwala Attila A2 4,50 --- 93 93
Inge Kribbe Attila A1 1,95 --- 7 0
Iris Mackenbach Sprint a-pup 4 2,20 --- 13 13
Jhiti de Rooij Attila A1 1,75 --- 3 0
Joss Ruedisueli Sprint a-pup 2 3,30 --- 46 46
Juul de Reijdt Sprint a-pup 3 2,55 --- 22 22
Lieke Heeren Sprint a-pup 4 2,40 --- 18 18
Lieve Schoof Attila A2 1,80 --- 4 0
Lieve Feber Sprint a-pup 3 2,20 --- 13 0
Linne van ...epstraten Sprint a-pup 3 2,30 --- 15 0
Lizzy Corsten Attila A1 2,25 --- 14 14
Loïs Drent Sprint a-pup 2 3,15 --- 41 0
Lotte Withaar Spiridon A 2,85 --- 31 31
Lotte van Ham Sprint a-pup 2 3,30 --- 46 46
Lotte Griep Scorpio A 1,95 --- 7 0
Luka Harahap Attila A2 4,50 --- 93 93
Luna Faas Sprint a-pup 2 2,85 --- 31 0
Madelief ...an Amstel Sprint a-pup 4 1,95 --- 7 0
Marit Schapendonk Attila A2 3,20 --- 43 0
Meike van Ravenstein ACW A 2,60 --- 24 24
Nina Groffen Sprint a-pup 3 1,40 --- 0 0
Noëlle Schalk Spiridon A 2,70 --- 27 27
Nora Buijs Attila A2 3,50 --- 54 54
Noralie Dieleman Attila A1 2,25 --- 14 14
Nynke Verweij DAK A 2,55 --- 22 22
Pien de Geest Scorpio A 2,45 --- 19 0
Roos van der Gracht Sprint a-pup 4 2,05 --- 9 0
Sam de Vaan Taxandria A 3,45 --- 52 52
Sarah Buijs Sprint a-pup 3 DNS --- 0 0
Silkie Graafmans Spiridon A 3,40 --- 50 50
Sophie Willaert Taxandria A 2,10 --- 10 10
Stella Stroober Sprint a-pup 3 2,35 --- 17 17
Tess de Ronde ACW A 2,95 --- 34 34
Tessa de Jong Attila A1 1,70 --- 2 0
Wiesje Keij Sprint a-pup 4 2,35 --- 17 17
Ylva den Heijer Sprint a-pup 3 2,55 --- 22 22
  • Jongens Pupil A
  • Meisjes Pupil A