Uitslagen Jongens Pupil A Meters maken

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 1100,00 --- 24 0
Daan van der Made Scorpio A 1425,00 --- 56 0
David van Laerhoven Taxandria A 1225,00 --- 35 35
Edwin Van...r Heijden DAK A 1150,00 --- 29 0
Enzo Eijsermans Attila A1 1325,00 --- 45 45
Giel Fitters Attila A2 1275,00 --- 40 0
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 1225,00 --- 35 0
Ivo van der Spek Spiridon A 1025,00 --- 19 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 1150,00 --- 29 0
Jesse van Humbeeck ACW A 1300,00 --- 43 0
Jonas Vos DAK A DNS --- 0 0
Joris Brink Sprint a-pup 1 1400,00 --- 54 54
Jorn Stommels DAK A 1300,00 --- 43 43
Kjell Kivit Spiridon A 1325,00 --- 45 0
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 1475,00 --- 62 62
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 1600,00 --- 78 78
Luuk van der Horst Taxandria A 1250,00 --- 38 38
Mark van de Ven ACW A 1375,00 --- 51 51
Merijn Verdijk DAK A 1300,00 --- 43 0
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS --- 0 0
Milo van Riel Spiridon A 1025,00 --- 19 0
Noah Peeters Taxandria A DNS --- 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 1250,00 --- 38 38
Rick van Dongen Scorpio A 1450,00 --- 59 59
Roemer Struik DAK A 1500,00 --- 65 65
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 1225,00 --- 35 0
Ryan Heeren Spiridon A 1600,00 --- 78 78
Ryan Jansen Scorpio A 1350,00 --- 48 0
Sam Janssens Sprint a-pup 1 1525,00 --- 68 68
Sam van Abeelen Taxandria A 1325,00 --- 45 45
Scott van IJzendoorn Spiridon A 1275,00 --- 40 0
Sem van Boxtel Attila A1 1325,00 --- 45 45
Sepp Knippels DAK A 1200,00 --- 33 0
Sigge Stolte Scorpio A DNS --- 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 1300,00 --- 43 43
Sjoerd Schets Scorpio A 1350,00 --- 48 0
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 1300,00 --- 43 43
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 1200,00 --- 33 0
Stijn Maarschalk Scorpio A 1450,00 --- 59 59
Stijn Barends Taxandria A 1200,00 --- 33 0
Sverre Handor Sprint a-pup 2 1300,00 --- 43 0
Thijs Picokrie Attila A1 1275,00 --- 40 0
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS --- 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 1425,00 --- 56 56
Tom van Breda Sprint a-pup 1 1275,00 --- 40 0
Tom van Es Sprint a-pup 1 1350,00 --- 48 48
Ton Rozenbrand ACW A 1475,00 --- 62 62
Vigo Maljaars Scorpio A 1450,00 --- 59 59
Yair Herz Sprint a-pup 1 1225,00 --- 35 0

Uitslagen Meisjes Pupil A Meters maken

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Aimee Rynart Sprint a-pup 4 1225,00 --- 41 41
Anna van Langevelde Sprint a-pup 3 DNS --- 0 0
Anne van Kempen Attila A1 1225,00 --- 41 41
Anne Smits DAK A 1350,00 --- 55 55
Anouk Andeweg Spiridon A 1450,00 --- 68 68
Anouk van Jeveren Scorpio A 1425,00 --- 65 65
Aurelia Davis Sprint a-pup 2 1450,00 --- 68 68
Ayaan Omer Ige Taxandria A 1025,00 --- 22 0
Bente Meijer Attila A1 DNS --- 0 0
Benthe Van Laarhoven ACW A 1125,00 --- 31 0
Britt de Leeuw Sprint a-pup 2 1275,00 --- 46 0
Daantje Janssens Sprint a-pup 3 400,00 --- 0 0
Dane van Mansum Sprint a-pup 3 DNS --- 0 0
Danique Bergman Attila A1 1150,00 --- 33 0
Elise Van Iersel ACW A DNS --- 0 0
Emma Ardon Attila A2 DNS --- 0 0
Eva Koning Sprint a-pup 4 1225,00 --- 41 41
Eva-Lin Mertens DAK A 1250,00 --- 43 43
Femke Gijzen Sprint a-pup 4 1325,00 --- 52 52
Fenna Dudok Scorpio A 1325,00 --- 52 0
Floor Verhoeven Attila A2 1225,00 --- 41 41
Ifelunwa Igwala Attila A2 1300,00 --- 49 49
Inge Kribbe Attila A1 1200,00 --- 38 0
Iris Mackenbach Sprint a-pup 4 1175,00 --- 35 0
Jhiti de Rooij Attila A1 1200,00 --- 38 0
Joss Ruedisueli Sprint a-pup 2 1350,00 --- 55 55
Juul de Reijdt Sprint a-pup 3 1425,00 --- 65 65
Lieke Heeren Sprint a-pup 4 1275,00 --- 46 46
Lieve Schoof Attila A2 1225,00 --- 41 41
Lieve Feber Sprint a-pup 3 1200,00 --- 38 0
Linne van ...epstraten Sprint a-pup 3 1250,00 --- 43 43
Lizzy Corsten Attila A1 1275,00 --- 46 46
Loïs Drent Sprint a-pup 2 DNS --- 0 0
Lotte Withaar Spiridon A 1350,00 --- 55 55
Lotte van Ham Sprint a-pup 2 1425,00 --- 65 65
Lotte Griep Scorpio A 1450,00 --- 68 68
Luka Harahap Attila A2 1225,00 --- 41 0
Luna Faas Sprint a-pup 2 DNS --- 0 0
Madelief ...an Amstel Sprint a-pup 4 1400,00 --- 62 62
Marit Schapendonk Attila A2 900,00 --- 12 0
Meike van Ravenstein ACW A 1500,00 --- 75 75
Nina Groffen Sprint a-pup 3 1500,00 --- 75 75
Noëlle Schalk Spiridon A 1425,00 --- 65 65
Nora Buijs Attila A2 1250,00 --- 43 43
Noralie Dieleman Attila A1 1150,00 --- 33 0
Nynke Verweij DAK A 1325,00 --- 52 52
Pien de Geest Scorpio A 1325,00 --- 52 0
Roos van der Gracht Sprint a-pup 4 1125,00 --- 31 0
Sam de Vaan Taxandria A 1250,00 --- 43 43
Sarah Buijs Sprint a-pup 3 1200,00 --- 38 0
Silkie Graafmans Spiridon A 1475,00 --- 72 72
Sophie Willaert Taxandria A 1075,00 --- 26 0
Stella Stroober Sprint a-pup 3 1250,00 --- 43 43
Tess de Ronde ACW A 1300,00 --- 49 49
Tessa de Jong Attila A1 1225,00 --- 41 41
Wiesje Keij Sprint a-pup 4 1225,00 --- 41 0
Ylva den Heijer Sprint a-pup 3 1400,00 --- 62 62

Uitslagen Pupil B/C/mini Meters maken

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber van Gurp MPB - Attila BC2 825,00 --- 43 43
Anna Timmers MPB - Spiridon BC 875,00 --- 51 51
Anne Heijnen MPC - Sprint BC3 950,00 --- 83 83
Annelinde van Elsen MPC - Taxandria BC1 675,00 --- 27 0
Anouk Rutjes MPMini - Atledo / Scorpio BC 850,00 --- 77 77
Bas Guikink JPB - Sprint BC2 875,00 --- 46 0
Benjamin Wolvekamp JPC - Spiridon BC 900,00 --- 61 61
Benthe Leermakers MPC - Taxandria BC1 750,00 --- 40 40
Boris Griep JPC - Atledo / Scorpio BC 925,00 --- 66 66
Cas Cornelissen JPMini - Atledo / Scorpio BC 725,00 --- 40 0
Casper van den Akker JPC - Taxandria Pup BC2 825,00 --- 46 46
Coen Kuijs JPC - DAK BC 750,00 --- 34 0
Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria BC1 675,00 --- 35 0
Dario Ehrismann JPB - Scorpio BC1 950,00 --- 59 59
Dasha Lauffer MPB - Atledo / Scorpio BC 800,00 --- 39 0
Dirk Lorkeers JPB - Sprint BC2 950,00 --- 59 59
Djurre Zwerver JPC - Attila BC1 800,00 --- 42 0
Eef de Laat MPMini - DAK BC 750,00 --- 51 0
Elien Smits MPB - DAK BC 1000,00 --- 75 75
Eline van Kempen MPB - Attila BC1 825,00 --- 43 43
Elizabeth van Gils MPB - Scorpio BC1 825,00 --- 43 0
Elyse Schoonen MPC - Attila BC1 825,00 --- 54 54
Emma Gitz MPB - Attila BC1 850,00 --- 47 47
Emma van der Pas MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 47
Emma Krijnen MPMini - Sprint BC1 725,00 --- 46 0
Erin Rullens MPC - Spiridon BC 800,00 --- 49 49
Esther Cornelissen MPC - DAK BC 625,00 --- 20 0
Eva Maessen MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 0
Fabian Schouten JPB - Scorpio BC1 900,00 --- 50 50
Faylinn Jansen MPC - Atledo / Scorpio BC 900,00 --- 71 71
Femke Timmermans MPB - Attila BC1 775,00 --- 35 0
Femke Nooten MPB - Scorpio BC1 DNS --- 0 0
Fenn Oerlemans JPMini - Atledo / Scorpio BC 800,00 --- 56 0
Fenna Winkel MPB - Sprint BC4 1000,00 --- 75 75
Fenne van Heist MPC - DAK BC 825,00 --- 54 54
Finn Ardon JPC - Attila BC1 825,00 --- 46 46
Floris Dieleman JPC - Attila BC2 750,00 --- 34 0
Floris de Zwart JPB - Scorpio BC1 850,00 --- 42 0
Ghislaine Schalk MPB - Spiridon BC 850,00 --- 47 0
Gijs Huijben JPB - Sprint BC2 800,00 --- 35 0
Hidde Struik JPC - DAK BC 1000,00 --- 82 82
Huub Kuyvenhoven JPB - Sprint BC2 925,00 --- 55 0
Ilse van Beers MPC - Taxandria Pup BC2 725,00 --- 35 0
Isis van de Water MPB - DAK BC 725,00 --- 28 0
Jade van de Rest MPC - Sprint BC3 850,00 --- 60 60
Jana Baetens MPC - Attila BC2 725,00 --- 35 0
Janne Smits MPMini - Sprint BC3 750,00 --- 51 0
Jasper Buschman JPB - Scorpio BC1 950,00 --- 59 59
Jelle Kreeft JPC - Spiridon BC 775,00 --- 38 0
Jelske Schets MPB - Scorpio BC1 875,00 --- 51 51
Jens van Tetering JPMini - Atledo / Scorpio BC 825,00 --- 62 0
Jimmy Schoofs JPMini - Attila BC2 DNS --- 0 0
Jip Dol JPC - Sprint BC1 900,00 --- 61 61
Julia Willaert MPC - Taxandria Pup BC2 725,00 --- 35 0
Julian de Prieëlle JPB - Sprint BC2 875,00 --- 46 0
Julian Hoondert JPB - Taxandria Pup BC2 900,00 --- 50 50
Julie Kleppe MPC - Taxandria Pup BC2 875,00 --- 65 65
Juul Jonas MPB - Attila BC2 800,00 --- 39 39
Kilan Goddijn JPB - Sprint BC2 950,00 --- 59 59
Koen van Gestel JPMini - DAK BC 800,00 --- 56 56
Lars Barends JPC - Taxandria BC1 400,00 --- 0 0
Laure van Nunen MPB - Sprint BC4 750,00 --- 31 0
Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio BC1 850,00 --- 47 0
Lieve Stoffelsen MPC - Sprint BC3 825,00 --- 54 54
Lisa Kuijsters MPC - Attila BC1 825,00 --- 54 54
Liv Jansen MPB - Attila BC2 675,00 --- 21 0
Loek Graafmans JPC - Spiridon BC 975,00 --- 76 76
Lukas Kok JPB - Sprint BC2 950,00 --- 59 59
Lukas van ... Heijkant JPB - Taxandria BC1 875,00 --- 46 46
Lukas Kegler JPMini - Sprint BC3 775,00 --- 51 0
Luuk Daniel JPC - Spiridon BC 900,00 --- 61 61
Luuk Verbeek JPC - Sprint BC1 900,00 --- 61 0
Lynn van Beers MPC - Attila BC1 625,00 --- 20 0
Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria BC1 900,00 --- 71 71
Marit Geurts MPB - DAK BC 750,00 --- 31 0
Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Pup BC2 750,00 --- 40 40
Max Verschoor JPC - DAK BC 850,00 --- 51 51
Merijn Van der Veek JPB - ACW A 1100,00 --- 89 89
Mika van Rooij JPC - Taxandria Pup BC2 800,00 --- 42 42
Miles Harahap JPB - Attila BC2 950,00 --- 59 59
Milou van den Broek MPMini - Attila BC2 700,00 --- 40 40
Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio BC1 925,00 --- 60 60
Myrthe Belt MPC - Sprint BC3 800,00 --- 49 0
Nadya Lauffer MPC - Atledo / Scorpio BC 950,00 --- 83 83
Naimah de Wind MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 47
Niels Hermans JPC - Sprint BC1 900,00 --- 61 61
Nienke Dobbelaar MPC - Attila BC2 650,00 --- 23 0
Noah Paunussa JPC - Atledo / Scorpio BC 925,00 --- 66 66
Noor Faas MPC - Sprint BC3 950,00 --- 83 83
Nore Stroober MPMini - Sprint BC1 800,00 --- 63 63
Olivia Lauff JPC - Atledo / Scorpio BC 850,00 --- 51 0
Ot Jansen JPC - Sprint BC1 900,00 --- 61 61
Puck van Gils MPC - Sprint BC3 DNS --- 0 0
Puk de Laat MPC - DAK BC 750,00 --- 40 0
Rens Schoonman JPC - Taxandria Pup BC2 700,00 --- 27 0
Renske van de Corput MPC - Sprint BC3 800,00 --- 49 0
Rogier Gitz JPMini - Attila BC2 825,00 --- 62 62
Roza Willemen MPB - Sprint BC4 1025,00 --- 81 81
Ruben Cranenburg JPC - Attila BC1 750,00 --- 34 0
Ryan Bouman JPB - DAK BC 725,00 --- 25 0
Sam Hofmans MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 0
Sara Mauro MPC - Attila BC2 DNS --- 0 0
Selin Hendriks MPB - Sprint BC4 750,00 --- 31 0
Senne van de Rest JPMini - Sprint BC3 800,00 --- 56 56
Sep Jansen JPMini - Attila BC1 675,00 --- 31 0
Sigrid Willems MPC - Taxandria BC1 750,00 --- 40 40
Silke Israel MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 47
Sjoerd Bastiaans JPB - Sprint BC2 1025,00 --- 73 73
Sofie Buijs MPMini - Sprint BC1 750,00 --- 51 0
Sophy Naafs MPB - Spiridon BC 825,00 --- 43 0
Stan van Gestel JPB - DAK BC 850,00 --- 42 0
Sterre Dijkstra MPB - Scorpio BC1 850,00 --- 47 0
Stijn Knippels JPMini - DAK BC 625,00 --- 23 0
Ted Houtepen JPB - Sprint BC2 825,00 --- 39 0
Thijmen Kegler JPB - Sprint BC2 950,00 --- 59 59
Thijs Rodenburg JPC - Attila BC2 775,00 --- 38 0
Thomas Klunder JPC - Sprint BC1 DNS --- 0 0
Tijmen Rotte JPC - Sprint BC1 750,00 --- 34 0
Tijn Janssens JPC - Sprint BC1 1025,00 --- 88 88
Tom Kula JPC - Atledo / Scorpio BC 825,00 --- 46 0
Vince van Esch JPMini - Taxandria BC1 DNS --- 0 0
Vive van Wijk MPMini - Taxandria BC1 750,00 --- 51 51
Ward Morelissen JPC - Sprint BC1 DNS --- 0 0
Wilbert van den Burg JPC - Spiridon BC 800,00 --- 42 0
Wouter Pels JPC - Attila BC1 650,00 --- 20 0
Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Pup BC2 775,00 --- 35 0