Uitslagen Jongens Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joseph de ...f Adepeju AV Atverni 32,87 --- 476
2 Casper van Tuijl Almere `81 31,10 --- 457
3 Simon Mol Almere `81 30,13 --- 446
4 Koen van Zandwijk AV Atverni 29,64 --- 440
5 Djorden Andrea Triathlon 29,15 --- 434
6 Lars Molenkamp Almere `81 28,78 --- 430
7 Arvid Jansons Triathlon 28,32 --- 425
8 Luciano va...en Heuvel Almere `81 26,49 --- 403
9 Dimitri Nas Almere `81 26,36 --- 401
10 Bo Schraven Almere `81 25,85 --- 395
11 Bram van Van Arkel Almere `81 24,80 --- 381
12 Sam van Burgsteden Triathlon 24,08 --- 372
13 Pepijn Kop Almere `81 24,07 --- 372
14 Kristan Otten Almere `81 23,67 --- 367
15 Daan van Rooijen AV Atverni 23,42 --- 364
16 Nathan Houwaard Triathlon 22,87 --- 357
17 Marcello v...en Heuvel Almere `81 21,43 --- 337
18 Max Sprenkels Almere `81 20,77 --- 328
19 Levi van Ramselaar AV Zeewolde 20,10 --- 319
20 Senna Heijl Almere `81 19,69 --- 313
21 Mike van Doorn AV Atverni 19,42 --- 309
22 Raoul de Roder AV Zeewolde 19,39 --- 309
23 Mathijs Haitsma Triathlon 19,17 --- 306
24 Ivo Zoomer Triathlon 18,63 --- 298
25 Senna Kampinga AV Zeewolde 18,40 --- 294
26 Joost Berkhof Triathlon 17,81 --- 286
27 Siebe Westerhof AV Zeewolde 17,67 --- 284
28 Jorell Hep Triathlon 17,00 --- 274
29 Milan Emo AV Atverni 15,95 --- 257
30 Jayden Noorlander AV Atverni 15,34 --- 247
31 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 15,17 --- 245
32 Jari van der Voorn AV Zeewolde 13,89 --- 224
33 Simon Lodewijk AV Zeewolde 13,39 --- 215
34 David Nijdam AV Nijkerk 13,25 --- 213
35 Simon Raat Triathlon 12,65 --- 202

Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lucas Scheepers Almere `81 22,99 --- 358
2 Floris van Tuijl Almere `81 20,05 --- 318
3 Wessel Meskers Almere `81 17,66 --- 283
4 Thijmen N...enhuijsen AV Atverni 16,68 --- 269
5 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 15,73 --- 254
6 Tygo Ridderbos Almere `81 15,47 --- 250
7 Jelle Noorlander Triathlon 15,40 --- 248
8 Nariño Renfurm Almere `81 15,39 --- 248
9 Rens Kelder Triathlon 15,06 --- 243
10 Sven van der Bij AV Zeewolde 14,52 --- 234
11 Jos Lozeman AV Nijkerk 14,36 --- 231
12 Bram Goossens AV Atverni 14,16 --- 228
13 Tom Zwaan Almere `81 13,93 --- 224
14 Jasper van de Grift Almere `81 13,49 --- 217
15 Rico Meijer AV Atverni 12,31 --- 196
16 Koen Rijkers Triathlon 12,06 --- 192
17 Milon Tonus AV Nijkerk 10,96 --- 171
18 Wessel Schuller Triathlon 10,76 --- 167
19 Niklas Sanders AV Atverni 10,22 --- 157
20 Thobian Van As Triathlon 10,14 --- 155
21 Satria Jansen Triathlon 10,12 --- 155
22 Sjoerd Kil Almere `81 9,85 --- 149
23 Benjamin Gotte Triathlon 9,83 --- 149
24 Mads Hol AV Atverni 9,35 --- 139
25 Pepijn Holm Triathlon 8,57 --- 123
26 Maurizio Barni AV Atverni 7,53 --- 100
27 Jens Werner Triathlon 6,64 --- 79
28 Diogo van den Berg AV Atverni 5,67 --- 54

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Beau van Van Balen Almere `81 24,90 --- 383
2 Rik Willemse AV Nijkerk 20,28 --- 321
3 Sami Benali AV Atverni 17,76 --- 285
4 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 17,09 --- 275
5 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 15,72 --- 254
6 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 15,15 --- 244
7 Jaron Hamoen AV Zeewolde 14,85 --- 240
8 Mathijs Bakker Almere `81 14,34 --- 231
9 Ot Glas AV Atverni 13,12 --- 210
10 Jarik Smit AV Zeewolde 12,67 --- 202
11 Johannes Hegeman AV Nijkerk 12,60 --- 201
12 Lennart van Drie AV Nijkerk 12,01 --- 191
13 Luuk van Burgsteden Triathlon 12,00 --- 190
14 Faraay Kolf AV Atverni 11,98 --- 190
15 Ralph Schulting AV Zeewolde 11,86 --- 188
16 Silvan van Hussel AV Nijkerk 11,32 --- 178
17 Finn Hart AV Zeewolde 11,18 --- 175
18 Jop van den Hoorn Triathlon 10,88 --- 170
19 Justin van Dam AV Zeewolde 10,77 --- 168
20 Aram de Coninck Almere `81 10,58 --- 164
21 Mick Frerix Triathlon 10,53 --- 163
22 Zyon Kolf AV Atverni 10,45 --- 161
23 Nathan Rinkel AV Zeewolde 10,41 --- 161
24 Shane Benjamin Almere `81 10,12 --- 155
25 Liam Vega Almere `81 9,65 --- 145
26 Bjorn Klein AV Zeewolde 9,52 --- 143
27 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 9,47 --- 142
28 Floris van Baar AV Atverni 9,19 --- 136
29 Tycho van Hussel AV Nijkerk 8,05 --- 111
30 Daan Jansen AV Zeewolde 7,58 --- 101

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fleur Dirks Almere `81 35,62 --- 506
2 Shantell Egbon Almere `81 31,61 --- 462
3 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 26,32 --- 400
4 Pleun van Raaij Almere `81 25,98 --- 396
5 Marith Scherpenberg Almere `81 25,40 --- 389
6 Berber Schaap AV Zeewolde 24,70 --- 380
7 Iza de Waal Almere `81 22,58 --- 353
8 Merel Veltman Almere `81 22,50 --- 352
9 Esmee Weber Almere `81 22,45 --- 351
10 Senna Vroemen Triathlon 22,00 --- 345
11 Ruby Tol Almere `81 21,95 --- 344
12 Anissa Toumi Triathlon 21,89 --- 344
13 Karin de Wit AV Atverni 21,09 --- 333
14 Maaike Noyons Almere `81 20,30 --- 322
15 Alyssa Kuijsten Almere `81 20,18 --- 320
16 Danne Teeuwisse Triathlon 19,96 --- 317
17 LInde Grimm Triathlon 19,69 --- 313
18 Jewel Monden Almere `81 18,27 --- 293
19 Joyce Bakker Schut Triathlon 17,36 --- 279
20 Janni Broersma AV Atverni 17,14 --- 276
21 Elieke Kars AV Zeewolde 16,99 --- 273
22 Merel van Kooten Triathlon 16,97 --- 273
23 Khia Kortstam AV Zeewolde 15,34 --- 247
24 Agatha Nijman AV Atverni 15,09 --- 243
25 Silke van de Grint Triathlon 13,00 --- 208
26 Indyra Jonkers Triathlon 12,73 --- 204
27 Sofia Segers Triathlon 12,53 --- 200
28 Dante van ...r Heijden Almere `81 12,25 --- 195
29 Lieke Bakker Triathlon 11,83 --- 187
30 Nora Stemerding Triathlon 11,56 --- 182
31 Bente Booij AV Atverni 11,53 --- 182
32 Nikki Bruin AV Atverni 9,09 --- 134

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kyra van der Meer Triathlon 18,77 --- 300
2 Carmen Lijzenga Triathlon 17,91 --- 287
3 Ilse Traa AV Atverni 17,73 --- 285
4 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 17,41 --- 280
5 Tanisha Haakmat Almere `81 16,30 --- 263
6 Lieve Kroon Almere `81 15,69 --- 253
7 Elisha Egbon Almere `81 15,12 --- 244
8 Michelle Fajkovic Almere `81 13,01 --- 208
9 Louise Staartjes Almere `81 12,77 --- 204
10 Jolie Minnée Triathlon 12,61 --- 201
11 Berrit Roex Triathlon 12,16 --- 193
12 Nina Oudt Almere `81 12,00 --- 190
13 Eva Van Der Linden Triathlon 11,78 --- 186
14 Indy Broer Triathlon 11,70 --- 185
15 Sasha Smink Triathlon 11,55 --- 182
16 Naomi Labrijn Almere `81 11,32 --- 178
17 Micha Waterval Almere `81 10,98 --- 172
18 Jinte Jonker Triathlon 10,03 --- 153
19 Laurenne v... den Berg Almere `81 9,79 --- 148
20 Noor Lassing Triathlon 9,77 --- 148
21 Damaris van Berkel AV Zeewolde 9,42 --- 141
22 Yfke de Bock Almere `81 8,97 --- 131
23 Emma Sprenkels Almere `81 7,14 --- 91

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evi de Wit AV Nijkerk 17,46 --- 280
2 Nikki Vroemen Triathlon 13,81 --- 222
3 Mette Wiggers Triathlon 12,13 --- 193
4 Inaya Yahyaoui Almere `81 11,16 --- 175
5 Jade Broer Triathlon 10,82 --- 168
6 Romy Bendanon Triathlon 10,28 --- 158
7 Noa Valerius Almere `81 10,21 --- 157
8 Renée Rijnja Triathlon 10,18 --- 156
9 Noa Zoomer Triathlon 9,56 --- 144
10 Iris van Eerde AV Zeewolde 9,50 --- 142
11 Inge Kleijs AV Atverni 9,47 --- 142
12 Julia Zwaan Almere `81 9,32 --- 139
13 Jiska Stockschen Almere `81 9,29 --- 138
14 Lana Konings AV Atverni 8,21 --- 115
15 Anouk Bakker Triathlon 8,18 --- 114
16 Widayanti Feryanto Almere `81 8,05 --- 111
17 Fleur Emo AV Atverni 7,93 --- 109
18 Maaike Alofs AV Zeewolde 7,86 --- 107
18 Roos de Kleer AV Zeewolde 7,86 --- 107
20 Elise van Doorn AV Atverni 7,84 --- 107
21 Isabelle Misset Triathlon 7,67 --- 103
22 Rosalie Kriek AV Zeewolde 7,28 --- 94
23 Isolde Bisschop Triathlon 6,76 --- 82
24 Mayke van Lieshout Triathlon 6,55 --- 76