Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Araya Wolfs AV Zeewolde 3,91 --- 500
2 Riley Plet Almere `81 3,77 --- 472
3 Julian Kwakman Triathlon 3,67 --- 452
4 Jonathan van Lien AV Zeewolde 3,64 --- 446
5 Tobias Scheepers Almere `81 3,49 --- 416
6 Denzel Arduin Almere `81 3,45 --- 408
7 Max Rijkers Triathlon 3,38 --- 394
8 Finn Hol AV Atverni 3,34 --- 386
9 Rick Snijder Triathlon 3,32 --- 382
10 Jelle Dogger Almere `81 3,27 --- 372
11 Wouter van Dorst Triathlon 3,25 --- 368
12 Ivar Kleuver Almere `81 3,23 --- 364
13 Pascal Ekelmans Almere `81 3,21 --- 360
13 Jumyro Mijnals Almere `81 3,21 --- 360
15 Jordan Sang-A-Jong Almere `81 3,16 --- 350
16 Morris Meyjes Almere `81 3,14 --- 346
16 Kariim Hammadi AV Atverni 3,14 --- 346
18 Maxx Bogaert Almere `81 3,05 --- 328
18 Luc de Wit AV Nijkerk 3,05 --- 328
18 Aaron Bos AV Zeewolde 3,05 --- 328
21 Benaiah Bergwijn AV Atverni 3,04 --- 326
22 Nordin Steen AV Nijkerk 3,03 --- 324
23 Finn van der Es AV Zeewolde 2,96 --- 310
24 Senna Plasschaert Almere `81 2,94 --- 306
25 Micha Castillion Almere `81 2,92 --- 302
25 Thibo Werts Triathlon 2,92 --- 302
27 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 2,90 --- 298
28 Jim Bernasco Triathlon 2,87 --- 292
29 Kaj Konings AV Atverni 2,85 --- 288
29 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 2,85 --- 288
31 Jonah Pronk AV Atverni 2,81 --- 280
32 Boaz Cremers Triathlon 2,80 --- 278
32 Niels Sterk AV Atverni 2,80 --- 278
34 Boris Hermsen AV Atverni 2,79 --- 276
35 Jamie de Droog Almere `81 2,75 --- 268
35 Levi Wever Almere `81 2,75 --- 268
37 Julian Kriek AV Zeewolde 2,65 --- 248
38 Jonas Rijnberg Triathlon 2,62 --- 242
39 Wouter Sanders Almere `81 2,58 --- 234
40 Levi Relyveld AV Atverni 2,53 --- 224
41 Stijn Beverwijk Triathlon 2,52 --- 222
42 Stijn van Bekkum Triathlon 2,46 --- 210
42 Jorne van Mildert AV Atverni 2,46 --- 210
44 Roger Kho Almere `81 2,43 --- 204
45 Matthijs Verrips AV Atverni 2,27 --- 172
46 Reinier Kho Almere `81 1,94 --- 106

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Djorden Andrea Triathlon 3,81 --- 480
2 Joseph de ...f Adepeju AV Atverni 3,79 --- 476
3 Bram van Van Arkel Almere `81 3,63 --- 444
4 Casper van Tuijl Almere `81 3,58 --- 434
5 Lars Molenkamp Almere `81 3,51 --- 420
5 Jari van der Voorn AV Zeewolde 3,51 --- 420
7 Jorell Hep Triathlon 3,46 --- 410
8 Arvid Jansons Triathlon 3,43 --- 404
9 Koen van Zandwijk AV Atverni 3,41 --- 400
10 Simon Mol Almere `81 3,40 --- 398
10 Senna Heijl Almere `81 3,40 --- 398
12 Daan van Rooijen AV Atverni 3,30 --- 378
13 Mathijs Haitsma Triathlon 3,29 --- 376
14 Bo Schraven Almere `81 3,28 --- 374
15 Marcello v...en Heuvel Almere `81 3,26 --- 370
15 Max Sprenkels Almere `81 3,26 --- 370
17 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 3,25 --- 368
18 Nathan Houwaard Triathlon 3,20 --- 358
19 Senna Kampinga AV Zeewolde 3,19 --- 356
20 Joost Berkhof Triathlon 3,18 --- 354
21 Raoul de Roder AV Zeewolde 3,17 --- 352
22 Luciano va...en Heuvel Almere `81 3,14 --- 346
23 Kristan Otten Almere `81 3,11 --- 340
23 Levi van Ramselaar AV Zeewolde 3,11 --- 340
25 Jayden Noorlander AV Atverni 3,07 --- 332
26 Pepijn Kop Almere `81 3,04 --- 326
27 Sam van Burgsteden Triathlon 3,02 --- 322
28 Mike van Doorn AV Atverni 2,92 --- 302
29 Siebe Westerhof AV Zeewolde 2,90 --- 298
30 Milan Emo AV Atverni 2,80 --- 278
31 Ivo Zoomer Triathlon 2,75 --- 268
31 Thijmen va...Loevezijn AV Zeewolde 2,75 --- 268
33 Dimitri Nas Almere `81 2,68 --- 254
33 David Nijdam AV Nijkerk 2,68 --- 254
35 Simon Lodewijk AV Zeewolde 2,61 --- 240
36 Simon Raat Triathlon 2,46 --- 210

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mick Frerix Triathlon 3,22 --- 362
2 Aram de Coninck Almere `81 2,99 --- 316
3 Beau van Van Balen Almere `81 2,98 --- 314
4 Rik Willemse AV Nijkerk 2,96 --- 310
5 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 2,94 --- 306
6 Shane Benjamin Almere `81 2,93 --- 304
7 Mathijs Bakker Almere `81 2,91 --- 300
8 Sami Benali AV Atverni 2,81 --- 280
9 Faraay Kolf AV Atverni 2,79 --- 276
10 Lennart van Drie AV Nijkerk 2,67 --- 252
11 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 2,66 --- 250
12 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 2,65 --- 248
13 Silvan van Hussel AV Nijkerk 2,64 --- 246
14 Zyon Kolf AV Atverni 2,63 --- 244
15 Luuk van Burgsteden Triathlon 2,57 --- 232
16 Johannes Hegeman AV Nijkerk 2,51 --- 220
16 Justin van Dam AV Zeewolde 2,51 --- 220
18 Bjorn Klein AV Zeewolde 2,49 --- 216
18 Jarik Smit AV Zeewolde 2,49 --- 216
20 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 2,41 --- 200
21 Floris van Baar AV Atverni 2,40 --- 198
22 Jaron Hamoen AV Zeewolde 2,36 --- 190
23 Liam Vega Almere `81 2,35 --- 188
24 Tycho van Hussel AV Nijkerk 2,32 --- 182
25 Nathan Rinkel AV Zeewolde 2,30 --- 178
26 Jop van den Hoorn Triathlon 2,28 --- 174
27 Ot Glas AV Atverni 2,24 --- 166
28 Ralph Schulting AV Zeewolde 2,01 --- 120
29 Daan Jansen AV Zeewolde 2,00 --- 118
30 Finn Hart AV Zeewolde 1,91 --- 100

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Blessin Uiterwijk Almere `81 4,20 --- 558
2 Laila Yahyaoui Almere `81 3,81 --- 480
3 Valerie Soesbergen AV Atverni 3,70 --- 458
4 Esmée Heesters Almere `81 3,60 --- 438
5 Vera Lutgendorp Almere `81 3,52 --- 422
5 Anouk Leguit Almere `81 3,52 --- 422
7 Bridget Smeink Almere `81 3,49 --- 416
8 Ris Snoeren AV Atverni 3,43 --- 404
9 Jikke van der Ploeg Triathlon 3,40 --- 398
10 Melinda Verbeek Almere `81 3,39 --- 396
10 Iris van Leuveren AV Nijkerk 3,39 --- 396
12 Amira Westhout Almere `81 3,35 --- 388
13 Marlieke Castelein Triathlon 3,27 --- 372
14 Evelien van de Grift Almere `81 3,20 --- 358
15 Zara Meerman Almere `81 3,19 --- 356
16 Amy Rebel Almere `81 3,18 --- 354
16 Maureen de Wit AV Atverni 3,18 --- 354
18 Isa Barends Almere `81 3,14 --- 346
19 Floortje Hendriks Almere `81 3,12 --- 342
19 Ciske Ramaker AV Zeewolde 3,12 --- 342
21 Ireen Stoter Triathlon 2,96 --- 310
21 Celina de Kogel AV Atverni 2,96 --- 310
23 Ereza Plochg Triathlon 2,94 --- 306
24 Aisha Valerius Almere `81 2,93 --- 304
24 Deborah Hendriks AV Atverni 2,93 --- 304
26 Lina Boulmalf Almere `81 2,89 --- 296
27 Yaara Munoz Almere `81 2,84 --- 286
28 Yara Delfgou AV Atverni 2,81 --- 280
29 Chiara Debije Almere `81 2,73 --- 264
30 Rania Belfdail Almere `81 2,63 --- 244
31 Robin Rijnja Triathlon 2,55 --- 228
32 Kiki Lamers Triathlon 2,54 --- 226
33 Fenne van Leuveren AV Atverni 2,52 --- 222
34 Jasmijn va...der Vinne Triathlon 2,43 --- 204
35 Sidney van Hemert Almere `81 2,40 --- 198
36 Carlijn Teeuwen AV Zeewolde 2,10 --- 138
37 Lutein Bisschop Triathlon 2,08 --- 134

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 4,08 --- 534
2 Shantell Egbon Almere `81 4,00 --- 518
3 Anissa Toumi Triathlon 3,93 --- 504
4 Maaike Noyons Almere `81 3,79 --- 476
4 Iza de Waal Almere `81 3,79 --- 476
6 Ruby Tol Almere `81 3,75 --- 468
7 Fleur Dirks Almere `81 3,66 --- 450
8 Karin de Wit AV Atverni 3,61 --- 440
9 Dante van ...r Heijden Almere `81 3,60 --- 438
10 Joyce Bakker Schut Triathlon 3,54 --- 426
11 Merel Veltman Almere `81 3,52 --- 422
12 Senna Vroemen Triathlon 3,49 --- 416
13 Marith Scherpenberg Almere `81 3,43 --- 404
14 Janni Broersma AV Atverni 3,42 --- 402
15 Esmee Weber Almere `81 3,41 --- 400
15 Bente Booij AV Atverni 3,41 --- 400
17 Nora Stemerding Triathlon 3,32 --- 382
18 Alyssa Kuijsten Almere `81 3,30 --- 378
19 Berber Schaap AV Zeewolde 3,28 --- 374
20 Lieke Bakker Triathlon 3,26 --- 370
21 Elieke Kars AV Zeewolde 3,24 --- 366
22 Nikki Bruin AV Atverni 3,23 --- 364
23 Pleun van Raaij Almere `81 3,20 --- 358
24 Khia Kortstam AV Zeewolde 3,13 --- 344
25 Silke van de Grint Triathlon 3,09 --- 336
26 Agatha Nijman AV Atverni 3,07 --- 332
27 Sofia Segers Triathlon 3,03 --- 324
28 Danne Teeuwisse Triathlon 2,98 --- 314
29 LInde Grimm Triathlon 2,94 --- 306
30 Merel van Kooten Triathlon 2,90 --- 298
31 Jewel Monden Almere `81 2,79 --- 276
32 Indyra Jonkers Triathlon 2,66 --- 250
33 Naomi van Zeben AV Atverni 1,58 --- 34

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Iris van Eerde AV Zeewolde 3,03 --- 324
2 Widayanti Feryanto Almere `81 2,94 --- 306
3 Romy Bendanon Triathlon 2,86 --- 290
4 Mette Wiggers Triathlon 2,73 --- 264
5 Evi de Wit AV Nijkerk 2,68 --- 254
6 Nikki Vroemen Triathlon 2,65 --- 248
7 Roos de Kleer AV Zeewolde 2,62 --- 242
8 Jade Broer Triathlon 2,60 --- 238
9 Julia Zwaan Almere `81 2,57 --- 232
10 Jiska Stockschen Almere `81 2,53 --- 224
11 Rosalie Kriek AV Zeewolde 2,48 --- 214
12 Isolde Bisschop Triathlon 2,45 --- 208
13 Inaya Yahyaoui Almere `81 2,43 --- 204
14 Isabelle Misset Triathlon 2,39 --- 196
15 Noa Valerius Almere `81 2,38 --- 194
16 Inge Kleijs AV Atverni 2,33 --- 184
17 Fleur Emo AV Atverni 2,24 --- 166
18 Maaike Alofs AV Zeewolde 2,23 --- 164
19 Mayke van Lieshout Triathlon 2,22 --- 162
20 Elise van Doorn AV Atverni 2,00 --- 118
21 Noa Zoomer Triathlon 1,97 --- 112
22 Renée Rijnja Triathlon 1,87 --- 92
22 Lana Konings AV Atverni 1,87 --- 92