Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Beau van Van Balen Almere `81 2:13,05 --- 394
2 Zyon Kolf AV Atverni 2:15,97 --- 368
3 Sami Benali AV Atverni 2:16,86 --- 361
4 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 2:17,52 --- 355
5 Shane Benjamin Almere `81 2:21,64 --- 321
6 Silvan van Hussel AV Nijkerk 2:27,40 --- 277
7 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 2:29,66 --- 260
8 Jaron Hamoen AV Zeewolde 2:31,01 --- 251
9 Faraay Kolf AV Atverni 2:31,82 --- 245
10 Aram de Coninck Almere `81 2:32,21 --- 242
11 Mathijs Bakker Almere `81 2:34,74 --- 225
12 Jarik Smit AV Zeewolde 2:35,22 --- 222
13 Johannes Hegeman AV Nijkerk 2:35,31 --- 221
14 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 2:35,64 --- 219
15 Lennart van Drie AV Nijkerk 2:37,31 --- 208
16 Bjorn Klein AV Zeewolde 2:38,32 --- 202
17 Rik Willemse AV Nijkerk 2:39,02 --- 197
18 Jop van den Hoorn Triathlon 2:39,28 --- 196
19 Ot Glas AV Atverni 2:39,29 --- 196
20 Mick Frerix Triathlon 2:39,72 --- 193
21 Luuk van Burgsteden Triathlon 2:41,43 --- 182
22 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 2:42,45 --- 176
23 Liam Vega Almere `81 2:43,32 --- 171
24 Nathan Rinkel AV Zeewolde 2:43,80 --- 168
25 Daan Jansen AV Zeewolde 2:45,00 --- 161
26 Justin van Dam AV Zeewolde 2:48,48 --- 141
27 Ralph Schulting AV Zeewolde 2:49,47 --- 135
28 Floris van Baar AV Atverni 2:49,91 --- 133
29 Finn Hart AV Zeewolde 2:51,55 --- 124
30 Tycho van Hussel AV Nijkerk 3:13,78 --- 16

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Romy Bendanon Triathlon 2:15,29 --- 374
2 Iris van Eerde AV Zeewolde 2:22,99 --- 310
3 Inaya Yahyaoui Almere `81 2:30,46 --- 255
4 Mette Wiggers Triathlon 2:31,62 --- 247
5 Noa Valerius Almere `81 2:37,46 --- 207
6 Widayanti Feryanto Almere `81 2:37,67 --- 206
7 Jade Broer Triathlon 2:38,57 --- 200
8 Inge Kleijs AV Atverni 2:40,82 --- 186
9 Rosalie Kriek AV Zeewolde 2:42,20 --- 177
10 Evi de Wit AV Nijkerk 2:42,87 --- 173
11 Roos de Kleer AV Zeewolde 2:44,79 --- 162
12 Noa Zoomer Triathlon 2:50,41 --- 130
13 Nikki Vroemen Triathlon 2:51,79 --- 122
14 Julia Zwaan Almere `81 2:51,88 --- 122
15 Isabelle Misset Triathlon 2:52,66 --- 118
16 Isolde Bisschop Triathlon 2:52,86 --- 116
17 Elise van Doorn AV Atverni 2:53,54 --- 113
18 Fleur Emo AV Atverni 2:59,99 --- 80
19 Maaike Alofs AV Zeewolde 3:02,07 --- 70
20 Mayke van Lieshout Triathlon 3:03,90 --- 61
21 Lana Konings AV Atverni 3:04,20 --- 59
22 Renée Rijnja Triathlon 3:09,54 --- 35

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noena van den Berg Almere `81 2:42,74 --- 174
2 Evi Langbroek AV Atverni 2:46,28 --- 153
3 Inge Lozeman AV Nijkerk 2:48,70 --- 139
4 Carina Pastoor AV Zeewolde 2:53,90 --- 111
5 Fé snoeren Snoeren AV Atverni 3:00,74 --- 76
6 Britt van Wijnbergen AV Atverni 3:02,23 --- 69
7 Maryse Coffie AV Atverni 3:03,89 --- 61