Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 7,07 --- 536
2 Nariño Renfurm Almere `81 7,25 --- 498
2 Bram Goossens AV Atverni 7,25 --- 498
4 Lucas Scheepers Almere `81 7,31 --- 486
5 Floris van Tuijl Almere `81 7,48 --- 452
6 Wessel Meskers Almere `81 7,52 --- 444
7 Tom Zwaan Almere `81 7,58 --- 433
8 Thijmen N...enhuijsen AV Atverni 7,61 --- 427
9 Jelle Noorlander Triathlon 7,65 --- 420
10 Milon Tonus AV Nijkerk 7,69 --- 412
11 Jos Lozeman AV Nijkerk 7,72 --- 407
12 Benjamin Gotte Triathlon 7,74 --- 403
13 Rico Meijer AV Atverni 7,78 --- 396
14 Sjoerd Kil Almere `81 7,83 --- 387
15 Thobian Van As Triathlon 7,91 --- 373
16 Tygo Ridderbos Almere `81 7,98 --- 361
16 Mads Hol AV Atverni 7,98 --- 361
18 Sven van der Bij AV Zeewolde 7,99 --- 359
19 Maurizio Barni AV Atverni 8,04 --- 351
20 Jasper van de Grift Almere `81 8,08 --- 344
21 Satria Jansen Triathlon 8,18 --- 328
22 Rens Kelder Triathlon 8,19 --- 326
23 Pepijn Holm Triathlon 8,28 --- 312
24 Niklas Sanders AV Atverni 8,32 --- 306
25 Diogo van den Berg AV Atverni 8,42 --- 290
26 Koen Rijkers Triathlon 8,64 --- 257
27 Wessel Schuller Triathlon 8,96 --- 213

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Faraay Kolf AV Atverni 6,96 --- 560
2 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 7,10 --- 529
3 Zyon Kolf AV Atverni 7,22 --- 504
4 Mick Frerix Triathlon 7,24 --- 500
5 Rik Willemse AV Nijkerk 7,53 --- 442
6 Beau van Van Balen Almere `81 7,54 --- 440
7 Aram de Coninck Almere `81 7,61 --- 427
8 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 7,70 --- 411
9 Sami Benali AV Atverni 7,71 --- 409
10 Shane Benjamin Almere `81 7,74 --- 403
11 Finn Hart AV Zeewolde 7,76 --- 400
12 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 7,81 --- 391
13 Mathijs Bakker Almere `81 7,83 --- 387
13 Jaron Hamoen AV Zeewolde 7,83 --- 387
15 Luuk van Burgsteden Triathlon 7,96 --- 365
16 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 7,97 --- 363
17 Nathan Rinkel AV Zeewolde 7,98 --- 361
18 Silvan van Hussel AV Nijkerk 8,00 --- 358
19 Lennart van Drie AV Nijkerk 8,03 --- 353
20 Jop van den Hoorn Triathlon 8,11 --- 339
21 Floris van Baar AV Atverni 8,14 --- 334
22 Bjorn Klein AV Zeewolde 8,16 --- 331
23 Johannes Hegeman AV Nijkerk 8,20 --- 325
23 Ralph Schulting AV Zeewolde 8,20 --- 325
25 Jarik Smit AV Zeewolde 8,28 --- 312
26 Tycho van Hussel AV Nijkerk 8,35 --- 301
27 Liam Vega Almere `81 8,36 --- 299
28 Justin van Dam AV Zeewolde 8,44 --- 287
29 Ot Glas AV Atverni 8,63 --- 259
30 Daan Jansen AV Zeewolde 9,32 --- 166

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tanisha Haakmat Almere `81 6,85 --- 585
2 Berrit Roex Triathlon 7,00 --- 551
3 Elisha Egbon Almere `81 7,03 --- 545
4 Carmen Lijzenga Triathlon 7,30 --- 488
5 Laurenne v... den Berg Almere `81 7,37 --- 474
6 Naomi Labrijn Almere `81 7,42 --- 464
7 Kyra van der Meer Triathlon 7,50 --- 448
8 Indy Broer Triathlon 7,55 --- 438
9 Micha Waterval Almere `81 7,57 --- 435
10 Jolie Minnée Triathlon 7,60 --- 429
11 Jinte Jonker Triathlon 7,68 --- 414
12 Michelle Fajkovic Almere `81 7,74 --- 403
13 Ilse Traa AV Atverni 7,93 --- 370
14 Eva Van Der Linden Triathlon 8,14 --- 334
15 Lieve Kroon Almere `81 8,17 --- 330
16 Sasha Smink Triathlon 8,22 --- 322
17 Louise Staartjes Almere `81 8,23 --- 320
18 Yfke de Bock Almere `81 8,35 --- 301
19 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 8,42 --- 290
20 Nina Oudt Almere `81 8,46 --- 284
21 Damaris van Berkel AV Zeewolde 8,57 --- 268
22 Noor Lassing Triathlon 8,99 --- 209

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,40 --- 468
2 Romy Bendanon Triathlon 7,46 --- 456
3 Noa Valerius Almere `81 7,54 --- 440
4 Widayanti Feryanto Almere `81 7,66 --- 418
5 Roos de Kleer AV Zeewolde 7,81 --- 391
6 Jade Broer Triathlon 7,82 --- 389
6 Nikki Vroemen Triathlon 7,82 --- 389
8 Inaya Yahyaoui Almere `81 8,06 --- 348
9 Mette Wiggers Triathlon 8,10 --- 341
10 Julia Zwaan Almere `81 8,18 --- 328
11 Rosalie Kriek AV Zeewolde 8,22 --- 322
12 Isolde Bisschop Triathlon 8,32 --- 306
13 Evi de Wit AV Nijkerk 8,42 --- 290
14 Inge Kleijs AV Atverni 8,51 --- 277
15 Noa Zoomer Triathlon 8,74 --- 243
16 Mayke van Lieshout Triathlon 8,77 --- 239
17 Renée Rijnja Triathlon 8,86 --- 226
18 Fleur Emo AV Atverni 8,87 --- 225
19 Lana Konings AV Atverni 8,92 --- 218
20 Maaike Alofs AV Zeewolde 9,07 --- 198
21 Elise van Doorn AV Atverni 9,27 --- 172
22 Isabelle Misset Triathlon 9,43 --- 152
23 Anouk Bakker Triathlon 9,47 --- 148
24 Jiska Stockschen Almere `81 9,57 --- 136