Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Benaiah Bergwijn AV Atverni 3:34,97 --- 549
2 Tobias Scheepers Almere `81 3:36,02 --- 543
3 Senna Plasschaert Almere `81 3:36,37 --- 541
4 Riley Plet Almere `81 3:37,95 --- 532
5 Araya Wolfs AV Zeewolde 3:42,47 --- 506
6 Denzel Arduin Almere `81 3:44,76 --- 493
7 Micha Castillion Almere `81 3:45,59 --- 489
8 Julian Kwakman Triathlon 3:49,96 --- 465
9 Kariim Hammadi AV Atverni 3:50,88 --- 460
10 Aaron Bos AV Zeewolde 3:52,64 --- 451
11 Thibo Werts Triathlon 3:57,04 --- 429
12 Maxx Bogaert Almere `81 3:57,31 --- 428
13 Levi Relyveld AV Atverni 3:57,89 --- 425
14 Rick Snijder Triathlon 3:58,47 --- 422
15 Ivar Kleuver Almere `81 4:01,18 --- 409
16 Levi Wever Almere `81 4:06,63 --- 384
17 Pascal Ekelmans Almere `81 4:09,07 --- 373
18 Jelle Dogger Almere `81 4:09,17 --- 372
19 Jim Bernasco Triathlon 4:12,86 --- 356
20 Jonathan van Lien AV Zeewolde 4:13,59 --- 353
21 Wouter van Dorst Triathlon 4:15,35 --- 345
22 Boris Hermsen AV Atverni 4:15,83 --- 343
23 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 4:17,59 --- 336
24 Jamie de Droog Almere `81 4:20,25 --- 325
25 Finn van der Es AV Zeewolde 4:20,63 --- 323
26 Stijn Beverwijk Triathlon 4:26,55 --- 300
27 Luc de Wit AV Nijkerk 4:26,83 --- 299
28 Jumyro Mijnals Almere `81 4:27,05 --- 298
29 Max Rijkers Triathlon 4:27,73 --- 295
30 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 4:28,16 --- 294
31 Kaj Konings AV Atverni 4:28,47 --- 292
32 Nordin Steen AV Nijkerk 4:28,91 --- 291
33 Jordan Sang-A-Jong Almere `81 4:30,74 --- 284
34 Morris Meyjes Almere `81 4:30,90 --- 283
35 Wouter Sanders Almere `81 4:39,78 --- 251
36 Finn Hol AV Atverni 4:41,64 --- 244
37 Reinier Kho Almere `81 4:50,21 --- 215
38 Boaz Cremers Triathlon 4:50,61 --- 214
39 Niels Sterk AV Atverni 4:52,00 --- 209
40 Jonas Rijnberg Triathlon 4:52,52 --- 208
41 Roger Kho Almere `81 4:53,06 --- 206
42 Jorne van Mildert AV Atverni 5:00,74 --- 182
43 Julian Kriek AV Zeewolde 5:00,79 --- 182
44 Stijn van Bekkum Triathlon 5:04,51 --- 170
45 Jonah Pronk AV Atverni 5:04,80 --- 170

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lars Molenkamp Almere `81 3:25,10 --- 611
2 Luciano va...en Heuvel Almere `81 3:26,28 --- 603
3 Senna Kampinga AV Zeewolde 3:27,55 --- 595
4 Juan Zijderlaan AV Atverni 3:30,26 --- 578
5 Marcello v...en Heuvel Almere `81 3:31,46 --- 571
6 Simon Mol Almere `81 3:32,69 --- 563
7 Bo Schraven Almere `81 3:33,28 --- 559
8 Joost Berkhof Triathlon 3:40,97 --- 514
9 Nathan Houwaard Triathlon 3:41,01 --- 514
10 Max Sprenkels Almere `81 3:48,60 --- 472
11 Arvid Jansons Triathlon 3:54,01 --- 444
12 Joseph de ...f Adepeju AV Atverni 3:57,76 --- 426
13 Levi van Ramselaar AV Zeewolde 3:59,61 --- 417
14 Djorden Andrea Triathlon 4:00,90 --- 410
15 Simon Lodewijk AV Zeewolde 4:01,55 --- 407
16 Milan Emo AV Atverni 4:04,63 --- 393
17 Casper van Tuijl Almere `81 4:08,88 --- 374
18 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 4:10,01 --- 369
19 Sam van Burgsteden Triathlon 4:10,40 --- 367
20 Koen van Zandwijk AV Atverni 4:15,86 --- 343
21 Daan van Rooijen AV Atverni 4:15,97 --- 343
22 Siebe Westerhof AV Zeewolde 4:17,17 --- 338
23 Mike van Doorn AV Atverni 4:19,55 --- 328
24 Senna Heijl Almere `81 4:20,43 --- 324
25 Bram van Van Arkel Almere `81 4:21,50 --- 320
26 Jorell Hep Triathlon 4:21,61 --- 319
27 Ivo Zoomer Triathlon 4:22,38 --- 316
28 Raoul de Roder AV Zeewolde 4:23,59 --- 312
29 Kristan Otten Almere `81 4:25,53 --- 304
30 Dimitri Nas Almere `81 4:26,44 --- 300
31 Jayden Noorlander AV Atverni 4:26,78 --- 299
32 Pepijn Kop Almere `81 4:27,86 --- 295
33 Mathijs Haitsma Triathlon 4:30,23 --- 286
34 David Nijdam AV Nijkerk 4:33,55 --- 273
35 Simon Raat Triathlon 4:59,45 --- 186

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nariño Renfurm Almere `81 3:38,22 --- 530
2 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:50,62 --- 462
3 Lucas Scheepers Almere `81 3:59,22 --- 419
4 Rens Kelder Triathlon 3:59,28 --- 418
5 Tom Zwaan Almere `81 4:04,19 --- 395
6 Bram Goossens AV Atverni 4:04,27 --- 395
7 Benjamin Gotte Triathlon 4:06,69 --- 384
8 Sjoerd Kil Almere `81 4:07,54 --- 380
9 Thobian Van As Triathlon 4:17,56 --- 336
10 Floris van Tuijl Almere `81 4:18,45 --- 332
11 Jos Lozeman AV Nijkerk 4:25,06 --- 306
12 Wessel Meskers Almere `81 4:26,93 --- 298
13 Jasper van de Grift Almere `81 4:31,31 --- 282
14 Tygo Ridderbos Almere `81 4:33,15 --- 275
15 Jelle Noorlander Triathlon 4:33,85 --- 272
16 Diogo van den Berg AV Atverni 4:45,23 --- 232
17 Satria Jansen Triathlon 4:52,85 --- 207
18 Rico Meijer AV Atverni 4:55,50 --- 198
19 Niklas Sanders AV Atverni 4:55,87 --- 197
20 Koen Rijkers Triathlon 5:00,18 --- 183
21 Milon Tonus AV Nijkerk 5:21,41 --- 123
22 Pepijn Holm Triathlon 5:29,12 --- 102
23 Wessel Schuller Triathlon 5:43,42 --- 67
24 Jens Werner Triathlon 5:45,07 --- 63
25 Sven van der Bij AV Zeewolde 6:08,92 --- 12

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Laila Yahyaoui Almere `81 3:35,14 --- 548
2 Anouk Leguit Almere `81 3:39,33 --- 524
3 Blessin Uiterwijk Almere `81 3:39,73 --- 521
4 Jikke van der Ploeg Triathlon 3:40,67 --- 516
5 Evelien van de Grift Almere `81 3:55,04 --- 439
6 Valerie Soesbergen AV Atverni 4:06,60 --- 384
7 Amy Rebel Almere `81 4:10,05 --- 368
8 Marlieke Castelein Triathlon 4:17,23 --- 338
9 Chiara Debije Almere `81 4:19,49 --- 328
10 Bridget Smeink Almere `81 4:21,70 --- 319
11 Esmée Heesters Almere `81 4:21,84 --- 319
12 Amira Westhout Almere `81 4:22,62 --- 315
13 Lina Boulmalf Almere `81 4:23,58 --- 312
14 Yara Delfgou AV Atverni 4:26,42 --- 300
15 Melinda Verbeek Almere `81 4:30,48 --- 285
16 Ireen Stoter Triathlon 4:30,66 --- 284
17 Fenne van Leuveren AV Atverni 4:30,97 --- 283
18 Maureen de Wit AV Atverni 4:36,12 --- 264
19 Robin Rijnja Triathlon 4:36,75 --- 262
20 Aisha Valerius Almere `81 4:36,86 --- 261
21 Ereza Plochg Triathlon 4:43,15 --- 239
22 Zara Meerman Almere `81 4:43,34 --- 238
23 Floortje Hendriks Almere `81 4:43,70 --- 237
24 Isa Barends Almere `81 4:44,22 --- 235
25 Rania Belfdail Almere `81 4:46,11 --- 229
26 Ciske Ramaker AV Zeewolde 4:48,73 --- 220
27 Celina de Kogel AV Atverni 4:49,19 --- 219
28 Deborah Hendriks AV Atverni 4:51,83 --- 210
29 Yaara Munoz Almere `81 4:53,16 --- 206
30 Jasmijn va...der Vinne Triathlon 4:59,74 --- 185
31 Carlijn Teeuwen AV Zeewolde 5:08,82 --- 158
32 Kiki Lamers Triathlon 5:35,89 --- 85
33 Sidney van Hemert Almere `81 5:36,51 --- 84
34 Lutein Bisschop Triathlon 6:05,70 --- 18

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shantell Egbon Almere `81 3:25,19 --- 611
2 Merel Veltman Almere `81 3:35,22 --- 548
3 Iza de Waal Almere `81 3:38,12 --- 531
4 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 3:48,68 --- 472
5 Fleur Dirks Almere `81 3:51,58 --- 457
6 Joyce Bakker Schut Triathlon 3:54,42 --- 442
7 Maaike Noyons Almere `81 4:03,01 --- 401
8 Nikki Bruin AV Atverni 4:09,88 --- 369
9 Ruby Tol Almere `81 4:12,28 --- 359
10 Senna Vroemen Triathlon 4:14,55 --- 349
11 Agatha Nijman AV Atverni 4:17,13 --- 338
12 Nora Stemerding Triathlon 4:18,52 --- 332
13 Anissa Toumi Triathlon 4:20,07 --- 326
14 Dante van ...r Heijden Almere `81 4:20,37 --- 325
15 Marith Scherpenberg Almere `81 4:21,24 --- 321
16 Berber Schaap AV Zeewolde 4:22,63 --- 315
17 Elieke Kars AV Zeewolde 4:23,28 --- 313
18 Janni Broersma AV Atverni 4:23,81 --- 311
19 Bente Booij AV Atverni 4:25,56 --- 304
20 Sofia Segers Triathlon 4:26,57 --- 300
21 Silke van de Grint Triathlon 4:30,06 --- 286
22 Pleun van Raaij Almere `81 4:33,15 --- 275
23 Jewel Monden Almere `81 4:37,66 --- 258
24 Lieke Bakker Triathlon 4:39,53 --- 252
25 Esmee Weber Almere `81 4:43,44 --- 238
26 Indyra Jonkers Triathlon 4:51,09 --- 212
27 LInde Grimm Triathlon 4:53,63 --- 204
28 Merel van Kooten Triathlon 4:54,00 --- 203
29 Alyssa Kuijsten Almere `81 4:55,20 --- 199
30 Khia Kortstam AV Zeewolde 5:11,21 --- 151
31 Danne Teeuwisse Triathlon 5:11,51 --- 150

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sophie Eikendal AV Atverni 3:35,85 --- 544
2 Tanisha Haakmat Almere `81 4:03,98 --- 396
3 Lieve Kroon Almere `81 4:10,10 --- 368
4 Laurenne v... den Berg Almere `81 4:25,16 --- 305
5 Jolie Minnée Triathlon 4:29,67 --- 288
6 Ilse Traa AV Atverni 4:30,94 --- 283
7 Micha Waterval Almere `81 4:31,22 --- 282
8 Nina Oudt Almere `81 4:31,38 --- 281
9 Kyra van der Meer Triathlon 4:33,19 --- 275
10 Sasha Smink Triathlon 4:34,65 --- 269
11 Elisha Egbon Almere `81 4:41,85 --- 243
12 Jinte Jonker Triathlon 4:42,79 --- 240
13 Berrit Roex Triathlon 4:46,92 --- 226
14 Indy Broer Triathlon 4:50,08 --- 216
15 Yfke de Bock Almere `81 4:53,87 --- 203
16 Eva Van Der Linden Triathlon 4:53,94 --- 203
17 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 4:55,56 --- 198
18 Carmen Lijzenga Triathlon 5:06,46 --- 165
19 Louise Staartjes Almere `81 5:15,07 --- 140
20 Noor Lassing Triathlon 5:19,83 --- 127
21 Naomi Labrijn Almere `81 5:21,20 --- 123
22 Damaris van Berkel AV Zeewolde 5:45,42 --- 63