Uitslagen Jongens Pupil A Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Alexander Auer JPA - AV Sparta Team 1.2 2,60 --- 33
Angelo de Nooijer JPA - AV Sparta Team 1.4 3,15 --- 49
Beni Bank...i Mbuangi JPA - AV Sparta Team 1.2 DNS --- 0
Carl van Holsteyn JPA - Olympus `70 Team 1.1 2,95 --- 43
Carlo van der Zwan JPA - Haag Team 1.3 3,35 --- 55
Daniël Shilboleth JPA - Haag Team 1.4 3,50 --- 59
Daniel Breukhoven JPA - Haag Team 2.2 3,15 --- 49
Duuk Niem...sverdriet JPA - Olympus `70 Team 1.1 2,90 --- 41
Erik van den Berg JPA - AV `40 Team 2.1 2,65 --- 34
Florian van Lent JPA - Haag Team 1.3 3,20 --- 50
Frank van den Enden JPA - Olympus `70 Team 1.1 3,45 --- 58
Ilias Niyat JPA - AV Sparta Team 2.1 DNS --- 0
Jasper Spruijt JPA - Olympus `70 Team 1.3 3,30 --- 53
Jayden Bronkhorst JPA - Olympus `70 Team 2.2 2,80 --- 39
Jitse Bleeker JPA - Haag Team 1.1 3,50 --- 59
Joel van Oosterom JPA - Haag Team 2.2 2,75 --- 37
Joshua van Rijssel JPA - AV Sparta Team 1.4 2,90 --- 41
Joshua Adriaanse JPA - Olympus `70 Team 1.3 3,40 --- 56
Karel Dijkstra JPA - Haag Team 1.3 3,05 --- 46
Kevin Jaspers JPA - AV `40 Team 1.2 2,75 --- 37
Lieuwe Esser JPA - AV Sparta Team 2.1 2,80 --- 39
Luuk Doodeman JPA - AV `40 Team 2.1 3,45 --- 58
Luuk van Cappelle JPA - Olympus `70 Team 2.2 3,40 --- 56
Maksim Chen JPA - Haag Team 1.4 3,40 --- 56
Martin Houppermans JPA - Haag Team 1.3 3,30 --- 53
Maurits va...cheijndel JPA - Olympus `70 Team 1.3 3,50 --- 59
Mees Walta JPA - Haag Team 1.3 3,35 --- 55
Mika Heijstek JPA - Haag Team 1.4 3,10 --- 47
Milan Kal JPA - Olympus `70 Team 2.2 3,05 --- 46
Milo Gemert JPA - Haag Team 1.4 3,50 --- 59
Mink Dagevos JPA - AV Sparta Team 2.1 2,50 --- 30
Nabil Ahraoui JPA - AV Sparta Team 1.4 2,75 --- 37
Nathan Nijdam JPA - AV Sparta Team 2.1 2,30 --- 25
Parker Richardson JPA - Haag Team 1.1 1,95 --- 17
Ruben Bouwman JPA - AV `40 Team 2.1 2,75 --- 37
Sacha Brouwer JPA - Haag Team 1.1 2,20 --- 23
Sam Hosman JPA - Haag Team 2.2 3,00 --- 44
Siem Dagevos JPA - AV Sparta Team 1.2 2,90 --- 41
Stijn Robben JPA - Haag Team 1.1 3,30 --- 53
Thomas Driessen JPA - AV Sparta Team 1.2 DNS --- 0
Timo Vesters JPA - AV `40 Team 1.2 3,20 --- 50
Timo Eilers JPA - AV Sparta Team 1.2 2,95 --- 43
Torsten Meijer JPA - Olympus `70 Team 2.2 3,00 --- 44

Uitslagen Meisjes Pupil A Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Amber Descamps MPA - AV `40 Team 2.3 2,35 --- 31
Ayla Vording MPA - AV Sparta Team 2.4 2,80 --- 44
Basma Touzani MPA - AV Sparta Team 3.2 2,45 --- 34
Celeste Rifaq MPA - AV Sparta Team 3.1 DNS --- 0
Charissa Boeters MPA - AV Sparta Team 3.2 3,20 --- 58
Charity Saddal MPA - AV Sparta Team 2.4 3,15 --- 56
Dané Goosen MPA - AV Sparta Team 3.4 3,05 --- 53
Dinja Storm MPA - Olympus `70 Team 2.4 DNS --- 0
Donja Zwinkels MPA - Olympus `70 Team 2.4 2,95 --- 49
Eline Beeloo MPA - Olympus `70 Team 2.4 2,85 --- 46
Elvera van den Berg MPA - AV `40 Team 2.3 2,65 --- 40
Esther van Grol MPA - AV Sparta Team 3.4 3,40 --- 65
Famke Plönes MPA - AV `40 Team 3.2 DNS --- 0
Fee van Eijk MPA - Haag Team 3.1 2,80 --- 44
Floor Pasman MPA - AV `40 Team 3.3 2,80 --- 44
Hebe Chadwick MPA - AV `40 Team 3.3 DNS --- 0
Ilana Stadman MPA - AV `40 Team 2.3 2,35 --- 31
Isabel Stegeman MPA - AV Sparta Team 2.4 2,75 --- 43
Isis Ferrier MPA - Haag Team 3.4 4,15 --- 92
Jade Wormer MPA - Haag Team 3.4 3,30 --- 61
Jasmijn Bakker MPA - AV Sparta Team 3.4 DNS --- 0
Jenna Wulff MPA - AV `40 Team 3.3 3,35 --- 63
Julia Poter MPA - Haag Team 2.3 2,60 --- 38
Leeye Stil MPA - Haag Team 2.3 2,95 --- 49
Lois Gemert MPA - Haag Team 2.3 3,40 --- 65
Lotta Lange MPA - Haag Team 3.4 3,40 --- 65
Luna Pedemonte MPA - Olympus `70 Team 2.4 3,15 --- 56
Luna Poot MPA - Olympus `70 Team 3.3 3,30 --- 61
Maaike Boers MPA - Olympus `70 Team 3.3 3,00 --- 51
Mounia Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 2,10 --- 24
Natalia Madziala MPA - AV Sparta Team 2.4 2,45 --- 34
Nikki Verweij MPA - Haag Team 3.1 3,15 --- 56
Nilay Gülder MPA - AV Sparta Team 3.1 2,75 --- 43
Niovi Georgadakis MPA - AV `40 Team 3.3 3,40 --- 65
Noa Shilboleth MPA - Haag Team 2.3 2,45 --- 34
Noah de Kok MPA - AV `40 Team 3.2 2,70 --- 41
Robin Bártfai MPA - Haag Team 3.1 DNS --- 0
Roos Osse MPA - Haag Team 3.4 3,50 --- 68
Rosa ten Berg MPA - Haag Team 2.3 3,45 --- 66
Roshwita Holstein MPA - AV Sparta Team 3.1 2,55 --- 37
Sara Hamoumi MPA - AV `40 Team 3.2 3,00 --- 51
Saskia Otten MPA - Olympus `70 Team 3.3 3,20 --- 58
Selena Keus MPA - Haag Team 3.4 DNS --- 0
Simone Vilain MPA - Haag Team 3.1 2,65 --- 40
Stella Benca MPA - AV `40 Team 2.3 2,25 --- 28
Sterre Windhorst MPA - Haag Team 3.1 2,95 --- 49
Terra Primatesta MPA - AV `40 Team 3.2 3,15 --- 56
Yara Mulder MPA - Olympus `70 Team 3.3 2,85 --- 46
Yassira Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 2,35 --- 31

Uitslagen Pupil B Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Alain Strik JPB - AV Sparta Team 4.3 3,10 --- 56
Brend Goosen JPB - AV Sparta Team 4.3 2,55 --- 38
Britt Muste MPB - Haag Team 4.3 3,00 --- 58
Dewina Holstein MPB - AV Sparta Team 4.4 2,65 --- 45
Dilsak Nur Özata MPB - AV Sparta Team 4.2 2,50 --- 40
Floortje Lusthof MPB - Olympus `70 Team 4.2 3,10 --- 62
Hannah Serto MPB - AV Sparta Team 4.2 2,15 --- 28
Hugo van den Hauten JPB - Haag Team 4.2 2,60 --- 39
Indy Lammers MPB - AV `40 Team 4.1 2,30 --- 33
Jaythan Zink JPB - AV Sparta Team 4.4 2,80 --- 46
Jesse van der Kwast JPB - Haag Team 4.4 2,85 --- 47
Jet van Mierlo MPB - Olympus `70 Team 4.2 3,05 --- 60
Jip Flinterman JPB - Olympus `70 Team 4.1 2,45 --- 35
Joachim van Tol JPB - Haag Team 4.4 3,00 --- 53
Julie Geleijnse MPB - Olympus `70 Team 4.3 2,65 --- 45
Justin van der Veen JPB - AV Sparta Team 4.4 2,70 --- 43
Kenan Turegun JPB - Olympus `70 Team 4.2 3,30 --- 63
Koen Vilain JPB - Haag Team 4.4 3,00 --- 53
Liese van der Meer MPB - AV `40 Team 4.1 2,80 --- 50
Lilly Van Bunge MPB - AV Sparta Team 4.2 2,70 --- 47
Liza Jaspers MPB - AV `40 Team 4.1 2,80 --- 50
Luca de Kok JPB - AV `40 Team 4.1 2,95 --- 51
Maite Wientjens MPB - Haag Team 4.3 2,25 --- 32
Megan van der Ende MPB - Olympus `70 Team 4.3 3,05 --- 60
Mick van Veen JPB - Olympus `70 Team 4.1 2,70 --- 43
Mieke Hentenaar MPB - Haag Team 4.4 3,20 --- 65
Milan Obradovic JPB - Haag Team 4.2 2,70 --- 43
Niels van der Pijl JPB - Olympus `70 Team 4.2 2,60 --- 39
Nils Eerhart JPB - Olympus `70 Team 4.1 3,00 --- 53
Ole Zwetsloot JPB - Haag Team 4.4 3,00 --- 53
Pippa Chadwick MPB - AV `40 Team 4.1 2,80 --- 50
Sari Labrijn MPB - Haag Team 4.3 2,85 --- 52
Senna Buijs MPB - AV Sparta Team 4.4 DNS --- 0
Tiemen Stegeman JPB - AV Sparta Team 4.3 2,75 --- 44
Tim de Smedt JPB - Haag Team 4.2 3,05 --- 54
Xiomara Hamer MPB - Haag Team 4.4 DNS --- 0

Uitslagen Pupil C/mini Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Abdul Karim Zaaj JPMini - AV Sparta Team 6.2 DNS --- 0
Ailia Ivasko MPMini - Haag Team 6.4 2,25 --- 52
Andre Dias Scarano JPC - AV `40 Team 6.1 2,75 --- 53
Annabelle Coslett MPMini - Haag Team 6.1 DNS --- 0
Billie Serto MPMini - AV Sparta Team 5.1 1,95 --- 37
Daniël Bouwman JPC - AV `40 Team 5.1 2,55 --- 45
Dante van der Zwart JPMini - Haag Team 6.3 3,20 --- 95
Douaa Chaffai MPC - AV Sparta Team 5.4 DNS --- 0
Ethem Düztas JPC - Haag Team 5.2 2,90 --- 59
Evi Lieuwma MPMini - Haag Team 6.1 2,85 --- 86
Evy Eising MPMini - AV `40 Team 6.2 2,15 --- 47
Ezra Buffart JPMini - Haag Team 5.4 2,60 --- 63
Filip van ...ogstraten JPMini - Haag Team 6.3 2,95 --- 82
Glensy Bonofacia JPMini - AV Sparta Team 5.3 2,55 --- 61
Guus Doodeman JPC - AV `40 Team 6.1 2,75 --- 53
Inayah Hitzert MPC - AV Sparta Team 5.1 2,70 --- 60
Jelle Helmig JPC - Olympus `70 Team 5.2 2,85 --- 57
Jesse Brouwer JPC - Haag Team 5.4 2,70 --- 51
Jill Heijnen MPMini - Haag Team 6.4 2,35 --- 57
Joe van Veen JPC - Olympus `70 Team 5.2 2,85 --- 57
Julie Brekelmans MPMini - Haag Team 6.1 2,25 --- 52
Kaemon Hoogwout JPMini - AV `40 Team 5.1 2,45 --- 56
Lara Koelewijn MPC - Haag Team 6.3 2,85 --- 67
Lars de Block JPC - AV `40 Team 5.1 2,20 --- 33
Lisa Niemans MPC - AV Sparta Team 5.4 2,70 --- 60
Livvy Lammers MPMini - AV `40 Team 6.2 2,50 --- 66
Lot van der Haas MPC - Olympus `70 Team 5.3 3,30 --- 88
Luuk van Velden JPC - Olympus `70 Team 5.3 2,80 --- 55
Luuk Boutkan JPMini - Olympus `70 Team 5.2 2,80 --- 74
Mandeya Wahabu JPMini - AV Sparta Team 6.2 1,90 --- 31
Manne Walta JPC - Haag Team 5.4 3,10 --- 67
Meike Schumacher MPC - Haag Team 6.3 2,95 --- 71
Menno van der Waal JPC - AV `40 Team 6.1 2,65 --- 49
Merijn Stuijt JPC - AV `40 Team 6.1 2,25 --- 35
Mette Quist MPC - AV `40 Team 6.2 2,70 --- 60
Niels Bakker JPC - AV Sparta Team 6.4 2,55 --- 45
Niels Benedictus JPMini - AV `40 Team 5.1 2,10 --- 39
Noa Boutkan MPMini - Olympus `70 Team 5.3 2,60 --- 71
Noor van der Kruk MPMini - Olympus `70 Team 6.3 2,40 --- 60
Nora Helmig MPMini - Olympus `70 Team 6.3 2,25 --- 52
Owen Eilers JPMini - AV Sparta Team 5.3 1,90 --- 31
Penny Baidjoe MPMini - AV Sparta Team 5.1 DNS --- 0
Porter Richardson JPC - Haag Team 5.4 2,10 --- 29
Rabia-nur Düztas MPMini - Haag Team 6.1 1,90 --- 35
Rik Faber JPMini - AV Sparta Team 5.3 2,05 --- 37
Sebastian Coslett JPC - Haag Team 5.2 2,95 --- 61
Sybren van der Kooi JPC - Haag Team 5.2 3,00 --- 63
Thierry Principaal JPMini - AV Sparta Team 6.2 1,95 --- 33
Thijm Vording JPC - AV Sparta Team 6.4 2,55 --- 45
Tim Pronk JPC - AV Sparta Team 6.4 2,70 --- 51
Vanny Principaal JPC - AV Sparta Team 6.4 2,85 --- 57
Vos Van der Sande JPC - AV `40 Team 6.2 2,45 --- 42
Ward Robbemont JPC - Haag Team 5.2 2,80 --- 55
Yldau van der Kooij MPMini - Haag Team 6.4 2,50 --- 66
Yuki Chen MPC - AV Sparta Team 5.4 2,60 --- 55