Uitslagen Jongens Pupil A Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alexander Auer JPA - AV Sparta Team 1.2 1225,00 --- 35
Angelo de Nooijer JPA - AV Sparta Team 1.4 1350,00 --- 48
Beni Bank...i Mbuangi JPA - AV Sparta Team 1.2 DNS --- 0
Carl van Holsteyn JPA - Olympus `70 Team 1.1 1325,00 --- 45
Carlo van der Zwan JPA - Haag Team 1.3 1350,00 --- 48
Daniël Shilboleth JPA - Haag Team 1.4 1325,00 --- 45
Daniel Breukhoven JPA - Haag Team 2.2 1275,00 --- 40
Duuk Niem...sverdriet JPA - Olympus `70 Team 1.1 DNS --- 0
Erik van den Berg JPA - AV `40 Team 2.1 1450,00 --- 59
Florian van Lent JPA - Haag Team 1.3 1300,00 --- 43
Frank van den Enden JPA - Olympus `70 Team 1.1 1525,00 --- 68
Ilias Niyat JPA - AV Sparta Team 2.1 DNS --- 0
Jasper Spruijt JPA - Olympus `70 Team 1.3 1250,00 --- 38
Jayden Bronkhorst JPA - Olympus `70 Team 2.2 1275,00 --- 40
Jitse Bleeker JPA - Haag Team 1.1 1325,00 --- 45
Joel van Oosterom JPA - Haag Team 2.2 1350,00 --- 48
Joshua van Rijssel JPA - AV Sparta Team 1.4 1125,00 --- 26
Joshua Adriaanse JPA - Olympus `70 Team 1.3 1350,00 --- 48
Karel Dijkstra JPA - Haag Team 1.3 1150,00 --- 29
Kevin Jaspers JPA - AV `40 Team 1.2 1250,00 --- 38
Lieuwe Esser JPA - AV Sparta Team 2.1 1525,00 --- 68
Luuk Doodeman JPA - AV `40 Team 2.1 1400,00 --- 54
Luuk van Cappelle JPA - Olympus `70 Team 2.2 1400,00 --- 54
Maksim Chen JPA - Haag Team 1.4 1100,00 --- 24
Martin Houppermans JPA - Haag Team 1.3 1275,00 --- 40
Maurits va...cheijndel JPA - Olympus `70 Team 1.3 1425,00 --- 56
Mees Walta JPA - Haag Team 1.3 1225,00 --- 35
Mika Heijstek JPA - Haag Team 1.4 1350,00 --- 48
Milan Kal JPA - Olympus `70 Team 2.2 1300,00 --- 43
Milo Gemert JPA - Haag Team 1.4 NM --- 0
Mink Dagevos JPA - AV Sparta Team 2.1 1325,00 --- 45
Nabil Ahraoui JPA - AV Sparta Team 1.4 1325,00 --- 45
Nathan Nijdam JPA - AV Sparta Team 2.1 1325,00 --- 45
Parker Richardson JPA - Haag Team 1.1 1125,00 --- 26
Ruben Bouwman JPA - AV `40 Team 2.1 1600,00 --- 78
Sacha Brouwer JPA - Haag Team 1.1 1025,00 --- 19
Sam Hosman JPA - Haag Team 2.2 1350,00 --- 48
Siem Dagevos JPA - AV Sparta Team 1.2 1450,00 --- 59
Stijn Robben JPA - Haag Team 1.1 1325,00 --- 45
Thomas Driessen JPA - AV Sparta Team 1.2 DNS --- 0
Timo Vesters JPA - AV `40 Team 1.2 1475,00 --- 62
Timo Eilers JPA - AV Sparta Team 1.2 1375,00 --- 51
Torsten Meijer JPA - Olympus `70 Team 2.2 1375,00 --- 51

Uitslagen Meisjes Pupil A Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Descamps MPA - AV `40 Team 2.3 1125,00 --- 31
Ayla Vording MPA - AV Sparta Team 2.4 1150,00 --- 33
Basma Touzani MPA - AV Sparta Team 3.2 1625,00 --- 94
Celeste Rifaq MPA - AV Sparta Team 3.1 DNS --- 0
Charissa Boeters MPA - AV Sparta Team 3.2 1350,00 --- 55
Charity Saddal MPA - AV Sparta Team 2.4 1175,00 --- 35
Dané Goosen MPA - AV Sparta Team 3.4 1250,00 --- 43
Dinja Storm MPA - Olympus `70 Team 2.4 DNS --- 0
Donja Zwinkels MPA - Olympus `70 Team 2.4 1200,00 --- 38
Eline Beeloo MPA - Olympus `70 Team 2.4 1200,00 --- 38
Elvera van den Berg MPA - AV `40 Team 2.3 1225,00 --- 41
Esther van Grol MPA - AV Sparta Team 3.4 1250,00 --- 43
Famke Plönes MPA - AV `40 Team 3.2 DNS --- 0
Fee van Eijk MPA - Haag Team 3.1 1350,00 --- 55
Floor Pasman MPA - AV `40 Team 3.3 1250,00 --- 43
Hebe Chadwick MPA - AV `40 Team 3.3 DNS --- 0
Ilana Stadman MPA - AV `40 Team 2.3 1100,00 --- 28
Isabel Stegeman MPA - AV Sparta Team 2.4 1350,00 --- 55
Isis Ferrier MPA - Haag Team 3.4 1400,00 --- 62
Jade Wormer MPA - Haag Team 3.4 1075,00 --- 26
Jasmijn Bakker MPA - AV Sparta Team 3.4 DNS --- 0
Jenna Wulff MPA - AV `40 Team 3.3 1100,00 --- 28
Julia Poter MPA - Haag Team 2.3 1200,00 --- 38
Leeye Stil MPA - Haag Team 2.3 1275,00 --- 46
Lois Gemert MPA - Haag Team 2.3 1300,00 --- 49
Lotta Lange MPA - Haag Team 3.4 1075,00 --- 26
Luna Pedemonte MPA - Olympus `70 Team 2.4 1225,00 --- 41
Luna Poot MPA - Olympus `70 Team 3.3 1225,00 --- 41
Maaike Boers MPA - Olympus `70 Team 3.3 1325,00 --- 52
Mounia Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 1025,00 --- 22
Natalia Madziala MPA - AV Sparta Team 2.4 1350,00 --- 55
Nikki Verweij MPA - Haag Team 3.1 1325,00 --- 52
Nilay Gülder MPA - AV Sparta Team 3.1 425,00 --- 0
Niovi Georgadakis MPA - AV `40 Team 3.3 1300,00 --- 49
Noa Shilboleth MPA - Haag Team 2.3 1200,00 --- 38
Noah de Kok MPA - AV `40 Team 3.2 1175,00 --- 35
Robin Bártfai MPA - Haag Team 3.1 DNS --- 0
Roos Osse MPA - Haag Team 3.4 1200,00 --- 38
Rosa ten Berg MPA - Haag Team 2.3 1500,00 --- 75
Roshwita Holstein MPA - AV Sparta Team 3.1 1300,00 --- 49
Sara Hamoumi MPA - AV `40 Team 3.2 1650,00 --- 98
Saskia Otten MPA - Olympus `70 Team 3.3 1175,00 --- 35
Selena Keus MPA - Haag Team 3.4 1400,00 --- 62
Simone Vilain MPA - Haag Team 3.1 1175,00 --- 35
Stella Benca MPA - AV `40 Team 2.3 1225,00 --- 41
Sterre Windhorst MPA - Haag Team 3.1 1250,00 --- 43
Terra Primatesta MPA - AV `40 Team 3.2 1325,00 --- 52
Yara Mulder MPA - Olympus `70 Team 3.3 1225,00 --- 41
Yassira Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 1125,00 --- 31

Uitslagen Pupil B Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alain Strik JPB - AV Sparta Team 4.3 850,00 --- 42
Brend Goosen JPB - AV Sparta Team 4.3 750,00 --- 28
Britt Muste MPB - Haag Team 4.3 850,00 --- 47
Dewina Holstein MPB - AV Sparta Team 4.4 875,00 --- 51
Dilsak Nur Özata MPB - AV Sparta Team 4.2 975,00 --- 70
Floortje Lusthof MPB - Olympus `70 Team 4.2 1000,00 --- 75
Hannah Serto MPB - AV Sparta Team 4.2 800,00 --- 39
Hugo van den Hauten JPB - Haag Team 4.2 DNS --- 0
Indy Lammers MPB - AV `40 Team 4.1 825,00 --- 43
Jaythan Zink JPB - AV Sparta Team 4.4 900,00 --- 50
Jesse van der Kwast JPB - Haag Team 4.4 875,00 --- 46
Jet van Mierlo MPB - Olympus `70 Team 4.2 1000,00 --- 75
Jip Flinterman JPB - Olympus `70 Team 4.1 875,00 --- 46
Joachim van Tol JPB - Haag Team 4.4 875,00 --- 46
Julie Geleijnse MPB - Olympus `70 Team 4.3 900,00 --- 56
Justin van der Veen JPB - AV Sparta Team 4.4 775,00 --- 32
Kenan Turegun JPB - Olympus `70 Team 4.2 1000,00 --- 68
Koen Vilain JPB - Haag Team 4.4 925,00 --- 55
Liese van der Meer MPB - AV `40 Team 4.1 850,00 --- 47
Lilly Van Bunge MPB - AV Sparta Team 4.2 975,00 --- 70
Liza Jaspers MPB - AV `40 Team 4.1 850,00 --- 47
Luca de Kok JPB - AV `40 Team 4.1 900,00 --- 50
Maite Wientjens MPB - Haag Team 4.3 800,00 --- 39
Megan van der Ende MPB - Olympus `70 Team 4.3 900,00 --- 56
Mick van Veen JPB - Olympus `70 Team 4.1 1025,00 --- 73
Mieke Hentenaar MPB - Haag Team 4.4 950,00 --- 65
Milan Obradovic JPB - Haag Team 4.2 1025,00 --- 73
Niels van der Pijl JPB - Olympus `70 Team 4.2 875,00 --- 46
Nils Eerhart JPB - Olympus `70 Team 4.1 900,00 --- 50
Ole Zwetsloot JPB - Haag Team 4.4 800,00 --- 35
Pippa Chadwick MPB - AV `40 Team 4.1 975,00 --- 70
Sari Labrijn MPB - Haag Team 4.3 850,00 --- 47
Senna Buijs MPB - AV Sparta Team 4.4 DNS --- 0
Tiemen Stegeman JPB - AV Sparta Team 4.3 875,00 --- 46
Tim de Smedt JPB - Haag Team 4.2 800,00 --- 35
Xiomara Hamer MPB - Haag Team 4.4 DNS --- 0

Uitslagen Pupil C/mini Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abdul Karim Zaaj JPMini - AV Sparta Team 6.2 DNS --- 0
Ailia Ivasko MPMini - Haag Team 6.4 775,00 --- 57
Andre Dias Scarano JPC - AV `40 Team 6.1 975,00 --- 76
Annabelle Coslett MPMini - Haag Team 6.1 950,00 --- 107
Billie Serto MPMini - AV Sparta Team 5.1 DNS --- 0
Daniël Bouwman JPC - AV `40 Team 5.1 850,00 --- 51
Dante van der Zwart JPMini - Haag Team 6.3 800,00 --- 56
Douaa Chaffai MPC - AV Sparta Team 5.4 DNS --- 0
Ethem Düztas JPC - Haag Team 5.2 925,00 --- 66
Evi Lieuwma MPMini - Haag Team 6.1 950,00 --- 107
Evy Eising MPMini - AV `40 Team 6.2 750,00 --- 51
Ezra Buffart JPMini - Haag Team 5.4 900,00 --- 81
Filip van ...ogstraten JPMini - Haag Team 6.3 875,00 --- 74
Glensy Bonofacia JPMini - AV Sparta Team 5.3 800,00 --- 56
Guus Doodeman JPC - AV `40 Team 6.1 950,00 --- 71
Inayah Hitzert MPC - AV Sparta Team 5.1 850,00 --- 60
Jelle Helmig JPC - Olympus `70 Team 5.2 875,00 --- 56
Jesse Brouwer JPC - Haag Team 5.4 825,00 --- 46
Jill Heijnen MPMini - Haag Team 6.4 775,00 --- 57
Joe van Veen JPC - Olympus `70 Team 5.2 875,00 --- 56
Julie Brekelmans MPMini - Haag Team 6.1 DNS --- 0
Kaemon Hoogwout JPMini - AV `40 Team 5.1 900,00 --- 81
Lara Koelewijn MPC - Haag Team 6.3 850,00 --- 60
Lars de Block JPC - AV `40 Team 5.1 900,00 --- 61
Lisa Niemans MPC - AV Sparta Team 5.4 825,00 --- 54
Livvy Lammers MPMini - AV `40 Team 6.2 775,00 --- 57
Lot van der Haas MPC - Olympus `70 Team 5.3 900,00 --- 71
Luuk van Velden JPC - Olympus `70 Team 5.3 750,00 --- 34
Luuk Boutkan JPMini - Olympus `70 Team 5.2 1000,00 --- 110
Mandeya Wahabu JPMini - AV Sparta Team 6.2 DNS --- 0
Manne Walta JPC - Haag Team 5.4 875,00 --- 56
Meike Schumacher MPC - Haag Team 6.3 900,00 --- 71
Menno van der Waal JPC - AV `40 Team 6.1 925,00 --- 66
Merijn Stuijt JPC - AV `40 Team 6.1 875,00 --- 56
Mette Quist MPC - AV `40 Team 6.2 850,00 --- 60
Niels Bakker JPC - AV Sparta Team 6.4 825,00 --- 46
Niels Benedictus JPMini - AV `40 Team 5.1 875,00 --- 74
Noa Boutkan MPMini - Olympus `70 Team 5.3 875,00 --- 84
Noor van der Kruk MPMini - Olympus `70 Team 6.3 800,00 --- 63
Nora Helmig MPMini - Olympus `70 Team 6.3 DNS --- 0
Owen Eilers JPMini - AV Sparta Team 5.3 775,00 --- 51
Penny Baidjoe MPMini - AV Sparta Team 5.1 DNS --- 0
Porter Richardson JPC - Haag Team 5.4 650,00 --- 20
Rabia-nur Düztas MPMini - Haag Team 6.1 675,00 --- 35
Rik Faber JPMini - AV Sparta Team 5.3 750,00 --- 45
Sebastian Coslett JPC - Haag Team 5.2 DNS --- 0
Sybren van der Kooi JPC - Haag Team 5.2 1000,00 --- 82
Thierry Principaal JPMini - AV Sparta Team 6.2 725,00 --- 40
Thijm Vording JPC - AV Sparta Team 6.4 875,00 --- 56
Tim Pronk JPC - AV Sparta Team 6.4 1200,00 --- 133
Vanny Principaal JPC - AV Sparta Team 6.4 750,00 --- 34
Vos Van der Sande JPC - AV `40 Team 6.2 875,00 --- 56
Ward Robbemont JPC - Haag Team 5.2 DNS --- 0
Yldau van der Kooij MPMini - Haag Team 6.4 1200,00 --- 200
Yuki Chen MPC - AV Sparta Team 5.4 DNS --- 0