Uitslagen Jongens Junior A 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Ruben Sansom Pallas `67 2:35,56 2:35,56
2 Christiaan... der Gaag TRTL 2:49,96 2:50,00

Uitslagen Jongens Junior B 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Sieb Mostert Pallas `67 2:44,61 2:54,00
2 Joost Kraan Pallas `67 3:15,18 3:20,00

Uitslagen Jongens Junior C 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Florian Kramer Pallas `67 2:50,32 2:53,00
2 Diede Wit Pallas `67 3:09,21 3:19,64
3 Martijn van der Gaag Pallas `67 3:20,92 3:10,00
4 Jippe Oenema Pallas `67 3:21,98 ---

Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Kylian Meeuwisz Pallas `67 3:23,25 3:24,24
2 Quinten Hofstad Pallas `67 3:25,56 ---
3 Stijn van Valkenburg Pallas `67 3:30,41 ---
4 Daan Reefman Pallas `67 3:32,89 ---
5 Nils Reefman Pallas `67 3:41,95 ---

Uitslagen Jongens Specials Junioren 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Anne van der Meer Pallas `67 3:44,34 ---
2 Luuk Brouwers Pallas `67 4:22,05 ---
Job Boer Pallas `67 DNS ---

Uitslagen Jongens Specials Pupillen 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters mannen 1000 meter

# Naam Team ResOBP
Patrick Beukers Pallas `67 DNS ---

Uitslagen Masters vrouwen 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Christy van Beek Pallas `67 3:33,97 ---
2 Monique Verbeek Pallas `67 3:38,55 ---

Uitslagen Meisjes Junior A 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Kayleigh de Graaff Pallas `67 3:20,01 ---

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Britt Kwakernaak Pallas `67 3:12,40 3:10,00

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Kore Hengeveld Pallas `67 3:38,99 3:44,58

Uitslagen Meisjes Specials Junioren 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Specials Pupillen 1000 meter

# Naam Team ResOBP
Fabienne Berlemon Pallas `67 DNS ---

Uitslagen Recreanten mannen Senioren 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Recreanten vrouwen Senioren 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Koen Jansen TRTL 2:32,74 2:30,00
2 Jonas Pannevis TRTL 2:43,83 2:55,00
3 Maarten van Doornik TRTL 2:48,83 2:50,00
4 Jelger Elings TRTL 2:49,59 3:00,00
5 Arjen Venema TRTL 2:59,93 2:45,00
6 Harm Dieterman Arena 3:12,11 3:27,00
7 Martijn van der Vis TRTL 4:34,99 3:00,00
Benjamin Weijand TRTL DNS 2:55,00

Uitslagen Senioren vrouwen 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Nathalie de Vries Arena 3:27,63 3:30,00
2 Judith Kas TRTL 4:34,99 3:47,00