Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 4,04 m/s4,26 Toegelaten 77
2 Sven van Gelderen AV Lycurgus 4,02 m/s4,08 Toegelaten 76
3 Emil de Graaf Phanos 3,78 m/s--- Toegelaten 68
4 Sam van der Aar DEM 3,74 m/s--- Toegelaten 67
5 Willem Hammink Phanos 3,68 m/s--- Toegelaten 65
6 Friso Koedijk Phanos 3,67 m/s--- Toegelaten 65
7 Tyrone Lak AV Lycurgus 3,54 m/s--- Toegelaten 60
8 Ids Kok Phanos 3,46 m/s--- Toegelaten 58
9 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks 2,85 m/s--- Toegelaten 40

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Isaac Mensah AV Feniks 4,60 m/s--- Toegelaten 96
2 Jael Blanker AV Feniks 4,44 m/s--- Toegelaten 90
3 Quincy Koeten WRNG 4,00 m/s3,91 Toegelaten 75
4 Max Jongenburger Phanos 3,96 m/s--- Toegelaten 74
5 Carl Martens ARV Ilion 3,63 m/s--- Toegelaten 63
6 Indy Kromokario ARV Ilion 3,60 m/s--- Toegelaten 62
7 Tymo Bouman AV Haarlem 3,58 m/s--- Toegelaten 62
8 Diede van Bergen Startbaan 3,53 m/s3,86 Toegelaten 60
9 Sil Westenbrink AV Lycurgus 3,52 m/s3,84 Toegelaten 60
10 Lev ter Haar Phanos 3,40 m/s--- Toegelaten 56
11 Rijk van den Berg Startbaan 3,29 m/s--- Toegelaten 53
12 Veron Ambaum Phanos 3,24 m/s--- Toegelaten 51
13 Joey van der Plas AV Lycurgus 3,23 m/s--- Toegelaten 51
14 Arjen Maarsman AV Feniks 2,79 m/s--- Toegelaten 38
Taeke Mulder Phanos DNS --- Toegelaten 0
Florian Overtoom Startbaan DNS 3,34 Toegelaten 0
Virgel Norah AV Feniks DNS --- Toegelaten 0
Karol Schopping RHV DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Hidde van Hekezen AAC 3,75 m/s--- Toegelaten 80
2 ALBERT MANU AV Feniks 3,37 m/s--- Toegelaten 66
3 Senna Gerrits Startbaan 3,34 m/s--- Toegelaten 64
4 Sil Kowalczyk AV Feniks 3,27 m/s--- Toegelaten 62
5 Niels van Bergen Startbaan 3,07 m/s3,13 Toegelaten 55
6 Ivar Martens ARV Ilion 3,05 m/s--- Toegelaten 54
7 Tariq de Rooy AV Feniks 2,67 m/s--- Toegelaten 42
8 Isaiah Reckerts AV Feniks 2,00 m/s--- Toegelaten 22
Bjorn Post Startbaan DNS 2,97 Toegelaten 0
Titiaan Kruijver Startbaan DNS 2,33 Toegelaten 0
Daniel Myles Startbaan DNS 2,82 Toegelaten 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Gio Kromokario ARV Ilion 3,30 m/s--- Toegelaten 76
2 Samin Stoffels Phanos 3,25 m/s--- Toegelaten 74
3 Denzel Jone Lunda AV Feniks 3,20 m/s--- Toegelaten 71
4 Joris Mantel AV 1923 3,15 m/s--- Toegelaten 69
5 Iloy Buffing Startbaan 3,10 m/s3,03 Toegelaten 67
6 Mykah Blanker AV Feniks 3,00 m/s--- Toegelaten 63
7 Jonah Kuipers Phanos 2,25 m/s--- Toegelaten 35
Pascal Cutler Phanos DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 3,31 m/s3,26 Toegelaten 102
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3,00 m/s--- Toegelaten 84

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Tahnee Bijnoe Phanos 3,58 m/s--- Toegelaten 71
2 Laila Yahyaoui Almere `81 3,54 m/s--- Toegelaten 70
3 Fanny den Uyl Startbaan 3,48 m/s3,49 Toegelaten 67
4 Esmee Meering AKU 3,45 m/s--- Toegelaten 66
5 Nora van Seventer Phanos 3,38 m/s--- Toegelaten 64
6 Nina Croockewit Phanos 3,04 m/s--- Toegelaten 52
7 Elise Bolech Startbaan 2,78 m/s3,15 Toegelaten 44
8 Cecilia Kuipers Phanos 2,72 m/s--- Toegelaten 42
9 Rani Bean Phanos 2,65 m/s--- Toegelaten 40
Fenna Schneider AKU DNS --- Toegelaten 0
Lindsey van der Plas AV Lycurgus DNS --- Afgemeld 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Alyshia Kavehercy NEAV 3,95 m/s--- Toegelaten 85
2 ALICIA MANU AV Feniks 3,76 m/s--- Toegelaten 78
3 Laura Hasse Startbaan 3,56 m/s3,49 Toegelaten 70
3 April Tempel AV 1923 3,56 m/s--- Toegelaten 70
5 Nathalie Hofstee AKU 3,25 m/s--- Toegelaten 59
6 Arwen Buffing Startbaan 3,09 m/s3,28 Toegelaten 54
7 Santi Kroon Startbaan 3,03 m/s2,92 Toegelaten 52
8 Michelle Punte Phanos 2,85 m/s--- Toegelaten 46
Sterre van Wayenburg Startbaan DNS 2,65 Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Rosa Matthijssen Phanos 3,35 m/s--- Toegelaten 71
2 Hannah den Breejen Startbaan 3,31 m/s3,40 Toegelaten 70
3 Kaitlyn Groot AV 1923 2,95 m/s--- Toegelaten 56
3 Rosara Cooman AV Feniks 2,95 m/s--- Toegelaten 56
5 Olivia Musil Phanos 2,86 m/s--- Toegelaten 53
6 Lina Cheikh Mtioui Phanos 2,63 m/s--- Toegelaten 44
7 Eleanor Musil Phanos 2,50 m/s--- Toegelaten 40

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Maud de Jong AV 1923 3,48 m/s3,34 Toegelaten 98
2 Céline Bollen AV Feniks 3,15 m/s--- Toegelaten 81
3 Aicha Trawally AV Feniks 2,95 m/s--- Toegelaten 71
4 Guusje de Graaf Phanos 2,87 m/s--- Toegelaten 68
5 Famke van der Zouw Startbaan 2,66 m/s--- Toegelaten 58
6 Elin van Dijken AKU 2,65 m/s--- Toegelaten 58
6 Nura van Harmelen AV Feniks 2,65 m/s--- Toegelaten 58
8 Roos Koedijk Phanos 2,54 m/s--- Toegelaten 53
9 India Zantinge AV Feniks 2,40 m/s--- Toegelaten 47
Isabel Poel Phanos DNS --- Toegelaten 0
Ailed Huijben AV Feniks DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Lilian Groot AV 1923 2,47 m/s--- Toegelaten 64
2 Aicha Kacen Phanos 2,43 m/s--- Toegelaten 62